Leczenie/oczyszczanie zatok

Dział poświęcony harm reduction – metodom mającym na celu złagodzenie negatywnych konsekwencji zażywania środków psychoaktywnych.

Moderator: Zdrowie

• 2276 / 284 / 1

Jak kurwa ci się mieści gwint od Kubusia w dziurce od nosa to musisz być świnką albo kongijskim gorylem.
  • 179 / 25 / 0

Też stosuję Irigasin i polecam.
Tak samo bardzo mi pomagają inhalacje z soli fizjologicznej. Kiedyś za dzieciaka jak miałam wiecznie problemy z zatokami przez bardzo silną alergię Rodzice kupili mi takie urządzonko do inhalacji i po latach je odkopałam. Co prawda powód problemów z zatokami uległ zmianie ale działa bez zarzutów także na poćpienne problemy w nosie. :D

Metadon zamiast heroiny to nie darmowe ćpanie, tylko realna pomoc

"Większość bliskich osób uzależnionych sądzi, że podawanie zamiennika narkotyku to darmowe ćpanie. Od stereotypu odchodzą, dopiero kiedy widzą, że terapia substytucyjna pomaga. Dla uzależnionych to najbardziej efektywna metoda w odchodzeniu od przyjmowania narkotyków."

Narkobaron ze Sławna. Dziadek Stefan prawie jak Escobar

– Daję wam na głowę po 10 tys. zł, tylko dalej nie szukajcie – miał powiedzieć policjantom.
Wróć do „Minimalizacja szkód i prewencja efektów ubocznych”
Na czacie siedzi 2246 uczestników Wejdź na czata