Organiczne substancje psychoaktywne, oddziałujące na receptory serotoninowe w mózgu.
Więcej informacji: Tryptaminy w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 51 • Strona 1 z 6
  • 51 / / 0
Witam! Jak w temacie... Byłby to mój pierwszy raz z 4 aco DMT, ale przyjmuje 20 mg paroksetyny i nie wiem czy się opłaca. Stosował ktoś taki mix?
Uwaga! Użytkownik Frank Drebin nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1718 / 9 / 0
Nieprzeczytany post autor: forest »
Jak to wlasnie jest?

Wydaje mi sie ze tryptaminki + SSRI = slabsze dzialanie

A tryptaminy + iMAO = WZMOCNIONE dzialanie, ryzyko syndromu seretoninowego?
Uwaga! Użytkownik forest nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1876 / 23 / 0
Nieprzeczytany post autor: opak »
SSRI nie obnizaja dzialania psychodelików ba nawet mozna rzecz ze faza jest bardziej euforyczna jak flypping .
kapo
  • 19 / / 0
Nieprzeczytany post autor: rtg »
A czy tryptaminy jako agonisci receptorów serotoninowych nie moga przypadkiem zwiększyć ryzyka wystąpienia zespołu serotoninowego? Rozumiem, ze "no risk- no fun", ale ja raczej dalbym sobie spokoj
Uwaga! Użytkownik rtg jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 51 / / 0
Nieprzeczytany post autor: Frank Drebin »
Tego się nie boję, deksa też próbowałem na paroksetynie i escitalopramie i wszystko jest ok. Zaryzykuję. Raczej obawiałbym się, że nie odkryję mocy tryptamin. Mam wielką chęć, bo generalnie świat psychodelików jest mi nieznany, a mam w dupie plastikowe szczęście po stymulantach. Zaprowadziło mnie to do nikąd.
Uwaga! Użytkownik Frank Drebin nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1876 / 23 / 0
Nieprzeczytany post autor: opak »
Laczenie tryptamin z ssri jest jak najbardziej bezpieczne i nie mozna dostać zespolu serotoninowego , na erowidzie pisze co i jak.
kapo
  • 2497 / 49 / 0
Co ma agonizm do zespolu serotoninowego?
Uwaga! Użytkownik świetliste macki kosmicznej jaźni nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 835 / 9 / 0
Nieprzeczytany post autor: greenz »
ja jak bralem sertraline szamalem wielokrotnie LSD, 4homet, grzyby chyba z 30 razy - nie zauwazylem najmniejszego wplywu na cokolwiek.
Ostatnio zmieniony 06 kwietnia 2010 przez greenz, łącznie zmieniany 1 raz.
Uwaga! Użytkownik greenz nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 142 / / 0
Nieprzeczytany post autor: Dekadentyzm »
Jak mówią panowie wyżej, wszystko działa ładnie i ślicznie (grzyby, 4-ho-met, 4-aco-dmt, zielsko działa nawet lepiej)
Póki jest wódka, jest nadzieja.
  • 65 / / 0
Nieprzeczytany post autor: marmar_86 »
a nie wiecie może czy w jakiś sposób koreluje to z snri? (biorę wenle)
ODPOWIEDZ
Posty: 51 • Strona 1 z 6
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Parlamentarny Zespół ds. Depenalizacji Marihuany zawiesza prace

Rok temu politycy obozu rządzącego ogłosili wielki, historyczny projekt: pierwszy w Polsce Parlamentarny Zespół ds. Depenalizacji Marihuany. Miało być nowocześnie, postępowo, europejsko. Miał być projekt, miał być progres, miało być „po wyborach ruszamy pełną parą”.

[img]
Chcieli ukryć tony narkotyków w bananach

Peruwiańska policja antynarkotykowa skonfiskowała 3,4 ton kokainy, która miała zostać umieszczona w ładunku bananów przeznaczonych na eksport do Belgii – poinformowały w sobotę czasu lokalnego władze.

[img]
CBŚP rozbija narkotykowy gang z Podlasia. 22 podejrzanych, ponad 130 kg zabezpieczonych narkotyków

CBŚP rozbija narkotykowy gang z Podlasia. 22 podejrzanych, ponad 130 kg zabezpieczonych narkotyków Funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego Policji, działając pod nadzorem Pomorskiego Wydziału Zamiejscowego Departamentu do Spraw Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej w Gdańsku, przeprowadzili trzy skoordynowane uderzenia w zorganizowaną grupę przestępczą z Podlasia. Grupa miała zajmować się produkcją oraz wprowadzaniem do obrotu znacznych ilości narkotyków. Łącznie zatrzymano 19 osób, a zabezpieczone mienie przekroczyło wartość 625 tys. zł.