Fluor - wątek ogólny

Polepszanie samopoczucia i funkcjonowania za pomocą substancji nie będących narkotykami. Suplementy, witaminy, nootropy; regeneracja receptorów i neuronów; dieta i trening.

Moderator: Zdrowie

Posty: 66 Strona 7 z 7
Rejestracja: 2009
  • 1873 / 280 / 0

@blackgoku bez obrazy, ale to brzmi trochę a la antyszczepionkowy spiseg. Np. Idąc tym tokiem myślenia zrezygnuj z herbaty, w której jest od groma fluoru (dlatego herbata wpływa pozytywnie na zdrowie uzębienia - ale już nie koniecznie na ich kolor) itd., bo fluor mimo wsio jest wsiobecny w zwykłej żywności
Rejestracja: 2014
  • 3538 / 860 / 2

Jako że wywołany zostałem do odpowiedzi:
@GG Allin,czytałeś mój post, więc po co robisz ad personam? Nawet jeśli byłbym antyszczepionkowcem, to wcale nie oznacza, że wwalanie wszystkiego do jednego worka, wszystkich "teorii spisku" jest jak najbardziej na miejscu. I to służy ośmieszeniu rozmówcy - co więcej, jest wykorzystywane wielokrotnie przez tę stronę bardziej "pro gówny ściek".

Wracając do tematu fluoru. Moge się mylić, co do jego oddziaływania na organizm przy pierścieniu aromatyczym, ale to, że coś jest tak "oczywiste" laboratoryjnie nie znaczy, że jest w 100% oczywiste i wymaga powtarzania badań. Szczególnie jak fluor jest tak wszechobecny i wszędzie dodawany. Człowiek nie potrzebuje tej ogromnej ilości fluoru żeby żyć. Człowiek jest zasyfiony fluorem, parabenami, wwa, bisfenolem, glifosatem, aluminium, metalami ciężkimi i całym tym gównem chemicznym, które jest pakowane do żywności/wody. To, że coś występuje naturalnie w herbacie, to jedynie świadczy o tym, że nie trzeba tego uzupełniać, a już szczególnie ładować dzieciom do mózgu. We wszystkim powinien być umiar. Fluor bardzo dobrze się wchłania i przez dziąsła, a już szczególnie jako F-.

A jeśli chodzi o dorzucanie do wszystkiego fluoru. To cóż. Nie wierzę w to, że rządzący chcą, aby ich obywatele (czytaj własność i bezmózga masa) żyli w zdrowiu, a już szczególnie, żeby zaczęli sami krytycznie myśleć. Jeśli kiedykolwiek używałeś w preparatyce NaF do oddziaływania na komórki żywe, to powinieneś zdać sobie sprawę, jak silna jest to toksyna. Jeśli nie używałeś, to powielasz to, co zasłyszałeś. I tak, wiem co to jest m.in. fluorouracyl, wiem do czego służy, powiesz, że to bardzo korzystny związek chemiczny w onkologii. Jasne, potem spójrz na skutki uboczne. Tu trzeba zważyć skutki uboczne, a pozytywne oddziaływania. Każdy przypadek jest inny, więc nie stwierdzę, że w tej postaci fluor to zło wcielone. Jednak jestem przekonany, że napierdalanie zdrowym ludziom fluoru do past do zębów, fluorowanie dzieci, fluorowanie wody, każdej praktycznie, fluorowanie nawet nici dentystycznych, płynów do płukania jamy ustnej, nie jest dla dobra ludzkości, a zupełnie przeciwnie. Dla otępienia. I traktuję to na równi z poziomem intelektualnym TVN, Polsratu, wiadomości Onet, Wp i innych gównowartych mediów, które jedyne co mają do zaoferowania pranie mózgu i tak wypranym ludziom.

Jeśli w herbacie jest tak dużo fluoru, to zamiast dodawać fluor do past do wody czy past do zębów, czemu nie jest propagowane picie herbaty. Przecież herbata to nie tylko fluor, ale także bardzo pozytywne substancje, które wpływają korzystnie na zdrowie człowieka.
Niechaj pożywienie będzie twoim lekarstwem, a lekarstwo pożywieniem.

Politycy i prezydenci przeciwni marihuanie, którzy nie mogli oprzeć się jej urokowi

Niesprawiedliwa delegalizacja konopi indyjskich to temat, który jednoczy użytkowników marihuany na całym świecie. Być może, najbardziej irytujące zachowanie przejawiają przywódcy polityczni, którzy utrzymują swój sprzeciw wobec marihuany, mimo że sami z niej korzystają.

Przewodniczący rady miasta na Dolnym Śląsku aresztowany. Miał brać udział w produkcji metamfetaminy

Przewodniczący rady miasta i gminy Bogatynia na Dolnym Śląsku trafił na trzy miesiące do aresztu. Działacz miał pomagać przy produkcji ciężkich narkotyków.
Rejestracja: 2015
  • 1882 / 248 / 9

Tak samo kiedyś chciałem jakiś NLPZ to mi typiara w aptece wciskała flurbiprofen jak mówię, że nie chcę pakować w siebie fluoru to mówiła, że w tym nie ma fluoru. Kurde, to ja powinienem być po drugiej stronie lady chyba. Musiałem prosić o zwykły ibuprofen.
Rejestracja: 2019
  • 28 / 4 / 0

@blackgoku Wspominałeś o leczeniu się po dlugim zażywaniu 2-FMA, możesz szerzej opisać co się działo?
Rejestracja: 2014
  • 3538 / 860 / 2

Na rok straciłem część zdolności intelektualno-werbalnych.
Rejestracja: 2019
  • 28 / 4 / 0

Tyle to i ja wiem, chodzi mi o to, jak czesto tego uzywales, w jakich dawkach, jak się to rozwijało, byłbym wdzieczny za opis bo niewiele jest takich raportów
Posty: 66 Strona 7 z 7
Wróć do „Dział prozdrowotny i doping mózgu”
Na czacie siedzi 617 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości