Metamfetamina - Dostępność w Polsce, identyfikacja substancji

Dezoksyefedryna, metyloamfetamina, meth
Więcej informacji: Metamfetamina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 11 / 1 / 0

Według mnie lepiej nie próbować jak się nie ma kontaktu u siebie. Potem jest lipa bo cisnienie straszne a tu nie ma skąd załatwić i trzeba jechać na czechy coś próbować. Wiem na swoim przykładzie że jak spróbowałem piko to wszystkie inne szybkie akcje wydaje się jak by nie działały taka moc ma meth. Jak bym mógł to bym wolał nie próbować bo teraz też mam problemu z załatwianiem a taka amfa która leciała prawie codziennie nie rusza 😔
  • 148 / 34 / 0

Imo to zdecydowanie lepiej nie mieć dostępu. Chęć na dorzutkę wytrzymasz a jak jest kontakt to jeden telefon i temat masz pod domem, ewentualnie krótki spacer - i cyk, jesteś wjebany.
A jak Cię feta nie rusza to zmień dostawcę.

Jak trafić do więzienia za konopie włókniste - poradnik praktyczny

Uprawa i przetwórstwo konopi włóknistych są w Polsce całkowicie legalne, pod warunkiem dochowania minimum formalności i zdrowego rozsądku. Niektórym brakuje jednego i drugiego.

Parafianie bronią księdza handlującego narkotykami

Wierni z parafii w Jedlnie Pierwszym w powiecie radomszczańskim bronią księdza zamieszanego w handel narkotykami. - Chcemy, żeby wrócił do naszej parafii – mówią. - Nigdy jeszcze nie mieliśmy tak wspaniałego duszpasterza...
  • 11 / 1 / 0

Jak lecisz ciągiem paru miesięcznym na piko i zajebiesz fety to Cię wypierdalal z butów?? Jak tak to chce tego spróbować %-D
Wróć do „Metamfetamina”
Na czacie siedzi 811 uczestników Wejdź na czata