Pochodne aminocykloheksanu, oddziałujące jako antagonisty receptora NMDA. M.in. fencyklidyna, ketamina i metoksetamina.
Więcej informacji: Arylcykloheksaminy w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 7 • Strona 1 z 1
  • 182 / 2 / 0
Wiem że nie ma możliwości wykrycia metoksetaminy jako takiej, pytanie czy nie daje ona fałszywego pozytywa na jakieś inne substancje. Czy ktoś z was ćpaki miał robione testy po ćpaniu MXE i może się wypowiedzieć? Szczególnie interesują mnie testy na włosy, chociaż niewielu z was pewnie miała z nimi do czynienia.
  • 373 / 14 / 0
Uwaga! Użytkownik kapitanxsova nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 742 / 12 / 0
Ja raz byłem w szpitalu po ostrym przedawkowaniu MXE i test na obecność PCP był pozytywny. Jak chcecie mogę wrzucić wypis ze szpitala, tylko nie mam innej opcji jak aparat 3 mpx :rolleyes: .
  • 1095 / 34 / 0
MXE wychodzi jako PCP na 100%
Wszystko co napisałem na tym forum to nieprawda; opisywane sytuacje nigdy nie miały miejsca.
  • 451 / 14 / 0
a dlaczego nie jako ketamina , nie jest czasem bardziej do niej zbliżony ?
Kontakt: cardomar15@tutanota.com
%-D
  • 182 / 2 / 0
tak też myślałam, ale chciałam się upewnić.
  • 1095 / 34 / 0
Bo ketaminy nie ma na takich testach, tylko PCP. ketamina też wyjdzie jako PCP.
Wszystko co napisałem na tym forum to nieprawda; opisywane sytuacje nigdy nie miały miejsca.
ODPOWIEDZ
Posty: 7 • Strona 1 z 1
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Newsy
[img]
Sposób studentów na problemy psychiczne: melisa i marihuana

Aż 96 proc. studentów deklaruje, że stosuje przynajmniej jedną metodę samodzielnego radzenia sobie z problemami psychicznymi. Najczęściej wybierają aktywność fizyczną lub techniki relaksacyjne, ale część sięga także po preparaty roślinne, a nawet marihuanę – wynika z badań wrocławskich naukowców.

[img]
Więzienie za 0,11% przekroczenia?

Wolne Konopie włączają się do sprawy jako strona społeczna w sprawie pana Andrzeja.

[img]
NIK odpowiada na wniosek Wolnych Konopi. „Przyjęto do wiadomości”, ale my nie odpuszczamy

Najwyższa Izba Kontroli odpowiedziała. I choć pismo jest obszerne, to w kluczowej dla nas [ Wolnych Konopi] kwestii … milczy. Otrzymaliśmy oficjalne stanowisko Izby w sprawie naszego wniosku o przeprowadzenie kontroli dotyczącej kosztów i efektywności obecnego modelu ścigania za posiadanie marihuany.