Jakiej fazy można się spodziewać po tramadolu?

Syntetyczny opioid o niewybiórczym działaniu na receptory opioidowe.
Więcej informacji: Tramadol w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

Posty: 34 Strona 3 z 4
Rejestracja: 2012
  • 293 / 106 / 0

@Ankaaa Powiększenie? To ja chyba jakimś cyborgiem jestem, albo czeski błąd Ci się wkradł
Rejestracja: 2017
Użytkownik nieaktywny
  • 1517 / 1748 / 0

@starysteve jestes cyborgiem ;)
tramadol to chyba jedyny opioid, po ktorym wystepuje rozszezenie zrenic- fakt znany nie od dzis.
czasem slysze/czytam, ze u niektorych zrenice pozostaja bez zmian, ale zeby sie zmiejszaly? to juz musi byc kwestia mocna osobnicza, ew. miks z innymi opio.

Malinowska: Fundamentem amerykańskiej wojny z narkotykami jest rasizm

Właśnie mija 50 lat od ogłoszenia przez Richarda Nixona wojny z narkotykami. Dzisiaj dobrze już wiemy, że jedną z jej głównych intencji była kontrola mniejszości etnicznych w Stanach Zjednoczonych. Wiemy to m.in. z dokumentów czy relacji jego współpracowników – mówi Kasia Malinowska, dyrektorka Global Drug Policy Program w Open Society Foundations.

USA: Nowojorscy ustawodawcy porozumieli się ws. legalizacji marihuany

Deputowani zasiadający w obu izbach nowojorskiego parlamentu stanowego ogłosili w niedzielę, że osiągnęli porozumienie co do legalizacji marihuany dla celów rekreacyjnych. Głosowanie w tej sprawie odbędzie się jeszcze w tym tygodniu.
Rejestracja: 2020
  • 37 / 9 / 0

W moim przypadku np. jak uwielbiam opio, do Tramalu czuję totalne obrzydzenie, wole już mieć skręta niż się tramlau nażreć, co chyba dosyć dosadnie przedstawia jak bardzo, bardzo źle się po nim czuję...

Z efektów to tak : roztrzęsienie totalne, brak możliwości skupienia się, fizyczny stan jakby aura przed-padaczkowa, nieznośne uczucie w żołądku, poczucie zagrożenia... to trochę tak jakby przedawkować jakąś alfe pvp czy inne gówno.
Rejestracja: 2008
  • 138 / 3 / 0

Ja dzisiaj wziąłem z ciekawości tramadol żeby zoczyć jak zadziała, zjadłem 20 tabletek SKUDEXA 75mg Tramalu plu 25mg sekstropretofenu. Narazie nie czuje żadnegó działania, możliwe że to ma jakiś związek ze zjedzeniem od rana 40 Afobamu 1mg i wypiciu 6 piwek.
Lerzarzem nie jestem ale mam nadzieje że 15gramów Tramalu powinno być wyczuwalne.
ALbo mam już tak głowa przećpaną bo w dwa dni zjadlem pake clonów 2mg i norlmanie wstawałem do pracy i nie miałem żandej zamułu.
Rejestracja: 2018
  • 119 / 21 / 0

ja trampka bralam chyba raz czy najwyzej dwa, ale pamietam ze to byla moja najpiekniejsza opioidowa fazka w zyciu, banan na twarzy i rozplywanie sie w zadowoleniu. serotonina robi swoje. dorzucilam wtedy tez mala paczke kody dla mocy.
Rejestracja: 2011
  • 8106 / 893 / 0

Przejdźmy do rzeczy to; mega luz, euforia, błogostan, wtapianie się w łóżko, przysypki(na skraju noddingu).Dawki jakie bralem to 500 mg + 2 mg klonazepamu.Nigdy nie miałem problemów oprócz problemow z oddaniem moczu i lekkim zaburzeniem błędnika - ale to akurat bardzo przyjemne, bo chodzi się jak po drodze usłanej puchem. :ojeju:

Tramdol po prostu musi podejść.Tak jak niektórzy preferuje morfinę nad heroina to tak samo ma się do Tramca.
Rejestracja: 2020
  • 225 / 7 / 0

Wczoraj 1000 mg + 4 mg clona dzis 600 + 2 mg i nie czuje zadnwgo blogostanu czy euforii. W nocy srednio apalwm ale czujw sie wyspant wiex mozliwe ze jakas stymulacja jest ale ogolnie rewelaxji jie ma. Mam tramal retard 200. Zawsze gryzlwm zanim zjadlem
Rejestracja: 2019
  • 836 / 225 / 0

Ja nawet przy dawkach poniżej 100mg mam igiełki w oczach przez cały dzień.
Rejestracja: 2008
  • 852 / 430 / 1

23 stycznia 2021Ankaaa pisze:
@starysteve jestes cyborgiem ;)
tramadol to chyba jedyny opioid, po ktorym wystepuje rozszezenie zrenic- fakt znany nie od dzis.
czasem slysze/czytam, ze u niektorych zrenice pozostaja bez zmian, ale zeby sie zmiejszaly? to juz musi byc kwestia mocna osobnicza, ew. miks z innymi opio.
Większej bzdury nigdy nie słyszałam.
Są jakieś medyczne dowody na to, o czym mówisz? Prosiłabym, abyś podesłała, bo prawdopodobnie jestem unikatem, źrenic u mnie nie odnotowano, a już w ciągu zwłaszcza. Szpilki za każdym razem, bynajmniej nie mowa tu o butach.
Rejestracja: 2017
Użytkownik nieaktywny
  • 1517 / 1748 / 0

@CATCHaFALL to, ze o czyms nie slyszalas, nie oznacza jeszcze, ze czegos takiego nie ma.
poza tym wyczuwam agresywny ton, dlatego nie zamierzam Tobie wiecej odpowiadac.
dobranoc.
Posty: 34 Strona 3 z 4
Wróć do „Tramadol”
Na czacie siedzi 2322 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Dueooo, Ola76 i 7 gości