Prawdopodobnie ten związek pojawi się na przełomie maja i czerwca o ile uda się opracować wydajną syntezę.
Opinie? Spekulacje? Domysły?
PS.
Porównanie trzech związków(bk-MDMA, bk-5-MAPB, bk-5-MAPI) z użyciem narzędzia do przewidywania molekularnego potencjału elektrostatycznego.
potem oceniamy
ba! nawet takiego bk-5-MAPB nie ma, a już od początku roku czytam
albo to pewnie KOLEJNY wymysł autora, z wolnej molekuly
nie czekajcie na to. Jak będzie, to będzie
http://bluelight.org/vb/threads/790393- ... nd-bk-EPBP
Legalizacja marihuany w Polsce: 15 g suszu i jedna roślina. Sejm zdecyduje
Psychodeliki w szczepionkach i piwie. Ujawniono tajne dokumenty CIA
Medyczna marihuana a autyzm — 18 miesięcy obserwacji 130 pacjentów
Brytyjscy badacze prześledzili losy 130 dorosłych osób w spektrum autyzmu leczonych produktami z konopi przez półtora roku. To najdłuższa obserwacja tego typu na świecie. Poprawa w zakresie lęku, snu i jakości życia była wyraźna po miesiącu — i systematycznie topniała przez kolejne siedemnaście. W tym samym czasie mediana dawki THC wzrosła z 20 do 192 mg dziennie.
Alarm w całej Polsce! To miał być mak do ciasta ;)
Główny Inspektorat Sanitarny wydał ostrzeżenie publiczne dotyczące partii maku niebieskiego, w której wykryto przekroczenie dopuszczalnego poziomu alkaloidów opium. Jak podkreślono, spożycie produktu może stanowić zagrożenie dla zdrowia konsumentów. To nie są „zwykłe nasiona” – skażony mak może działać na organizm jak opioidy, wywołując objawy podobne do zatrucia narkotykami.
Ministerstwo Rolnictwa alarmuje. Chodzi o nową akcyzę na alkohol
Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi wystąpiło do Ministerstwa Finansów o wycofanie planowanej podwyżki podatku akcyzowego na alkohol.
