LSD - Wątek Ogólny

Pochodne kwasu lizergowego, jak na przykład LSD, czy LSA.
Więcej informacji: Lizergamidy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Psychodeliki

• 1613 / 267 / 0

Taki czas działania raczej NBOME przypomina niż LSD. Może dostałeś na kartonach inną substancję niż deklarowana? Czy nie były one przypadkiem mocno gorzkie o metalicznym posmaku i nie powodowały drętwienia w miejscu, w którym je trzymałeś?
  • 1015 / 136 / 0

Za każdym razie przy LSD albo 1P działanie schodziło powoli na przestrzeni kilku godzin. Jeszcze 8h po wzięciu miałem delikatne CEVy i OEVy. Też mi się wydaje, że kolega dostał coś innego, a nie lizergamid.

Po pierwsze nie szkodzić? Nie, po pierwsze zarobić

Jan Smoleński rozmawia z osobami dotkniętymi kryzysem opioidowym w Wirginii Zachodniej.

Wiózł narkotyki warte fortunę. Wpadł, bo uderzył w radiowóz

28-letni Australijczyk uderzył furgonetką w zaparkowany radiowóz. W aucie mężczyzny znaleziono narkotyki warte ponad pół miliarda złotych.
  • 15 / / 0

Witam czy LSD koniecznie trzeba trzymać w lodówce? Jeśli będe trzymał w pudełku z brakiem dostępu do światła (temperatura około 24 stopnie) przez 3 tygodnie to może się coś stać?
  • 78 / 3 / 0

Nie straci na mocy, to krotki okres czasu.
Ktoś jadł ten psychodelik podczas kuracji mirtazapiną. Chce znać stronę praktyczną bo teoretyczną znam (antagonizm 5htp2a przez mirtazapinę)
  • 5 / / 0

Witam mam pytanie czy jeżeli brałem LSD 10 dni temu w dawce 155ug i teraz będę chciał spróbować 465ug czy trip będzie bardzo spłycony pytam ponieważ mam dobry s&s a następna okazja może być dopiero za miesiąc
Pozdrawiam.
  • 892 / 16 / 0

08 sierpnia 2019Michal12321 pisze:
Witam czy LSD koniecznie trzeba trzymać w lodówce? Jeśli będe trzymał w pudełku z brakiem dostępu do światła (temperatura około 24 stopnie) przez 3 tygodnie to może się coś stać?
Przez trzy tygodnie luz, najlepiej bez dostępu powietrza. Ale np. po roku w takich warunkach poczujesz już, że "zwietrzał".
  • 78 / 3 / 0

[quote=Ikarek98 post_id=3254813 time=1565702076 user_id=198236]
Witam mam pytanie czy jeżeli brałem LSD 10 dni temu w dawce 155ug i teraz będę chciał spróbować 465ug czy trip będzie bardzo spłycony pytam ponieważ mam dobry s&s a następna okazja może być dopiero za miesiąc
Pozdrawiam.
[/quote]

Efekty mogą być jeszcze osłabione, poczekałbym ten miesiąc. LSD długo trzyma i jest dość wyczerpujące dla organizmu. Zadziałać zadziała, ale nieco słabiej i jak nie ma odpowiednio długiej przerwy miedzy tripami może pojawić się takie uczucie dyskomfortu. Ja tak przynajmniej miewałem. Trudno to opisać, coś jakby podświadomie organizm chce wrócić do stanu trzeźwości zaraz po największym peaku, jeśli ta przerwa między podróżami była zbyt krótka.
  • 12 / / 0

W poniedziałek przeżyłem swojego pierwszego tripa. Zakochałem się od razu! Wrażenie nieświadomości, visuale itp. wszystkim znane doznania. Jedynie mam pytanie á propos źrenic. Cały ten czas pozostały nie zmienione i wydawały się reagować na światło. Dodam że jestem na sertralinie 50mg od 4 tygodni. Czy jest możliwość że brałem coś innego niż myślałem?
  • 1015 / 136 / 0

Tydzień to IMO zdecydowanie za krótka przerwa, LSD potrzebuje co najmniej 3 tygodni żeby trip był satysfakcjonujący. Przerabiałem branie co tydzień i efekty były kiepskie, teraz robię co najmniej miesiąc przerwy. Tripowanie za często odbiera też niestety sporo magii. Lepiej serio poczekać niż zmarnować kartony.
  • 2323 / 315 / 3

@Dezo, po LSD źrenice nieznacznie się powiększają, możliwe że nawet nie zauważyłeś różnicy.
Oczywiście są wyjątki od reguły, mój kolega po LSD ma całe czarne tęczówki, zdarza się.
Wróć do „Lizergamidy”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata