GHB/GBL/1,4-butandiol - wątek ogólny II

Kwas gamma-hydroksymasłowy i jego pro-drugs (w tym GBL i 1,4-butanodiol).
Więcej informacji: GHB w Narkopedii [H]yperreala. GBL w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: GABA

• 1416 / 131 / 0

To też prawda, lepiej żebyś trzymał się baclo. Z drugiej strony, ja kocham giebla, ciężko mi go nie polecać xD takie 200ml na testa niegroźne pod warunkiem, że nie zamówisz znowu %-D albo po czasie długim
  • 111 / 9 / 0

Ja tak jade bo baklo rano i wieczorem a po robocie 3 polewki giebla i tak od sierpnia Przez baklo giebel tak nie działa jak kiedyś. Ale robi się kolorowiej i więcej się chcę.

Ale tak jak poprzednii mówili baklo to spokój a giebel szaleństwo.

Musiałem sobie pozapisywac jakich unikać zachowań po gieblu bo może być jazda po bandzie.

Miałem też przerwy od giebla tu tydzień tu dwa i było nudno ale zjazdów czy problemów nie było. Przez ten baklofen:)

Poradnik Uliczne BHP – przykłady sytuacyjne

Czym jest „Uliczne BHP”? Jest to umowna i potoczna nazwa na wspólne określenie zasad, według których poruszamy się w publicznej przestrzeni. Są to wewnętrzne wzorce dotyczące naszego prywatnego bezpieczeństwa. Stworzone samodzielnie bądź grupowo, w oparciu o okoliczną sferę działań. Ustalone przez nas i srodze przestrzegane. Jest to kawałek teorii, który stosowany w praktyce odczuwalnie zwiększa szanse na uniknięcie przykrych sytuacji.

Wpływ środków psychedelicznych na sztukę naskalną udowodniony przez nowe odkrycie archeologiczne

Wykopaliska przeprowadzone w Kalifornii przez zespół archeologów z Uniwersytetu Centralnego Lancashire i Uniwersytetu z Southampton dostarczyły bezdyskusyjnych dowodów na wpływ środków psychedelicznych na prehistoryczną sztukę naskalną.
  • 12 / / 0

Łapcie szczegółowy i praktyczny opis syntezy NaGHB z sody w domowych warunkach, często to pytanie widzę się przewija a w istniejących przepisach brakuje kilku praktycznych aspektów :)

https://pastebin.com/5MNPL2aE

Możecie przypiąć czy coś.

Jak będą chętni mogę opisać jeszcze CaGHB (ciało stałe, tańsze odczynniki niż MgGHB) - koszt odczynników na przerobienie litra ~100zł, koszt szkła do syntezy ~200zł.
Do tego ewentualnie rozwinąć temat destylacji giebla - tym sposobem oczyszczamy go praktycznie idealnie, przy okazji można sobie oszacować procent czystości wyjściowego. To dodatkowy koszt szkła ~100zł.

pfu

• 249 / 17 / 1

to nie (tylko) wina baklo, to zajechane receptory
nigdy nie leciałem na żadnym benzo, alko od ładnych paru lat piję tylko okazyjnie w małych ilościach, z gieblem też nigdy większych ciągów, długie okresy bez niczego i co? i huj
po 2-3 miesiącach przerwy giebl działa na mnie fajnie może przez pierwsze 2-3 dni i mówię tu o polewkach 3-4 razy dziennie max, nie żadne ciągi
później jest tylko sedacja. jasne że jak się nie ma co robić to polewa się dalej, ale to jest takie 'meh, no doobra' bo może 'zrobi się kolorowiej' i dzień staje się o 1% ciekawszy, ale o tej euforii z początków trzeba zapomnieć bo to nie wróci
jeszcze 1-2 lata temu łudziłem się, że jak zrobię na prawdę długą przerwę typu pół roku albo i rok to magia wróci ale niestety, nawet jeśli wróci to na sekundę i rozczarowanie będzie spore
  • 1235 / 132 / 0

@pfu

To w jaki sposób zajechałes receptory?

pfu

• 249 / 17 / 1

samym gieblem, znamy się już z 7 lat
żeby zajechać receptory wcale nie trzeba lecieć w ciągach
  • 1235 / 132 / 0

@pfu

Ile płynu mniej więcej wypiłes? Liczyłeś to?
  • 678 / 71 / 2

@pfu Akurat GBL tak działa, że przez kilka dni jest euforia, zajebisty nastrój, a potem jak polewasz to jest sedacja i ogólne zmulenie. Ja przez całe życie może wypiłem 700ml i mam dokładnie to samo. Może przy pierwszych polewkach ta euforia dłużej trzyma, ale jak nie jesteś już świeżakiem w temacie to jasne, że będzie działało słabiej.
Nie rozumiem czego Ty oczekujesz. Szukasz euforii za każdym razem (no w sensie, że sporo dłużej) to kmiń mefa, albo gotuj kota. To normalne działanie GBL.

pfu

• 249 / 17 / 1

@mietowy3 próbowałem to ostatnio policzyć ale jest to bardzo trudne, zamawiałem bardzo nieregularnie bardzo różne ilości, do tego niezliczone odlewki i częstowanie. myślę że około 3-4 litry max mogłem przerobić sam

@kofel przy pierwszych polewkach euforia działała zdecydowanie dłużej (nie chodzi mi tu o długość euforii po jednym polaniu, a o ilość polań z rzędu zakończonych tą charakterystyczną euforią)
mój pierwszy rok a może i dwa to za każdym razem silnie euforyczne działanie w dawkach 1.3-1.5ml, dopiero po 2 latach zaczęło to zauważalnie słabnąć kosztem większej sedacji.
teraz po dłuższych przerwach gdzieś ta iskierka euforii się zapala przy 2-3 pierwszych polaniach ale to tyle, później profil działania się zmienia i to takie lanie dla lania, bardziej lekkie otępienie niż cokolwiek innego
kiedyś były też inne sorty, dużo większy wybór, część z nich zanieczyszczona i niektórzy sugerowali że to te zanieczyszczenia odpowiadają za zwiększoną euforię
  • 823 / 168 / 0

Dzieki za odpowiedzi. Nie, nie zamierzam pić GBL, pytanie było od strony farmakologii bardziej i agonizowania receptorów.
Wróć do „GBL, GHB”
Na czacie siedzi 1958 uczestników Wejdź na czata