Co mi pozostało?

Moderator: Zdrowie

ZX

• 902 / 303 / 0

No uszkodzenia mozgu bym nie wykluczal ani tez ADHD, bo ty zupelnie nieogarniety jestes. Piszesz, ze SSRI nie wezmiesz, a MDMA to juz tak. I tu mamy duzy problem, bo SSRI to moze byc twoja jedyna szansa a MDMA moze poglebic cie do konca zycia. Wez sobie to przeczytaj 20 razy zeby ci to z glowy nie umknelo, zebys sobie jakos tego nie wytlumaczyl, albo zeby ci sie po prostu nie popierdolilo i zeby jednak zebys nie doszedl do wniosku, ze jednak lekow brac nie bedziesz a narkotyki tak.
  • 31 / 6 / 0

młody synek jesteś a już takie górnolotne tezy i przeświadczenia rezygnacyjne.. a co do leków to kwestia osobnicza, ale zawsze one nie działają od tak, od razu, i trzeba brać je parę lat i trzymać sztywno abstynencje aby zadziałały. Nawet jak się pije browara raz w tygodniu przy lekach to one działają o wiele słabiej.

Co wiemy (i czego nie wiemy) o "paraliżu drewnolubnych"?

W ostatnich latach odnotowano, że niektóre gatunki grzybów psylocybinowych występujące na całym świecie mogą dawać dziwny i przerażający efekt uboczny zwany „paraliżem drewnolubnych” [wood-lovers paralysis, WLP]. Jest to krótkotrwały okres osłabienia lub sztywności mięśni, tudzież utraty pełni funkcji motorycznych, pojawiający się kilka godzin po przyjęciu dawki grzybów.

Diler dopalaczy sam przez nie trafił do szpitala. Czego go to nauczyło?

To było prawdziwe śmiertelne żniwo. Latem 2018 roku w ciągu kilku dni po zażyciu dopalaczy zmarło 10 osób w Łodzi i Bełchatowie. Przed łódzkim sądem zaczął się proces czterech dilerów, którzy są oskarżeni o wprowadzanie śmiercionośnych substancji na rynek.
  • 958 / 86 / 0

Ciągle szukasz jakiś substancji, zamiast pozwolić organizmowi się wyregulować. Poczytaj sobie książkę Paul Pitchford - Odżywianie dla zdrowia.

No i klasycznie - masz za dużo czasu na analizowanie siebie. Studiujesz coś? Studia, praca na pewno by pomogły.
  • 731 / 180 / 0

Pisałeś o bólach głowy
Znaczna różnica pomiędzy wielkością źrenic to też niepokojący objaw.

Przebadaj się porządnie - nakręcaj lekarza na skan głowy bo to nie brzmi dobrze.
  • 2203 / 695 / 0

Jaka rożnica w wielkości źrenic? Ze jedna wieksza od drugiej? Mam tak od urodzenia, sporo osob tak ma i jestem pewien że to nic poważnego.
  • 10 / 2 / 0

@xnorusx22, i jak, udało Ci się coś wymyślić na swoje problemy? Pytam, bo zaciekawiła mnie Twoja historia i powiem, że niejako utożsamiam się ze sporą częścią rzeczy, które opisałeś. U mnie SSRI nie podziałało i obecnie zastanawiam się nad przejściem na MPH, żeby poczuć nieco motywacji i chęci do robienia rzeczy, bo z tym mam największy problem... Mówisz, że w tej chwili MPH na Ciebie już nie działa i przestało praktycznie z dnia na dzień, tak?
  • 197 / 66 / 0

Przeczytaj sobie książkę J. Rybakowskiego "Oblicza choroby maniakalno-depresyjnej". I zainwestuj kasę w wizytę u dobrego, prywatnego psychiatry i psychologa. Z sugestią diagnozy w kierunku CHAD. Samoleczenie lekami i dragami sobie odpuść. Branie SSRI, nawet zapisanych przez lekarza, też bym sobie odpuścił, przynajmniej do momentu wykluczenia ww. diagnozy. Za to dużo odpoczynku i możliwie regularne cykle dobowe.
Po prostu "wyprztykałeś" sobie mózg z dopaminy, co zresztą chyba sam widzisz. Ten ból fizyczny i uczucie "wypalenia w mózgu", wrażenie "wewnętrznego socjopaty" i wiele innych rzeczy, które opisujesz, są bardzo charakterystyczne. A fazy mogą trwać długo, bo choroba uaktywniła się w młodym wieku. Z biegiem lat będą się skracać.
  • 958 / 86 / 0

Wkrecasz go niepotrzebnie w choroby, a to głównie twoje projekcje. Nie ma co diagnozować przez internet. Ps dobry awatar :-) to Dawson z Dawson's Creek.
  • 197 / 66 / 0

Pewnie masz trochę racji i duża część to projekcje, a z drugiej strony warto wykluczyć dość paskudną chorobę zanim zacznie ładować leki, które mogą ją pogłębiać.
Tam, to ten typ, ale ujęcie jest akurat z „Rules of attraction”. ;-)
  • 958 / 86 / 0

Też fajny film, zwłaszcza scena podróży po Europie.
Wróć do „Opisz swój przypadek”
Na czacie siedzi 1491 uczestników Wejdź na czata