Lizergamidy – wątek ogólny

Pochodne kwasu lizergowego, jak na przykład LSD, czy LSA.
Więcej informacji: Lizergamidy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Psychodeliki

• 1105 / 212 / 5

No właśnie z hometem to ruletka w moim i jej przypadku. Albo lajtowy bl albo total destruction aka rzyganie, całkowite osłabienie. Tak czytam i chyba wezmę alladyna. Dzięki
  • 200 / 13 / 0

Czy noopept wzmacnia lizergamidy? Na reddicie rozne sa opinie, niektorzy twierdza ze tak, a inni że daje tylko lepszego clearheada. Próbował ktoś?

W Afganistanie ćpanie nie ma w sobie nic z rozrywki. Heroina: zapomniana wojna Afganistanu

Pod mostem zbiera się cichy tłum. Szum rzeki Kabul i dźwięk odpalanych zapalniczek rozbrzmiewają echem pod niskim betonowym stropem. Czasem ciszę przerwie syk palnika, który rozgrzewa szklane lufy. Raz po raz woda zalewa wąski brzeg rzeki tworząc lepkie błoto; stęchłą mieszaninę ziemi, fekaliów i śmieci. Choć parę metrów wyżej jaskrawe promienie kwietniowego słońca rozpalają karki przechodniów, pod mostem widać tylko cienie.

Trawka nie dotarła do Domu Pomocy Społecznej

Dzięki dobremu rozpoznaniu i sumiennej pracy funkcjonariuszy Wydziału Kryminalnego udało się zapobiec wprowadzeniu na teren DPS-u "substancji szczególnie groźnej dla zdrowia i życia pensjonariuszy", a także bezpieczeństwa przebywających tam osób ;)
  • 3630 / 932 / 2

Z tego co pamiętam to wzmacnia fete. Sunifiram wzmacnia lizergamidy i przywraca peaka na jakis czas, a noopept podobnie oddzialuje posrednio na nmda wiec zapewne tez wzmacnia. jak nie sprobujesz to sie nie przekonasz. chociaz na clearheada bym nie liczyl ;-)
  • 200 / 13 / 0

Czemu byś nie liczył na clearheada?
Użytkownik nieaktywny
  • 949 / 275 / 2

29 sierpnia 2019Mleczarz pisze:
Czy noopept wzmacnia lizergamidy? Na reddicie rozne sa opinie, niektorzy twierdza ze tak, a inni że daje tylko lepszego clearheada. Próbował ktoś?
Powinien wzmacniać. Nie polecam z nbomami, wzmocniło tak, że nigdy tego nie zapomnę, chociaż czasem bym chciał.
  • 1748 / 361 / 25

Fenylopiracetam też powinien wzmacniać jak rozumiem? Biorę od jakiegoś czasu, a za tydzień mam w planach 400 mcg i w sumie jak się bawić to na całego. Kwas będzie też raczej brany 72 godziny po klonie i po takim czasie działanie LSD nie powinno być osłabione (dosyć szybko metabolizuję klony z tego co zauważyłem), ale wolę dmuchać na zimne, poza tym wzmocnienie działania nootropem może być ciekawe.
  • 330 / 13 / 0

Powiedzcie ino dla mnie które lizergamidy będą banowane i kiedy?
Serce się kraja co za kurwa bezduszne ludzie. Tyle pięknych chwil nie do powtórzenia?!:(
  • 1748 / 361 / 25

ETH - LAD oraz ALD - 52. Jakiś tydzień temu pisałem, że nowelizacja wykazu była wtedy już przygotowana do ogłoszenia, ale wykaz dalej jest niezaktualizowany. Pewnie na dniach wejdzie. 1P - LSD za to dalej jest legalne, no i na rynek ma wejść pare nowych lizergamidów, więc ten rynek wciąż działa. Najbardziej szkoda ALD - 52 jednak.
  • 333 / 6 / 0

wchodzę po roku czasu poczytać jak tam ALD-52 się trzyma i przed chwilą ban.
wtf?
co za dziki kraj.

zgonów i hospitalizacji - zero.
zapraszam do załącznika.
Uchwała-3-2019.pdf
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
  • 854 / 98 / 0

Ald najbardziej wizualny psajko jaki jadłem, szkoda :((
Wróć do „Lizergamidy”
Na czacie siedzi 1206 uczestników Wejdź na czata