Więcej informacji: Powoje w Narkopedii [H]yperreala
- ile czasu trzymać zmielone nasiona w wodzie?
- czy ma to być woda gorąca/letnia/zimna?
- jak z dawkowaniem - ile g nasion zmielić, żeby trip miał intensywność przynajmniej jak po 10g jedzonych?
"- Ekstrakcja woda. Ta metoda polega na zalaniu chłodną wodą dokładnie zmielonych nasion ( dobry do tego celu jest zwykły młynek do kawy). Trzymamy wszystko minimum 30 minut ( nie dłużej jednak niż dwie godziny ), następnie filtrujemy i zielonkawy płyn o posmaku grzybów- pijemy. Metoda ta nie likwiduje całkowicie mdłości, aczkolwiek ogranicza je dość skutecznie."
Ilość zależy od tego jakie to nasiona i na co liczysz ? Jeśli na to co opisują Trip Raportach to chyba bez conajmniej 20g sie nie obejdzie :P albo i więcej ^_^
W sumie podejrzewam, że u tych, którzy narzekali na działanie, przyczyną mogła być rzeczywiście zbyt niska dawka ;> dlatego w przyszłości przy ekstrakcji wodnej nie zejdę poniżej 20g
no i na pewno to była dawka mnie jakieś 12g słabo porobiło :( nastepnym razem zrobie gdzieś z 25-30minimum
15 gram nasion Ipomoea violacea Heavenly Blue
drobno zmielone w pył w młynku elektrycznym. Taki proszek zalany normalną wodą zimną gdzieś na oko 0,3 litra. Wyszła z jedna szklanka.
oczywiście można zalać większą ilością wody ja użyłem tylko 300 ml, trzymałem zmielona nasiona w tej wodzie około 1,5h godziny mieszając co jakiś czas.
wypiłem płyną zawartość a resztę nasion i oleistej zawiesiny wodnej wylałem do kibla. Chyba nie byłem wstanie się zmusić do połknięcia tej papki.
Niewiem jak działa dobre LSA w sposób np. zjedzony ale ekstrakcja wodna chyba jest mało efektywna.
Masa weszła gdzieś po godzinie, peak po 3-4 godzinach od zażycia, schodzi po około 7 godzin. To dawka tylko 300 ml 15 g zmielonych nasion:)
Działania podobne do LSD ale dużo gorsze, CEVY były dobre ale mało realne i tylko momentami HD, tylko momentami mogłem wejść w Swoje halucynacje w 3D jakbym naprawdę doświadczał tego wszystkiego :) minimalne OEVY kolory wyostrzone , falowanie obrazu, rozmywanie się, wszystko zaczyna żyć swoim życiem i nabiera 3D wymiaru i "życia" szczególnie dobrej jakości grafiki HD.
Oglądałem film w 320p :) to co widziałem można porównać z jakimś bardzo dobrym HD. Nie wiem czy miałem tak dobry wzrok po LSA czy film był tak dobrze nakręcony hehe ale raczej to 1.
Ogólnie spodziewałem się dużo mocniejszego działania i przyjęcie 300 ml wodnego roztworu z 15 gram nasion porównuje do działania 1-2 kartonów LSD czyli gdzieś około 100-200 mikrogramów. Nie ma fajerwerków dla kogoś obeznanego z psychodelikami. Dla normalnej osoby wizje mogą być jednak zadowalające dla mnie był zbyt małe realne.
Nie mogłem się z Nimi utożsamić jakby to się działo naprawdę i przeżywać tego w Swoim wewnętrznym świecie umysłu, dokuczało Mi to przez cały tri , że jest to tylko iluzja, marzenia i daleko mi od ich spełnienia :)
ogólnie psychodelik bardzo dobry widzę duże zastosowanie w rozwoju i w celach mistycznych ale gorszy niż LSD i na organizm dziwnie mi siada.
Czuje jakbym miał żył zatkane w nogach i mam problem z chodzeniem, mózg po podróży 6 godzinnej całkiem zombie :) ciało zmęczone spragnione i wyczerpane nie to co po LSD :( takie tak sobie
Modyfikowany Bigos pisze:inne metody to ekstrakcja benzyom , ja nie próbowałem i raczej nie mam zamiaru :)
Odpowiadająć: ekstrakcja zanieczyszczeń i dalsza ekstrakcja alkaloidów to normalna metoda postępowania.
Parathormon pisze:ludzie są asekurantami i nie lubią podejmować działań nowych, których nie znają.
Parathormon pisze:Odpowiadająć: ekstrakcja zanieczyszczeń i dalsza ekstrakcja alkaloidów to normalna metoda postępowania.
Czechy luzują prawo konopne. Duży krok naprzód, ale z gwiazdką
GIF: Nielegalny handel w sieci lekami narkotycznymi zaczyna się od legalnej recepty [WYWIAD]
Irvin Rosenfeld: Człowiek, który wypalił 120 000 jointów od rządu USA
Wyobraź sobie, że co 25 dni listonosz puka do Twoich drzwi i wręcza Ci przesyłkę od rządu federalnego. W środku nie ma jednak pism z urzędu skarbowego, lecz metalowa puszka przypominająca opakowanie od kawy. Po jej otwarciu widzisz 300 starannie skręconych jointów.
Badanie naukowe, które porządkuje temat kiełkowania konopi
Wolne Konopie: "Od lat powtarzamy jedno, że wiedza jest lepsza niż strach, a odpowiedzialność lepsza niż czarny rynek. Nasze hasła „Zmień dilera na farmera” i „Nie kupuj jej, tylko siej” nigdy nie były zwykłą prowokacją. Chodziło nam o zmianę myślenia i w wielu przypadkach ta zmiana naprawdę się dokonała. Uważamy, że jeśli ktoś interesuje się konopiami, powinien robić to świadomie, rozumiejąc podstawową biologię rośliny, procesy jej wzrostu i mechanizmy funkcjonowania, zamiast opierać się na mitach czy czarnorynkowych schematach."
Polskie wyroki a światowa nauka – kto ma rację w sprawie THC?
W Polsce przez lata obowiązywało uproszczone i krzywdzące równanie: wykryto THC we krwi, a więc automatycznie byłeś pod wpływem. Sytuacja uległa pozornej poprawie, gdy Instytut Ekspertyz Sądowych im. prof. Jana Sehna w Krakowie opracował wytyczne, które miały pomóc sądom rozróżnić stan „po użyciu” od stanu „pod wpływem”.
