Więcej informacji: Buprenorfina w Narkopedii [H]yperreala
Niedługo powinienem tego trochę mieć i myślałem, żeby tak spróbować buprenorfinę podać. Chodzi mi o zrobienie roztworu jak do i.v i podanie go p.r.
michcioms pisze:Nie raz o tym wspominałem , działanie jest mocne , biodostępność jakoś 54%. Działa minimum 2x dłużej od im (ta sama dawka) .
Jak dla mnie podanie domięśniowe porównywalne jest z dożylnym. Per rectum niknie zupełnie przy tych dwóch metodach (przebijając nadal żucie plastrów), co nie znaczy, że jest złym wyjściem np. dla takiego Masterfiltera, który powtarzał z ochotą, że zastrzyków nie lubi, a teraz z zachłanności chce się kłuć samodzielnie przygotowanym narkotykiem. Bezsensu.
Czytałem kiedyś wyniki testów bupry na szczurach. substancja podana doodbytniczo gwarantowała najdłuższą i najbardziej wyrównaną fazę. Nie mogę odszukać niestety tego pliku.
sam se chciałem przerobić.
ojtam bez sensu, no. cza kiedyś się zacząć przyzwyczajać. za 5lat rankiem na skręcie nie mogę sobie pozwolic na jakieś strachy przed 'ifałką' :D
z resztą, co to za filozofia przygotować bupre do i.v? nigga, please.
Skąd masz dane dot. bajoawelabiylyti? skłont wiesz, że 54%?
SOSU DAJ
Co ciekawe biodostępność i.m podają w przedziale 50-100%
Z kolei gdzieś indziej jest to 68%
"intramuscular: 68%
"The observed mean intramuscular bioavailability was 68%"
"Studies of buprenorphine bioavailability have also examined the intramuscular (bioavailability, 50%–100%)"
czy jak wymoczę 8mg w spirytusie i walnę to p.r (ofc minimum spirytusu, dopełniam do 5-8 centów wody przy 3/4 centa spirytusu) to ile faktycznie zadziała? 4-5 mg? i ile to na pierwszy raz z buprą? Tolerancję mam na poziomie 600mg kody, znaczy tyle robi mnie całkiem ok
Psychodeliki w szczepionkach i piwie. Ujawniono tajne dokumenty CIA
Psychoaktywny kameleon. Dlaczego marihuana to nie psychodelik?
Polska 2026 wygląda jak Stany Zjednoczone w 1996
O polskim systemie leczenia uzależnień opioidowych - z perspektywy pacjenta po dziewięciu ośrodkach.
Marihuana medyczna w wywiadzie stomatologicznym. Pytanie, którego nie warto pomijać
Jeszcze kilka lat temu marihuana medyczna kojarzyła się przede wszystkim z leczeniem przewlekłego bólu lub łagodzeniem dolegliwości u pacjentów onkologicznych. Dziś coraz częściej mówi się o jej stosowaniu także w depresji, zaburzeniach lękowych czy zespole stresu pourazowego. Nie oznacza to jednak, że skuteczność takiego postępowania została potwierdzona. Wyniki najnowszej metaanalizy wskazują, że dowody naukowe są w tym zakresie ograniczone, a w przypadku depresji brakuje dowodów z randomizowanych badań klinicznych.
Konopie w leczeniu demencji. Naukowcy wskazują dwa związki
Doustna kombinacja oczyszczonego THC i CBD istotnie zmniejsza pobudzenie u seniorów z zaawansowaną demencją – wynika z badania LiBBY zaprezentowanego na konferencji Alzheimer’s Association International Conference w Londynie.
Alarm w całej Polsce! To miał być mak do ciasta ;)
Główny Inspektorat Sanitarny wydał ostrzeżenie publiczne dotyczące partii maku niebieskiego, w której wykryto przekroczenie dopuszczalnego poziomu alkaloidów opium. Jak podkreślono, spożycie produktu może stanowić zagrożenie dla zdrowia konsumentów. To nie są „zwykłe nasiona” – skażony mak może działać na organizm jak opioidy, wywołując objawy podobne do zatrucia narkotykami.
