Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści
Regulamin forum
  1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
  2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
  3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
ODPOWIEDZ
Posty: 256 • Strona 26 z 26
  • 44 / 1 / 0

U mnie sama amfetamina/kokaina w ciut za dużej dawce powoduje ,że czuję nie pokój na serduszku choć ostatnio robiłem przegląd organizmu (nie polecam kolonoskopi ;( ) i wszystkie wyniki w normie. Jak decyduję się na szczury to tylko wtedy kiedy mam benzo przy sobie i w momencie gdy poczuje ten niepokój wlatuje 1mg xana/10mg diazepamu i jest cudownie. Nauczyłem się przez to dobierać odpowiednią dla mnie dawkę benzo ,żeby zbić negatywne skutki uboczne ale nie zbić fazy speeda. Mam 34 lata, bogate doświadczenie, organizm widocznie potrzebuję wsparcia by bezpiecznie lecieć :) (stimy biorę maks 2 razy w miesiącu, koks czasem częściej ale to małe ilości do towarzystwa. Nie pije w ogóle alkoholu od lat i po tych wynikach badań stwierdzam ,że to było bardzo mądre z mojej strony.
  • 158 / 9 / 0
Awatar użytkownika

Mam pytanie. Czy picie kawy przyjmując benzo nie osłabia działania benzo? Mam wrażenie, że kawa czy też energetyk osłabia działanie benzo. Przyjmuję Tranxene (klorazepat) i nie wiem czy jest sens napicia się tej jednej, ewentualnie dwóch kaw przyjmując ten lek. Kawę pije rano tak na prawdę tylko po to, żeby potem nie bolała głowa ;D I dodatkowo mam odczucie, że napicie się kawy osłabia działanie przeciwlękowe substancji. Mógłby ktoś mi wyjaśnić tę kwestię?

Dodam, że czasem biorę klorazepat w dawce rzędu 120mg, żeby nie czuć tego specyficznego niepokoju po kofeinie a i tak często to nie wystarcza. Oczywiście jestem świadom, że to słabe benzo ale mam przeszłość z alprą/diazepamem ale to dawne dzieje które przyprawiają mnie o gęsią skórkę, dlatego z lekarzem ustaliliśmy leczenie właśnie klorazepatem czyli Tranxene.
  • 1768 / 431 / 0
Awatar użytkownika

Tranxene jest na tyle słabym benzo, że większa ilość kofeiny zapewne może przeszkadzać, ja przy alprazolamie lubię wypić espresso czy energola i raczej wszystko jest ok. Spróbuj może na zieloną herbatę przejść, nie powinna przeszkadzać przy benzo, ja alprę czasem popijam mocarnym czajem z zielonej.
How do we know that we are not already dead?
:tabletki: :świnia:
  • 158 / 9 / 0
Awatar użytkownika

Dziękuję :) Właśnie chciałbym, żeby Tranxene działało w pełni swoich sił pomimo "słabych" sił :D Mógłbym poprosić lekarza o coś mocniejszego ale zwyczajnie się boję, bo np. taka alpra zawsze kończyła się ciężkim uzależnieniem i z tego powodu już raz byłem hospitalizowany, dlatego nie chce wracać do mocnych benzo. Tranxene mi odpowiada, bo lęki które ja mam akurat fajnie łagodzi. Lekarz też chyba zdaje sobie sprawę, że to benzo o słabym działaniu i właśnie dlatego mam praktycznie nieograniczony dostęp do tej substancji. Musiał bym poczytać jak sobie radzić w przypadku przyzwyczajenia do kofeiny, bo ja nie za bardzo chce czerpać z niej stymulację, jedynie zapobieganie temu nieznośnemu bólowi głowy który pojawia się kiedy tej nawet jednej kawy się nie napiję. Chyba tylko ibuprofen :D
  • 158 / 9 / 0
Awatar użytkownika

13 grudnia 2021blokowiska666 pisze:
Tranxene jest na tyle słabym benzo, że większa ilość kofeiny zapewne może przeszkadzać, ja przy alprazolamie lubię wypić espresso czy energola i raczej wszystko jest ok. Spróbuj może na zieloną herbatę przejść, nie powinna przeszkadzać przy benzo, ja alprę czasem popijam mocarnym czajem z zielonej.
Jaka ilość zielonej herbaty polecał byś zaparzyć? Czy lepiej zrobić napar z czarnej? Chodzi mi tylko o uniknięcie bólu głowy kiedy nie napiję się danego dnia kawy. Też druga sprawa, Tranxene ma dość znaczący profil działania nasennego, wolał bym tego uniknąć bo nie wyobrażam sobie wzięcia porannej dawki tranxene (czasem to 60mg) i potem przysypania gdyż po prostu nie mogę sobie pozwolić na taki sen w ciągu dnia - praca ;) Już sam nie wiem jak to wykombinować. Przepraszam jeśli to za bardzo skomplikowana sprawa, no ale to forum zawsze mi pomagało, ludzie raczej mili i dlatego teraz też pytam o radę.
  • 1768 / 431 / 0
Awatar użytkownika

Brałem Tranxene w dawkach między 50 a 100mg więc rozumiem, ja nie raz mimo kofeiny drzemałem w ciągu dnia a nie mam tego w zwyczaju.
Jeśli chodzi Ci tylko o zniwelowanie bólu głowy, to jako, że jest to objaw uzależnienia od kofeiny, trzeba się od niej zdetoxować, u mnie po 3 dniach bez kofeiny ustąpiła senność i ból głowy, zacząłem czuć się ok bez kawy itp.
Ja wtedy herbaty ani nic podobnego nie piłem ale zielona herbata z jednej łyżeczki, zaparzana 3-5min, będzie ok.
How do we know that we are not already dead?
:tabletki: :świnia:
ODPOWIEDZ
Posty: 256 • Strona 26 z 26
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.