Tramadol - Wątek ogólny

Syntetyczny opioid o niewybiórczym działaniu na receptory opioidowe.
Więcej informacji: Tramadol w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

Posty: 11003 Strona 959 z 1101
Rejestracja: 2017
  • 1025 / 498 / 0

To zależy od tolerancji, jeżeli zerowa to nawet 5 mg styknie. Chociaż ja bym ładował 10 mg, tramadol z benzo fajnie się komponuje.
Rejestracja: 2019
Użytkownik zbanowany
  • 139 / 20 / 0

Kolego wcale tak nie jest jak piszesz. Kolejny "mądry". Otóż tolerancja na działanie antydrgawkowe wcale nie jest proporcjonalna do tolerancji na benzodiazepinowy haj. Poza tym tak czy inaczej 5 mg wystarczy w 100% na podkładkę do 500 mg Tramalu niezależnie od tolerancji. 10 to za duzo, tyle się bierze przy ilosciach np 1g.

Ekstaza pod kontrolą

Współczesny, zachodnioeuropejski szaman siedzi za biurkiem w domowej bibliotece w Hanowerze. Na pozór nie ma żadnych atrybutów szamańskich. Rozmawiamy jeszcze w pandemicznych, sterylnych warunkach, świeżo oswojeni z narzędziami do wideokonferencji.

Nie ma terminu rozprawy przeciwko gangowi "Króla Dopalaczy"

Prokuratura w grudniu 2019 roku skierowała do sądu akt oskarżenia przeciwko osobom, które pracowały dla "Króla Dopalaczy". Zarzutami objęto 37 współpracowników Jana S. Jak ustaliła PAP, ich proces wciąż nie ruszył.
Rejestracja: 2017
  • 1025 / 498 / 0

@pijanytraktorzysta nie wiem czy jest proporcjonalna, pewnie nie - ale tak czy siak występuje. Dlatego m.in. klonazepam nie jest lekiem pierwszego rzutu w leczeniu padaczki, pomimo jego niewątpliwej skuteczności.
Rejestracja: 2019
  • 9 / / 0

Dzisiaj zdobyłem tramadol w formie retardów, zajebanych od ciotki. wziąłem rano i dopiero 2,5 h temu weszło, ale paaanie zajebiste to w chuj, kodeina lepsza, ale i tak jest zajebiście słucham AFI https://www.youtube.com/watch?v=C1ThnLRrSlc i leżę na łóżku, zaraz pogram na Wii, czuję jak mi powieki się powoli zamykają, uśmiech na twarzy i przyjemne mrowienie. A wziąłem jedynie 4 kapsułki. :)
Rejestracja: 2010
  • 217 / 1 / 0

Z zerową tolerancją na benzo walnąłem sobie wczoraj 15mg relanium i nawet fajnie rozluźniło, przyjemnie otępiło później do tego wypiłem perłę mocną 7.2% i dokurzyłem na koniec i był dość przyjemny stan. A dzisiaj 5mg rolek, godzinę później 300mg trampka i 2 razy 100mg co 1,5 godziny. I coś tam poczułem, bo wysprzątałem całe mieszkanie, trochę mnie rozluźniło i bardziej mnie to pobudziło niż rozleniwiło. Typowego ciepełka nie czułem, tylko twarz mnie swędzi. Dokurzyłem do tego, walnąłem żubra i wtedy wszedł fajny błogostan oraz wyjebane na wszystko.

Ostatnio jak zarzucałem tramka bez benzo to walnąłem rozłożone 400mg na 350+50 i po tej ostatniej dorzucie myślałem, że zejdę, walka o oddech, mrowienie, niepokój, a teraz po tych rolkach oddycha się znacznie lepiej i już nie ma tego niepokoju. Czułem się za to mocno ućpany.
Rejestracja: 2018
  • 304 / 33 / 0

Ja w 5 dni bez zadnej tolerancji z 2 rolkami przerobilem 4.4g tramadolu :zombie:
Rejestracja: 2012
  • 197 / 66 / 0

Z benzo najlepiej rolki albo klona do tramadolu, 5 mg rolek albo 0,25-0,5 mg klona w zupełności wystarczy. Uwaga na depresję OUN przy większych dawkach.

Warto jeść grejpfruta dla podbicia tramadolu, czy to miejska legenda?
Jeśli warto, to jakiego - czerwony, żółty - a może zielony...??
Rejestracja: 2018
  • 5 / 1 / 0

Przeglądałem ostatnio internet i natknąłem się na łącze z takim opisem (niestety, strona już nie istnieje): https://ibb.co/KLSqQNp

Czy zechciałby ktoś odnieść się do szczątkowych informacji zawartych na zdjęciu?

Edit: dodałem zapomniane zaprzeczenie przez usera - GG
Rejestracja: 2009
Użytkownik nieaktywny
  • 1933 / 306 / 0

@MauryMorris na forum znajdziesz mnóstwo informacji był redukcji szkód, w tym szkód związanych z przewlekłym (nad)używaniem opioidów - także poszukaj sobie tych informacji , wysil się choć trochę i wyzbadz tego lenistwa :-)

A jak ew. Znajdziesz oryginalny URL do który prowadził ten wykop z suffixem .html to możesz skorzystać z maszyny czasu zapisującą internet na archive.org
Rejestracja: 2018
  • 5 / 1 / 0

@GG Allin Na forum zdążyłem już dawno znaleźć wiele cennych informacji, nie tylko na temat opio ;) Zainteresował mnie motyw popijania napojami typu Coca-Cola, w sensie czy takie napoje mogą powodować jakieś dziwne reakcje z trama :)
Posty: 11003 Strona 959 z 1101
Wróć do „Tramadol”
Na czacie siedzi 1492 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości