Dział poświęcony przede wszystkim chorobom i nadzwyczajnym skutkom kombinacji tychże z substancjami psychoaktywnymi.
Regulamin forum
Uwaga! Dział zawiera wątki na temat chorób, gdzie osoby dotknięte daną chorobą mogą dyskutować o szczególnych dla siebie problemach!
Nie jest to dział, w którym właściwe są wątki "czy XYZ powoduje ABC-emię" – takie pytania należy kierować do działu/wątku o substancji XYZ!
ODPOWIEDZ
Posty: 5 • Strona 1 z 1
  • 1 / / 0
Bulimia nietypowa - nieprzeczyszczająca. Częste napady wilczego głodu i 6 lat leczenia. Zero zmian.

Czy leki hamujące apetyt, które zawierają sibutraminę (zalixa, meridia), albo adipex są w stanie mi pomóc ? I czy w ogóle jeszcze istnieją ?

Czy istnieje na tym świecie jakakolwiek substancja, która sprawi, że nie stracę kontroli i nie będę tak cholernie cierpieć ?

Wszystkie pseudoefedryny, kofeina, chrom i inne gówna nic nie dają. Przychodzi niepowodzenie i musi być kara w postaci wrzucenia w siebie wiadra żarcia tylko po to, żeby się źle czuć.

Czy ktoś jest mi w stanie pomóc ?

Pozdrawiam.
  • 2 / / 0
Lekiem ktory jest w stanie Ci pomóc jest fentermina czyli dostępny jeszcze Adipex.
Z moich doswiadczen wynika, że biorąc go jem normalne śniadanie a później nie odczuwam glodu. Jem jednak mini posiłki lub jogur/owoce co 3-4 h tylko dlatego żeby nie spowolnić metabolizmu.
Nie mam napadów glodu, żołądek się zmniejsza więc nawet po kawałku pizzy jesteś tak objedzona że nic więcej nie wcisniesz. Daje to satysfakcje, zjadłaś coś na co miałaś ochotę ale nie jesteś w stanie zjeść całej pizzy jak to się działo w napadach.
Adipex niestety ma zostać wycofany z produkcji... jeżeli chcesz spróbować to polecam znaleźć dojście do sprzedawcy i przetestować.
Po fenterminie nie myślisz ciagle o jedzeniu, możesz zajmować się innymi rzeczami nie mając w głowie ciagle mysli "zjadłabym coś".

Zelixa itd była ok jak była legalna teraz na rynku masz dużo podróbek. Ja po jednej tabletce Slimexu wymiotowałam jak kot. %-D
Uwaga! Użytkownik Otisx nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 486 / 26 / 0
Leki nie odwalą całej roboty, mogą jedynie pomóc przy tak ważnej przy ED terapii. Powodzenia, wierzę że i ty bedziesz mogła to wyleczyć z odpowiednia dietą i mniej więcej stałymi porami jedzenia.
PS chyba zmień terapeutę
ciris@tutanota.com
  • 9 / 1 / 0
Mój przypadek jest podobny. Dużo ćwiczę, głodzę się i nadużywam(łem) leków i nie tylko. Aktualnie schodzę z SSRI przepisanych przez lekarza. Po półtorej roku terapii w ośrodku nerwic i zaburzeń odżywiania odpuściły mnie kompulsy. Najpierw wyregulowałem rytm dnia i nocy, przestałem się forsować na siłowni, głodzić, jadłem regularnie z zegarkiem w ręku. Wziąłem 6m wolnego. Nauczyłem się gotować, liczyć kalorie, jeść warzywa. Należę też do wspólnoty anonimowych jedzenioholików. W przypadku tak ciężkim jak mój muszę wypełniać cały swój wolny czas. Dużo rozmawiam z osobami z AA i AJ. Jest to rodzaj pozytywnej kompulsji. Z moich doświadczeń wynika, że potrzebujesz wszystkich możliwych nakładów. Jedzenie jest najtrudniejszym środkiem do odstawienia i kontrolowania.
...większość moich znajomych pracuje ciężej niż powinni, po to, żeby zarobić więcej pieniędzy, niż im naprawdę potrzeba, żeby kupować rzeczy, których naprawdę nie potrzebują, po to, żeby zaimponować ludziom, których tak naprawdę nie lubią.
Amos Oz
  • 3 / / 0
Pierwszym rzutem tu jest oczywiscie fluoksetyna ( ma nawet wskazanie w Chpl), choć, żeby osiągnąć ten „przeciwbulimiczny” efekt potrzeba raczej większych dawek 60mg) lub bupropion ( ale może nasilyc lęk, lecz zmniejszy apeyty) mogą już w zupełności wystarczyć, ale przy ich nieskuteczności dodanie topiramatu to dobry pomysł. Stosowałbym dawki p/migrenowe (50-100 mg/d w 2 dawkach podzielonych), dla których wykazano istotny spadek masy ciała.
ODPOWIEDZ
Posty: 5 • Strona 1 z 1
Newsy
[img]
18-letni diler zakopał narkotyki w lesie. Po zatrzymaniu grzecznie zaprowadził tam policjantów

Za posiadanie i udzielanie narkotyków odpowie 18-latek zatrzymany przez lipskich kryminalnych. Policjanci zabezpieczyli środki odurzające oraz wagi, a część narkotyków podejrzany ukrywał w słoiku zakopanym w ziemi. Młodemu mężczyźnie grozi kara nawet do 10 lat więzienia.

[img]
Rekordowe uderzenie w narkobiznes. Zlikwidowano 19 laboratoriów i ujęto 67 osób

Co najmniej tysiąc funkcjonariuszy wzięło udział w największej w ostatnich latach operacji wymierzonej w syndykat narkotykowy działający na terenie Ukrainy. Zlikwidowano 19 laboratoriów i 17 magazynów oraz zatrzymano 67 osób, w tym 32-letniego bossa organizacji. Szacuje się, że miesięcznie narkogang produkował nawet 700 kg mefedronu, alfa-PVP i amfetaminy.

[img]
Nie mógł pogodzić się z rozstaniem, rozsypał "biały proszek" na dachu auta byłej partnerki

36-latek dobijał się w gminie Giby (Podlaskie) do drzwi swojej byłej partnerki. Awanturował się i krzyczał, a na koniec rozsypał na dachu jej samochodu amfetaminę. Został zatrzymany przez policję. Był tak pijany, że nie był w stanie dmuchnąć w alkomat.