Więcej informacji: Dekstrometorfan w Narkopedii [H]yperreala
Ja natomiast uważam, że świat jest cholernie niesprawiedliwy. Jest niesprawiedliwy tak bardzo, że ludzie, aby przejść z tą niesprawiedliwością do porządku dziennego wierzą w sprawiedliwość po śmierci. Zawsze najłatwiej fantazjować na temat rzeczy o których się nie ma pojęcia :-) Tak powstał Olimp, Shiva i Zaratustra. Nauka, pchając coraz bardziej do przodu horyzont poznanego, odziera świat z resztek mistycyzmu. Nadejdzie taki dzień, w którym okaże się, że jesteśmy takimi samymi głupimi stworzeniami jak wszystkie inne i jedyną nieśmiertelną cząstką jaka w nas tkwi to DNA, którego kolejne interpokoleniowe mutacje są sensem naszego istnienia.
Przyczyna wyginięcia naszego gatunku będzie taka sama jak przyczyna rozkwitu - przerośnięty mózg, który zamiast służyć temu, do czego został stworzony w toku milionów lat ewolucji, czyli do przystosowania się do rzeczywistości w celu łatwiejszej prokreacji, zaczyna się zastanawiać po co właściwie jest? Po nic. Ot co. Boli, prawda? Pofantazjujmy zatem jeszcze troszkę, bo tak jest przyjemniej :-)
Słuchał ktoś kiedyś tego utworu na kwasie? :D:D
Jeśli zainwestowałeś w potomstwo - twoje DNA żyje dalej a jeśli nie, jak to śpiewał Morrison "This is the End, my only friend, the end" ]
Ja wiele razy i płynąłem, płynąłem , płynąłem.
Ładnie miał psyche zrytą Morison, żeby tyle ni chlał i nie ćpał to bysmy mieli do dzis super muzy.
Cali Doorsi są psychodeliczni. Swoją nazwę wzięli od książki Huxleya o meskalinie i LSD a to oznacza, że gdyby nie dragi nie było by Doorsów. A Morrison żyje. Jutro mam u niego wizytę :D
Powieść będzie o dwójce bohaterów, którzy w dziwny i niezrozumiały sposób (dla nich), a tak naprawdę to aniołowie stróżowie, opiekunowie niematerialni, ich tak pokierują, że będą uwikłani w intrygę mająca na celu ujawnienie światu prawdy o naszym pochodzeniu.
Niektóre Byty z "Nieświata", nie będą chciały utrzymywać systemów matrixów. Bo jak wiadomo my nie tylko na tym świecie uczymy sie, ale i cierpimy, giniemy bez sensu etc.
Będzie sabotaż i podłączeni zostaną ze świadomością. ktoś coś tak zrobi, że już tu urodzeni na ziemi będą pamiętać o wszystkim i za wszelka cenę będą starali się pokazać naszemu światu prawdę. Oczywiście pod postacią sekty etc.
No i będzie to walka na naszej ziemi, a w Nieświęcie będzie dochodzenie kto za tym stoi. tak to sobie wymysliłem.
Może być? taka kryminał s-f z przygodami.
Można się bawić bez alkoholu i narkotyków??
Można...tylko po chuj :D
Ciemna strona zieleni: Wszystko, co musisz wiedzieć o negatywnych skutkach nadużywania konopi
Legalizacja marihuany w Polsce: 15 g suszu i jedna roślina. Sejm zdecyduje
Druga poprawka i marihuana. Amerykański SN wydał ważny wyrok ws. broni
Sąd Najwyższy USA jednomyślnie orzekł w czwartek, że rząd federalny nie może pozbawiać prawa do posiadania broni osób okazjonalnie używających marihuany, uznając, że ściganie karne na tej podstawie narusza drugą poprawkę do konstytucji gwarantującej to prawo.
Największa taka operacja w historii Chile. Przejęto 100 ton narkotyków
Władze Chile poinformowały w poniedziałek o przejęciu rekordowej ilości ponad 100 ton narkotyków, głównie kokainy i ketaminy. Ukryte były w transportach drewna, które miały popłynąć między innymi do USA i Europy - przekazały miejscowe media.
KAS: Przemyt ketaminy w świecach zapachowych
Podczas kontroli w jednej z firm kurierskich, funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej (SCS) z Mazowieckiego Urzędu Celno-Skarbowego (MUCS) w Warszawie zwrócili uwagę na przesyłkę zaadresowaną do odbiorcy w Filadelfii (USA). Zgodnie z deklaracją nadawcy, miały się w niej znajdować świece zapachowe o wartości ok. 111 euro.