Jestem studentem psychologii i piszę pracę na temat wpływu różnych substancji psychoaktywnych na kreatywność/twórczość człowieka. Badanie zajmie wam maks 20min. Wszystkie dane są anonimowe, nie będziecie musieli podawać żadnych danych personalnych. Jeśli kogoś zaciekawią wyniki - zachęcam do odzywania się przez forum, czy na email podany w ankiecie.
Odczarujmy mit o złych narkotykach
Link do badania
https://warsawpsy.eu.qualtrics.com/jfe/ ... o4682Gdb37
Niż morskiej nigdy już nie doznać burzy
(...) Lepiej raz przepaść w zaburzone fale,
Niźli żyć gnijąc po trochu na skale..
You don't have permission to access "http://warsawpsy.eu.qualtrics.com/jfe/f ... o4682Gdb37" on this server.
Reference #18.b7501702.1597392037.6dd1b74
Hujowe miejsce na badanie cpunow.
Ćpoki są zbyt zajęte ćpaniem
13 sierpnia 2020Metropolis pisze: Czy hipotezę, że kreatywność może być jedynie złudzeniem na haju również można potwierdzić lub zaprzeczyć?
Niż morskiej nigdy już nie doznać burzy
(...) Lepiej raz przepaść w zaburzone fale,
Niźli żyć gnijąc po trochu na skale..
14 sierpnia 2020solventsmellover pisze: Z pewnością, pod wpływem marihuany mam dużo bardziej dojrzałe pomysły, na kolejne pociągniecia pędzlem, tak samo z grą na klawiszach, gra mi się płynniej, odkrywam nowe przejścia między rytmami, branie pełnoprawnych psychodelików jak LSD czy grzybów trwale poprawia u mnie zdolność do bardziej empatycznego, kreatywnego, logicznego myślenia, skrótem poszerzają horyzonty myślowe i jest to raczej banał, jakoś mniej więcej od lat 60tych ubiegłego wieku, a możne nawet 20 lat wcześniej, tak czy owak ankieta męczy odpowiadaniem na pytania otwartemogę się założyć że wielu chętnych sajkonautów wycofało się po drugim pytaniu ze skojarzeniami.
Ćpoki są zbyt zajęte ćpaniem![]()
Niż morskiej nigdy już nie doznać burzy
(...) Lepiej raz przepaść w zaburzone fale,
Niźli żyć gnijąc po trochu na skale..
Nie zapomnę pierwszy nastuk
W wieku lat piętnastu
Później zarzucanie różnych wynalazków
To jest ostatnia rzecz jaką stworzyłem a było to 8 lat temu wtedy już zaczynałem z klonami ale jeszcze nie byłem uzależniony ;) - Jak ktoś lubi serial Supernatural albo zastanawia się nad jego obejrzeniem to bardzo proszę mam nadzieję że dalej spełnia jakoś swoją rolę ( sezony 1-6 - najlepsze ;) )
https://www.youtube.com/watch?v=T9RgNe35bEE&t=64s
Grzybki zmieniają połączenia w mózgu. Czy to dobrze?
Jedna dawka "molekuły duszy" może pokonać depresję na pół roku
CBŚP zlikwidowało kolejne laboratorium narkotyków. Zabezpieczono narkotyki o wartości ponad 28 mln
Funkcjonariusze CBŚP, przy wsparciu policjantów z KPP w Śremie, zlikwidowali na terenie powiatu śremskiego nielegalne laboratorium klofedronu. Zatrzymano dwóch podejrzanych i zabezpieczono znaczne ilości niebezpiecznych substancji.
Prawie 60% rynku e-papierosów w Polsce to szara strefa
Prawie 60 proc. polskiego rynku e-papierosów funkcjonuje poza jakąkolwiek kontrolą państwa. Nowy raport Fraunhofer IIS pokazuje, że Polska jest jednym z europejskich liderów nielegalnego obrotu produktami do waporyzacji, a skala problemu może rosnąć jeszcze szybciej niż dotychczas.
Badanie naukowe, które porządkuje temat kiełkowania konopi
Wolne Konopie: "Od lat powtarzamy jedno, że wiedza jest lepsza niż strach, a odpowiedzialność lepsza niż czarny rynek. Nasze hasła „Zmień dilera na farmera” i „Nie kupuj jej, tylko siej” nigdy nie były zwykłą prowokacją. Chodziło nam o zmianę myślenia i w wielu przypadkach ta zmiana naprawdę się dokonała. Uważamy, że jeśli ktoś interesuje się konopiami, powinien robić to świadomie, rozumiejąc podstawową biologię rośliny, procesy jej wzrostu i mechanizmy funkcjonowania, zamiast opierać się na mitach czy czarnorynkowych schematach."
