Luźne dyskusje na tematy związane z substancjami psychoaktywnymi.
ODPOWIEDZ
Posty: 267 • Strona 1 z 27
  • 472 / 10 / 0
Jak myslicie: jak by wygladal narkotyk idealny, jezeli by istnial? I czy w ogole jest mozliwe okreslenie jakiejs substancji mianem 'narkotyku doskonalego'? I co oznacza, ze bylby doskonaly?

Musialby byc na tyle uniwersalny, zeby pogodzic preferencje roznych osob. Ale jak by pogodzic np. banie opiatowa z psychodelikami? Narkotykow idealnych musialoby byc wiec kilka - dla roznyc, hmm, grup zainteresowan:) Ale to juz nie jest jedna substancja, a znajac to forum, to pewnie by TR z miksow powstawaly:)

Idac dalej - uzaleznienie. O ile uzaleznienie fizyczne moznaby wyeliminowac, to psychiczne bedzie zawsze, zwlaszcza, ze narkotyk idealny musialby dawac idealnego kopa:))

A co wy o tym myslicie?
Uwaga! Użytkownik P-paranoi nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 462 / 27 / 0
Nieprzeczytany post autor: humite »
Taka soma jak u Huxleya. Wszystkim dobrze i żadne głupie pomysły nie przychodzą do głowy ;-)
  • 1285 / 31 / 0
Nieprzeczytany post autor: ksionc »
a wiesz co to jest cipacz
Uwaga! Użytkownik ksionc jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 472 / 10 / 0
Nieprzeczytany post autor: P-paranoi »
Nie probujesz mi chyba zasugerowac, ze to dla ciebie drag doskonaly?:)
Uwaga! Użytkownik P-paranoi nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 41 / 2 / 0
Nieprzeczytany post autor: Snake »
A wiesz ze cipacz jest strasznie slony (podobno) ?? (btw. moze jutro się skuszę pierwszy raz)
Uwaga! Użytkownik Snake nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1071 / 10 / 0
Nieprzeczytany post autor: newbe »
boska salvia :)
zmienia czlowieka na lepsze, dzieki niej poznajesz nowy, lepszy swiat :)
The World Needs Truthfulness, Compassion, and Forbearance
  • 38 / 2 / 0
Nieprzeczytany post autor: jacoos »
LSD + coś żeby nie było tych zjazdów i będę szczęśliwy na maxa...;-)
btw. widzę, że w końcu się pojawił symbol odnośnie mojej płci... :cool:
  • 523 / 4 / 0
Nieprzeczytany post autor: Plankton »
Ja nie wyobrazam sobie dragu doskonalego, ale jak dla mnie doskonalym srodkiem jak na ten czas jest DXM i wszystkie inne pozostaja gleboko w tyle. Jedyne co bym chcial to zeby byl troche udoskonalony, czyli w postaci jednej tabletki, sama ptrzebna substancja plus jakies pomcnicze ktore wyeliminowaly by niektory drobne wady. Mysle ze Salvia tez by sie nadawala choc malo palilem i nie tak jak trzeba ale z opowiesci wiem ze mogla bysie nadawac to na drugim miejscu u mnie.
Uwaga! Użytkownik Plankton nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 528 / 21 / 0
Nieprzeczytany post autor: codeine »
Dla mnie najlepszym dragiem jest kodeina. Reszta zostaje daleko w tyle. Ten narkotyk daje mi dokładnie to czego potrzebuję. Pewnie mocne opiaty są jeszcze fajniejsze, ale dla mnie liczy się również dostępność (bez recepty) i legalność :)
Uwaga! Użytkownik codeine nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 269 / 7 / 0
Nieprzeczytany post autor: delirka »
Nr.1 LSD połączone z Extasy no i żeby fazka, krócej trwała.
Nr.2 Kokaina o przedłuuuuużonym działaniu, która oczywiście nie uzależnia tak mocno :-D
Nr.3 DXM bez problemów żołądkwych i w jakiejś lepszej postaci do przyjmowania
Nr.4 Kodeina bez ekstraktacji no i co by tolerancja była zawsze taka sama no i przedłużenie jej działania.
Uwaga! Użytkownik delirka nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
ODPOWIEDZ
Posty: 267 • Strona 1 z 27
Artykuły
Newsy
[img]
Rekordowa liczba zgonów po narkotykach w Berlinie. Nie żyje około 300 osób

Zażywanie narkotyków doprowadziło w ubiegłym roku w Berlinie do śmierci około 300 osób; to najwyższa odnotowana dotąd liczba - podała we wtorek agencja dpa, powołując się na dane Visty, berlińskiej organizacji zajmującej się pomocą uzależnionym.

[img]
Medyczna marihuana a autyzm — 18 miesięcy obserwacji 130 pacjentów

Brytyjscy badacze prześledzili losy 130 dorosłych osób w spektrum autyzmu leczonych produktami z konopi przez półtora roku. To najdłuższa obserwacja tego typu na świecie. Poprawa w zakresie lęku, snu i jakości życia była wyraźna po miesiącu — i systematycznie topniała przez kolejne siedemnaście. W tym samym czasie mediana dawki THC wzrosła z 20 do 192 mg dziennie.

[img]
CBŚP rozbiło „rodzinny” gang przemytników narkotyków. 12 osób z zarzutami

Funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego Policji, działając wspólnie z Prokuraturą Okręgową w Krakowie, rozbili zorganizowaną grupę przestępczą podejrzaną o przemyt znacznych ilości narkotyków z Hiszpanii do Polski oraz ich dalszą dystrybucję. W wyniku skoordynowanej akcji przeprowadzonej na terenie województwa śląskiego i małopolskiego zatrzymano 11 osób, a łącznie zarzuty usłyszało 12 podejrzanych.