Morfina - wątek ogólny

Dyskusja o głównym alkaloidzie opium, oraz jego półsyntetycznej pochodnej.
Więcej informacji: Morfina w Narkopedii [H]yperreala,Heroina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

• 5334 / 375 / 0

Mnie zawsze swędziały jaja i brzuch.Zgadzam się z wami, jak swędzi to znaczy, ze dobrze pogrzeje .
  • 111 / 5 / 1

A jak w praktyce prezentuje się zielsko z oxy/majką? Rzeczywiście jest synergia jak się mówi czy to raczej bujda?

Jak to jest prowadzić największą na świecie internetową encyklopedię narkotyków ?

Strona Kenana Sulaymana o nazwie PsychonautWiki jest internetowym źródłem informacji na temat ponad 300 środków psychoaktywnych....

RASP zawiesza dziennikarza z zarzutem posiadania narkotyków. „Bez przyzwolenia na łamanie prawa”

Wydawnictwo Ringier Axel Springer Polska zawiesiło współpracę z dziennikarzem Danielem Arciszewskim, którego tydzień temu zatrzymała policja w trakcie przygotowywania dla portalu Noizz.pl relacji z koncertu narodowców.
  • 5334 / 375 / 0

07 lipca 2018elise pisze:
A jak w praktyce prezentuje się zielsko z oxy/majką?
Jak dla mnie chujnia.Ale ja jestem przeciwnikiem zielska.
Najlepiej ląduj same opio albo z benzo ( ale tu uważaj na przedawkowanie )
  • 5009 / 462 / 0

mj komponuje się dobrze w zasadzie ze wszystkim : ) W niektórych przypadkach ważna jest kolejność.
Użytkownik nieaktywny
  • 657 / 83 / 0

07 lipca 2018UJebany pisze:
07 lipca 2018elise pisze:
A jak w praktyce prezentuje się zielsko z oxy/majką?
Jak dla mnie chujnia.Ale ja jestem przeciwnikiem zielska.
Najlepiej ląduj same opio albo z benzo ( ale tu uważaj na przedawkowanie )
nie wiem stary, po jaka kurwe nędzę wypowiadasz się w takim razie na temat zielska, jakby weganin gadał o burgerach
@elise, chyba w innym wątku już pisałem, z majka git, z oxy to jak palenie po speedzie, słabo ganda działa, przynajmniej na mnie
  • 111 / 5 / 1

W sumie spróbowałam ostatnio z majką i była poezja :-p także jakby ktoś miał chęć tak próbować to ja też polecam :-D
  • 133 / 14 / 0

Mi się zdarza 2 mst 200 iv dziennie zużyć. Ogólnie dawki około 100 mg iv biorę i starcza na jakieś 8-9h nawet. Bardzo nieprzyjemne wejście przez reakcję histaminową, igły, ciarki przez całe ciało takie, że aż boli. W dodatku morfina wydaje się dosyć ciężka dla organizmu, często odruchy wymiotne, chociaż z tym różnie, czasami cały dzień nic.
  • 5 / 1 / 0

wiazd z maji jest jak dla mnie chyba tym na co dalem sie jej zlapac przy helu mozna pukac i pukac az nie zwisniesz na klamce :D

a tak z innej beczki

mam udokumentowana chorobe uzaleznieniową od 19 roku zycia... moja byla ogarneła sobie psychiatre w poznaniu ktory jej przepisuje mstki na podstawie nie ukonczonej terapii w jakims tam osrodku... ja mam dokumentacje duzo obszerniejsza czy jest taka opcja by tu we wrocławiu trafic takiego szarlatana :D co by mi za pare groszy wypisywał takie recepty czy to juz nie jest mozliwe, ona ogarneła to sobie jakies 2 lata temu... ale jak to w miłosci drogi sie rozchodza, a i słowem ciezko sie spotkac... ale mam cisnienie na makasa a ten hell tu to porazzzzzzzzka maks pukam cwiare i tak smyra jak gdyby nic... suboteks jakis czy cos ale glownie to te mstki mi po glowie chodza na maksa bym sobie pstryknał....

a co do miksów opio w sumie miksowałem je ze wszystkim jak w ciagach jestem to raczej po opio normalnosc ogarniam, a umzeć jest naprawde trudno xD
  • 1740 / 211 / 0

07 lipca 2018jezus_chytrus pisze:
mj komponuje się dobrze w zasadzie ze wszystkim : ) W niektórych przypadkach ważna jest kolejność.
j/w

Dodam również, że dla mnie mj ma samo w sobie działanie jakby opioidowe (wielokrotnie o tym wspominałem na forum) - jedynie bez tej euforii, ale za to eskapizm na tym samym poziomie. Z tego też powodu tak btw. wczoraj zaopatrzyłem się w mj i na prawie dwa dni mi starczyło, co znacznie bardziej się opłaca niż babranie się w branie majki w detalu - ogólnie staram się ogarniać w detalu, bo jak ogarnę większą ilość no to nie ma chuja że tego wszystkiego nie zeżre w krótkim odstępie czasu (czyli jakby chronię sam siebie przed samym sobą).
  • 5009 / 462 / 0

^
Wpadłem na tą samą myśl jakiś czas temu, ale w kontekście czystych Indyjek (konkretnie Afghan Kush).
Hybrydy / Sativy powodują zawsze jakieś "fiku miku" w głowie, ale Indyjki zostawiają po sobie tylko cielesne upalenie, które przytwierdza do fotela na długi czas.
Wróć do „Morfina i heroina”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata