Więcej informacji: Salvia Divinorum w Narkopedii [H]yperreala
Jako że jestem zielony mam parę pytań
1. Zależy mi żeby palić ją w skręcie. Ile muszę spalić g żeby poczuć trip?
2. Polecili byście mi coś lepszego w strefie cenowej 30zł ?
Pozdrawiam
Od SD się nie umiera.
Co do palenia, ekstrakt jest lepszy no ale droższy.
Nie marnuj sobie płuc na suszu. Kup go, a potem zrób z niego extrakt :). Wyjdzie najtaniej, poza tym, masz pewność, że moc będzie tyle x, ile chcesz.
Na mnie interesująco działa 0.15 g extraktu 4-7x. Pamiętaj - najpierw wyrób receptory.
A jeżeli szukasz stuffu, to polecam MJ, SD raczej nie zapewni takich efektów ;).
Jeżeli jakiś szczegół nie pasuje, to go po prostu odrzucasz."
- Doktor do Chemika
Extracty najtaniej i również najwyższej jakości ( szczególnie polecam 7x )
http://www.sprzedam.pl/active_auctions. ... _id=116929
Calutki topic o ekstrakcji. Od siebie dodam, że najlepsza jest ekstrakcja acetonem.
Jeżeli jakiś szczegół nie pasuje, to go po prostu odrzucasz."
- Doktor do Chemika
rzecz wysoce indywidualna, ale przygotuj sie na 'strate' 30zl, nie bedzie ci zal jak nie 'wypali' ;)
DreemOf pisze: Jako, że jestem nowy na forum to Witam. Mam zamiar kupić jakiś "stuff" i raczej będzie to właśnie Salvia stąd (http]zielony[/color] mam parę pytań
1. Zależy mi żeby palić ją w skręcie. Ile muszę spalić g żeby poczuć trip?
2. Polecili byście mi coś lepszego w strefie cenowej 30zł ?
Pozdrawiam
2. Na początek susz, oblicz tak żebyś się zmieścił :) Nie zaczynaj zabawy z ekstraktami zanim poznasz działanie suszu.
Od wujka pigułożercy:
3. Polecam produkty pana Diviner's Sage
Miłej podróży, jak zamówisz, spalisz i "wrócisz" to napisz nam jak było :)
Dlaczego legalizacja marihuany jest lepsza od depenalizacji czy dekryminalizacji?
Marihuana w psychiatrii. Dlaczego „nie leczy” nie oznacza „nie działa”?
Polska 2026 wygląda jak Stany Zjednoczone w 1996
O polskim systemie leczenia uzależnień opioidowych - z perspektywy pacjenta po dziewięciu ośrodkach.
Za "przekąski" z Kalifornii grozi mu 20 lat więzienia
W paczce z Kalifornii do Polski miały być przekąski. Funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej w Warszawie otworzyli puszki i znaleźli susz roślinny. Okazało się, że to była marihuana. Zarzut związany z przemytem usłyszał 22-latek.
Feralny lot Air India. Dwóch kolejnych pilotów oblało... narkotesty
Ciąg dalszy rozliczania feralnego lotu samolotu Air India z Phuket w Tajlandii do Delhi w Indiach. Po tym, jak kapitan nie przeszedł testu na obecność narkotyków, przewoźnik przebadał ponad trzystu pilotów i w dwóch przypadkach testy dały wynik pozytywny.
Palacze wiedzą, że tytoń wywołuje raka, gorzej znają zagrożenia dla serca
Nowe badanie obejmujące ponad 240 tys. palaczy w 46 krajach wskazuje, że wciąż słabo rozumiemy szkody sercowo-naczyniowe wywołane przez tytoń, co rodzi pytania, czy dziesięciolecia ostrzeżeń zdrowotnych przynoszą skutek.
