Dyskusja o głównym alkaloidzie opium, oraz jego półsyntetycznej pochodnej.
Więcej informacji: Morfina w Narkopedii [H]yperreala,Heroina w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 6958 • Strona 696 z 696
  • 77 / 4 / 0

Siema takie pytanko dla zabicia ciekawości, dlaczego w stanach nie ma naszego słynnego brown sugar tylko jest biała hera ? Od czego to zależy
  • 3091 / 281 / 0
Awatar użytkownika
Blu
Kompetentny
Kompetentny

Od drogi podania. W Stanach albo pukają albo wciągają, a brown jest robiony specjalne pod palenie popularne w Europie i Azji gdzie jest produkowany.
  • 1954 / 168 / 0
Awatar użytkownika

A może niekoniecznie, może taką w okolicach produkują i dlatego jest taka. Ktoś opracował metody, ktoś nauczył ludzi jak produkować i interes się kręci, myślę że i w USA ludzie by chętnie palili. A jak u nas był kompot to dlatego, że nikt nie chciał palić? Ludzie cykali albo pili zupę, prawie nikt nie palił, a brown się przyjął, choć dalej nie brakowalo amatorów brązowo czarnego płynu z dodatkiem krwi trafionego dilera
  • 1737 / 156 / 36
Awatar użytkownika
wildwolf
Kompetentny
Kompetentny

Kompot był za socjalizmu, w kapitalizmie jest braun nomen omen.
Zresztą kompot miał swoje 5 minut na zachodzie, dokładnie w RFN. Mówili na to polski tusz, dobrze się zapowiadał, ale odjebali wszystkich Polaczkuff pchających się na rynek.
  • 1498 / 135 / 0
Awatar użytkownika
stary dziad
Kompetentny
Kompetentny

Nie odjebali, nie, nie. Sam przewiozłem do Niemiec ok '92 dwie całe produkcje (ok. 80ccm mordercy) i nic mi się nie stało.
  • 77 / 4 / 0

Re: Heroina - wątek ogólny
Post
Siema, mam takie pytanie, czy spotkał się ktoś z brownem w postaci zbliżonej do plasteliny tylko bardziej rzadkiej taki mega lepiacy się smar, po wrzuceniu na folię i podgrzanie normalnie zamieniał się w krople, smak troszkę bardziej specyficzny a moc może troche lepsza. Jest taki rodzaj? Czy poprostu zostało coś zjebane przy produkcji?
  • 235 / 23 / 0
Awatar użytkownika

Re: Heroina - wątek ogólny
Post
Siemano ludziska, dawno mnie nie było dyski sie spaliły klikałem aż sie udalo zalogować, dostałem hereoine jakiś tydzien temu pol grama, żeby nie zmarnować i jako debiutant wziąłem jak na filmie ,, Że życie ma sens,, Kartka a4 rulon i podpalanie pod sreberkiem 2-4 buchów wczesniej chyba jeszcze byłem pod wpływem pasty pierwsze 2-3 razy to sie wiłem z rozkoszy przeżywając wszystkie pozytywne cechy podane na terapii od błogości po euforie i błogostan i tak dalej niżej orgazm od wewnątrz całego ciała do tego muzyka i jak węgorz w łózku, piękny brąz od turka z De, według mnie nie ciągnie mnie do tego minęło już około 2 tyg ale sobie powiedzialem że odświetnie sobie zapale, nie chcę się wjebać w hel, zdaje sobie sprawę czym to pachnie, ale pierwsze 2 fazy to było coś ponad miłością matczyną jak i zakochaniem się, wszystkie uczucia jakie przeżylem nie doruwnywały temu uczuciu. Czy mam się bać??? Kupując połowkę raz na miesiąc to jest ok??? Trzymam ostry reżim co do tego
  • 1737 / 156 / 36
Awatar użytkownika
wildwolf
Kompetentny
Kompetentny

Re: Heroina - wątek ogólny
Post
Wszyscy tak sobie obiecywali na początku. Jak kupisz połówkę przed upływem miesiąca to tak, zacznij się bać.
ODPOWIEDZ
Posty: 6958 • Strona 696 z 696
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.