MDMA - Wątek ogólny, kryształki

Moderatorzy: Psychodeliki, Stymulanty

Użytkownik nieaktywny
  • 23 / 8 / 0

To w sumie nietypowo trochę. Jak dla mnie charakterystycznym działanie emki jest właśnie ta empatia, wygadanie które ma przyczynę w zniesieniu barier psychicznych. Jakieś efekty typu wizualizacje przy otwartych oczach to już po grubych dawkach, a niekoniecznie po 170mg.
Może jakiś dziwny sort.
/W moim poście wyżej oczywiście miałem na myśli mg, a nie żadne g.
  • 635 / 166 / 0

@D4RKJOY za czesto bierzesz i wyplukales sie z serotoniny/dopaminy dlatego tez i 2cb nie dziala jak nalezy . Emka raz na 2,5msc do pelnej regeneracji , psychodeliki 2tyg trzymaj sie tych odstepow , szanuj tolerancje a zobaczysz efekty .

Mikrodozowanie a osobowość

Mikrodozowanie psychodelików ma prowadzić do większej efektywności, kreatywności i lepszego samopoczucia, co potwierdza większość dotychczasowych badań. Tym niemniej badania te wykazały też niespójny wzór zmian cech osobowości, a niektórzy użytkownicy donosili o niekorzystnych efektach.

Dziki lokator nie chciał wpuścić właścicieli. Wezwał policję, ale zapomniał schować zioło

Mokotowscy wywiadowcy zatrzymali 19-latka podejrzanego o posiadanie ponad 70 gramów marihuany. Mężczyzna zajmujący nielegalnie jeden z lokali, który został zlicytowany w ramach postępowania komorniczego wezwał policjantów, kiedy do mieszkania chcieli dostać się jego właściciele.
  • 8 / / 0

Ja mam pytanie, co to może być? Już nigdy tak nie zrobię więc nie hejtujcie.
W sobotę brałem 2 emki (cuksy). W niedzielę z rana amfa a wieczorem kryształ (niestety nie wiem co to było dokładnie) . Minęły 2 godziny od wzięcia kryształu a ja zacząłem się zwijać. Dłonie zaciśnięte w pięść, wgl nie mogłem ich rozprostować. Mrowienie na całym ciele. Gdy dłonie zacisnęły mi się i całe ciało zesztywniało, zdążyłem wziąć 1mg Clonazepan. Gdy szczęka mi się zaciskała, zdążyłem włożyć bluzę miedzy zęby, aby ich nie pokruszyć. Telepałem się przez mniej niż minutę na łóżku. Potem powoli schodziło.
Użytkownik nieaktywny
  • 378 / 58 / 0

Byczku, na przyszłość nie bierz „kryształu” dzień po XTC, a najlepiej w ogóle nie bierz jak nie wiesz co to jest. Kurwa, wypłukujesz się z serotoniny jednej nocy, zapewne przedawkowując MDMA (2 piguły jak na dzisiejsze standardy obstawiam na około 400mg razem), po czym następnego dnia wrzucasz w siebie beta keton który chuj wie czym jest (najpewniej jakimś klefedronem czy czymś wypierdalającym sero) i dziwisz się że tak kończysz.
A, no i po totalnym wypłukaniu z serotoniny jeszcze katujesz organizm „feta” czyli mixem kreatyny z kofeina. Piękna sprawa.
Użytkownik nieaktywny
  • 378 / 58 / 0

Ile rolek by trzeba było żeby efekty ~200mg XTC zeszły?
  • 4 / / 0

Można łączyć z Promazyną? Jeśli nie to jaki odstęp zachować przed zarzuceniem emki i ile po wzięciu można znowu brać Promazynę?
  • 37 / / 0

200mg na jedną noc to taka odpowiednia dawka czy za dużo jak na osobę ważącą trochę ponad 50kg?
  • 15 / 2 / 0

@agNes99xd jak dla mnie zdecydowanie za dużo, zwłaszcza jeśli to pierwszy raz i sprawdzony towar (bursztynek)
  • 14 / 1 / 0

Jak to jest z krysztalem emki? Pisza ze powinien miec kolor szampana - slomkowy i przejrzysty. W porzadku, ale co jak znaczna wiekszosc wlasnie tak wyglada - osobiscie porownalbym do krysztalow soli morskiej - przejrzysta i zoltawa, ale jest tez kilka krysztalow ciemniejszych, nieprzejrzystych przypominajacych raczej bursztyn. Testy odczynnikiem wychodzą niemal identycznie
  • 15 / 2 / 0

@d3mnx ja przeważnie dostaje w kolorze lekko wpadającym w bursztyn, ale zdarzały się też takie przezroczyste. Różnicy w działaniu nie było, może jakiś chemik się wypowie? Ja też jestem ciekawa :cojest:
Wróć do „MDA, MDMA, MDEA”
Na czacie siedzi 2424 uczestników Wejdź na czata