Pytania o ceny

Luźne dyskusje na tematy związane z substancjami psychoaktywnymi

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 2 / / 0

Siema pany po ile lata pół kg koxu?
Ps.pytam się z ciekawości bo czasem sobie walne w nozdrza :D
  • 9592 / 1854 / 0

Zapas do końca życia kupujesz, czy jakaś grubsza impreza się szykuje? ; )
Nie mam pojęcia po ile i obstawiam, że ludzi którzy mieli do czynienia z takimi ilościami i znają ceny, jest tutaj garstka.
Ja bym wolał polecieć sobie na 2 miesiące do źródła (Boliwia, Kolumbia, Peru - w takiej kolejności) i dawać po nosie w ciepłym kraju - cenowo wyszłoby pewnie podobnie.

Olej CBD jako naturalne antidotum na współczesne choroby?

Olej CBD ostatnio cieszy się na świecie wielką popularnością. W Polsce przez długi czas był kojarzony, zupełnie błędnie, z marihuaną. Jednak ostatnio informacje na jego temat zaczynają przebijać się do społecznej świadomości.

Badania nad DMT dają nową nadzieję ofiarom udaru mózgu

Ostatnie badania pokazują, że DMT zmniejsza stres komórkowy spowodowany udarem i przyspiesza ich regenerację u szczurów. Odkrycia te zwracają uwagę na rosnący potencjał terapeutyczny DMT w odniesieniu do zaburzeń neurologicznych.
  • 336 / 35 / 0

wyszloby pewnie taniej a jeszcze bys zwiedzil troche swiata i odpoczal w cieplym miejscu %-D
  • 9592 / 1854 / 0

Dokładnie o to mi chodziło : ) Do tego czystość na dużo wyższym poziomie.
  • 75 / 4 / 0

14 listopada 2020VladTepes pisze:
Po ile lata teraz fentanyl w plastrach?
Tak 40-50pln za jeden Actavis 75ug jest u mnie. Ok cena?
  • 13 / 2 / 0

W jakiej cenie można obecnie kupić gram changi? Tak orientacyjnie oczywiście ;)

lol

• 3259 / 423 / 0

@sclero2014
07 października 2020sclero2014 pisze:
Również myślę ze za DHC 90 to 150-180zł to MAX

Za tyle to raczej ciężko kupić. No chyba ze od znajomego albo u dilera, ktorego jestes top klientem i przynosisz mu mnóstwo siana w zębach. Diler, ktory sprzedaje za 180zl, a tym bardziej 150zl jest po prostu głupi. Wystawisz ogloszenie za 270-300zl i będą się zabijać, w 5min zglosi się do ciebie 10 osób. A i za 360zl schodzą bez większego problemu.

DHC moze nie jest jakims turboopio, ciężko po tym o fazę, najwyżej trochę większa rozmowność i mocne zamulenie, ale na skręta jest doskonałe. Piszą, ze niby 1.5 razy mocniejsze od kody, ale skręta zaleczają dużo niższe dawki. Nawet przy sporej tolerce 3 tabletki dadzą ulgę na długo. Imo do 4zl za tabletkę to jest uczciwa cena. Powyzej bym nie kupował. Obecnie. Ale dla osoby bez tolerki to i 8zl za tab mozna dac na luzie. No bo co, bierzesz 150-300mg kodeiny, dorzucasz 1-2 tabsy - 90-180mg i masz przedłużoną super fazę kodeinową.

@jezus_chytrus
11 listopada 2020jezus_chytrus pisze:
Ryzyko zawsze było takie samo - w zasadzie to tak 15 lat temu było dużo mniej kolorowo. Donoszenie zawsze było, jest i będzie - to jeden z
Owszem inflacja to jedno. Ale ryzyko jak najbardziej jest większe. Policja ma dużo większe zasoby niż kiedyś i więcej metod walki z dilerami. Nawet glupich kamer jest nieporownywalnie więcej. I ludzi, ktorzy to oglądają. Praktycznie nie sposób się ukryć, jak policji się chce to dojdą. Samochodów się juz nie kradnie, jakieś pare tysiecy kradziezy na całą Polskę rocznie z tego co kojarzę..? Czyli po ile 20? sztuk dziennie powiedzmy? Kiedys jednej nocy w Warszawie tyle kradli jak nie więcej. A co do cen to faktycznie strasznie wszystko podrozalo. Niby inflacja to kilka procent, ale odczuwalnie wydaje się więcej. Albo takie produkty kupuję. Ceny zostają, a gramatura 2 krotnie mniejsza. Wszystkie batony, jogurty są maciupeńkie, durne kajzerki kosztowaly pare lat temu po 30gr, a teraz po 50-60. Ostatnio kupilem sezamki to w paczce były...3 sztuki kurwa. Nie jem tego, ale ostatni raz jak kupowałem było 5, więcej tego plastiku niż sezamków. Snickersy 2 razy węższe, kilka razy je juz zmniejszali, maslo po 200g, chusteczek w paczce po 8 sztuk, srajtasma konczy się po dwóch dniach a nie tygodniu bo luzno nawinięta %-D mak 250g jeszcze 2-3 lata temu po 4zł, dzisiaj 9zł. Moja mama ma długie włosy i jedno opakowanie farby do wlosów już jej nie starcza na przykład bo jest tak maleńkie. A i tak ma dużo mniej włosów niż dawniej. Dawna kola 2litrowa to wydaje się teraz olbrzymem, jogurt Milko kupowalem to z 500zmniejszyli na 350 czy 380ml? Nie wiem już, bo od razu przestałem. Zwracam uwagę na gramaturę i jak coś kombinują to głosuję portfelem, nic innego nie pozostało. Niestety widać mało ludzi to robi, bo z kazdych badan wynika, ze zmniejszenie produktu albo pogorszenie skladników jest mniej zauwazalne dla klienta niz podwyzka ceny. I jeszcze przy takich zmianach standardowo chuje napiszą, ze nowa lepsza wersja. Zwężą chujki pudełko, napiszą PROMOCJA 400+50ml gratis, gdzie stary jogurt czy coś miał pińcet %-D I wkurwia mnie to wszystko bo staram się być w miarę eko i denerwuje mnie niepotrzebna ilość plastiku. Przy kasie widzę paczki raptem 5 skitelsów i pakują w wielki papier, zeby udać, ze jest dziewięć sztuk zamiast pięciu.
  • 9592 / 1854 / 0

Zgadzam się, że policja ma teraz o wiele łatwiej, ale zajmujący się dilerowaniem powinni także nadążać "z duchem czasu" i bardziej dbać o ostrożność - wtedy i ryzyko spada. Poza tym łatwiej jest teraz uniknąć odsiadki, niż to było np 10-15 lat temu.

Właściwie to zbędna polemika, bo i tak już za to nie płacę i nie zamierzam : )
  • 143 / 45 / 0

Przeciez teraz jest sto razy latwiej. Przede wszystkim mozesz dilowac bez fizycznego kontaktu z ludzmi (darknety, ba mam znajomego ktory kupuje legit jaranie z clearneta i przychodzi mu listem na fake dane). Zadna policja nie lapie dili na zasadzie przegladania kamer miejskich 24/7 i wytezania wzroku czy ktos tam sobie czegos nie podal %-D kto byl mial na to czas?

Co do DHC to swego czasu kupowalem recke na 2 opakowania za 150 zl, czyl wychodzilo kolo 230 za 2 paczki. Nie mam zielonego pojecia kto dalby powyzej 200 zl za 1 opakowanie? To juz nawet morfina p.o. wychodzi lepiej nie wspominajac o oksykodonie.
  • 1744 / 158 / 0

25 listopada 2020lol pisze:
@sclero2014
07 października 2020sclero2014 pisze:
Również myślę ze za DHC 90 to 150-180zł to MAX

Za tyle to raczej ciężko kupić. No chyba ze od znajomego albo u dilera, ktorego jestes top klientem i przynosisz mu mnóstwo siana w zębach. Diler, ktory sprzedaje za 180zl, a tym bardziej 150zl jest po prostu głupi. Wystawisz ogloszenie za 270-300zl i będą się zabijać, w 5min zglosi się do ciebie 10 osób. A i za 360zl schodzą bez większego problemu.

DHC moze nie jest jakims turboopio, ciężko po tym o fazę, najwyżej trochę większa rozmowność i mocne zamulenie, ale na skręta jest doskonałe. Piszą, ze niby 1.5 razy mocniejsze od kody, ale skręta zaleczają dużo niższe dawki. Nawet przy sporej tolerce 3 tabletki dadzą ulgę na długo. Imo do 4zl za tabletkę to jest uczciwa cena. Powyzej bym nie kupował. Obecnie. Ale dla osoby bez tolerki to i 8zl za tab mozna dac na luzie. No bo co, bierzesz 150-300mg kodeiny, dorzucasz 1-2 tabsy - 90-180mg i masz przedłużoną super fazę kodeinową.

@jezus_chytrus
11 listopada 2020jezus_chytrus pisze:
Ryzyko zawsze było takie samo - w zasadzie to tak 15 lat temu było dużo mniej kolorowo. Donoszenie zawsze było, jest i będzie - to jeden z
Owszem inflacja to jedno. Ale ryzyko jak najbardziej jest większe. Policja ma dużo większe zasoby niż kiedyś i więcej metod walki z dilerami. Nawet glupich kamer jest nieporownywalnie więcej. I ludzi, ktorzy to oglądają. Praktycznie nie sposób się ukryć, jak policji się chce to dojdą. Samochodów się juz nie kradnie, jakieś pare tysiecy kradziezy na całą Polskę rocznie z tego co kojarzę..? Czyli po ile 20? sztuk dziennie powiedzmy? Kiedys jednej nocy w Warszawie tyle kradli jak nie więcej. A co do cen to faktycznie strasznie wszystko podrozalo. Niby inflacja to kilka procent, ale odczuwalnie wydaje się więcej. Albo takie produkty kupuję. Ceny zostają, a gramatura 2 krotnie mniejsza. Wszystkie batony, jogurty są maciupeńkie, durne kajzerki kosztowaly pare lat temu po 30gr, a teraz po 50-60. Ostatnio kupilem sezamki to w paczce były...3 sztuki kurwa. Nie jem tego, ale ostatni raz jak kupowałem było 5, więcej tego plastiku niż sezamków. Snickersy 2 razy węższe, kilka razy je juz zmniejszali, maslo po 200g, chusteczek w paczce po 8 sztuk, srajtasma konczy się po dwóch dniach a nie tygodniu bo luzno nawinięta %-D mak 250g jeszcze 2-3 lata temu po 4zł, dzisiaj 9zł. Moja mama ma długie włosy i jedno opakowanie farby do wlosów już jej nie starcza na przykład bo jest tak maleńkie. A i tak ma dużo mniej włosów niż dawniej. Dawna kola 2litrowa to wydaje się teraz olbrzymem, jogurt Milko kupowalem to z 500zmniejszyli na 350 czy 380ml? Nie wiem już, bo od razu przestałem. Zwracam uwagę na gramaturę i jak coś kombinują to głosuję portfelem, nic innego nie pozostało. Niestety widać mało ludzi to robi, bo z kazdych badan wynika, ze zmniejszenie produktu albo pogorszenie skladników jest mniej zauwazalne dla klienta niz podwyzka ceny. I jeszcze przy takich zmianach standardowo chuje napiszą, ze nowa lepsza wersja. Zwężą chujki pudełko, napiszą PROMOCJA 400+50ml gratis, gdzie stary jogurt czy coś miał pińcet %-D I wkurwia mnie to wszystko bo staram się być w miarę eko i denerwuje mnie niepotrzebna ilość plastiku. Przy kasie widzę paczki raptem 5 skitelsów i pakują w wielki papier, zeby udać, ze jest dziewięć sztuk zamiast pięciu.
To coś ci napisze apropo DHC Constinus dziś szukałem pewnych dokumentów i znalazłem fakturę z apteki a tam DHC conntinus 90mg :) stare czasy ..
Wróć do „Substancje psychoaktywne”
Na czacie siedzi 1979 uczestników Wejdź na czata