Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny – np. diazepam, czy klonazepam.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 580 • Strona 41 z 58
  • 1293 / 20 / 0
na programie mtd bardzo duzo osob wali klony iv, rozgniecione na proch, wsypane do pompki z metadonem, bez filtracji, walą w łeb dużo lepiej, sprawdzałem, robiłem to pare razy, bez pirogena itd, ludzie tak po kilka lat robią i też im nic nie jest, nie wiem jak z innym benzo, ale z klonami dwójkami tak się da i jest okej
Uwaga! Użytkownik Tracerek jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 987 / 8 / 0
Wiem, że powinienem wertować wątek od początku. Po prostu nie mam czasu. Mogę podać 2 mg etizolamu w rozcieńczonego idealnie w glikolu dożylnie?

@edit:
https://books.duckduckgo.pl/books?id=VRBbOx ... &q&f=false

Podanie benzo rozpuszczonego w glikolu może powodować zakrzepowe zapalenie żył. Groźne to?

Doczytałem, że większość benzo do IV jest na glikolu, czyli mogę śmiało podać1 ml eti?
Uwaga! Użytkownik greenwave nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 5351 / 973 / 0
Po co? Szkoda żył marnować, działanie takie samo jak oral tylko szybciej wchodzi, nic poza tym a etizolam to już w ogóle bieda biedy. Co innego miksy z opio które są chwalone i polecane :D

Benzo do iv jest w ampulach . Apteczne i nie ma tam glikolu.
The beautiful thing about DMT is that it makes no sense at all, but everything makes sense at the same time!
The methapor of Life

ledzeppelin2@safe-mail.net
  • 987 / 8 / 0
Jest w wielu - przeczytaj opracowanie z linku. Nadal czekam na odpowiedź.

Dział 18.2.1 - Benzodeiazepiny - diazepam.

https://books.duckduckgo.pl/books?id=VRBbOx ... &q&f=false

Od Strony 72 jest o benzo.

Nie interesuje mnie ekonomika. Poczytaj dalej i tam są opisane przypadki bezo rozpuszczalnych tylko w glikolu i są podawane...
Uwaga! Użytkownik greenwave nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 987 / 8 / 0
Nie umiem tego zrobić, może igła jakaś za krótka:
  • Raz szczypało jak cholera - chyuba obok się wbiłem...
  • Odciągnąłem tłoczek była krew, ale w połowie zrezygnowałem, bo się przestraszyłem.
  • Ostatnia próba - Szkoda gadać... Jakiś silnik się pojawił, ale na zajutrz zszedł...
Reasumując - nie potrafię podawać IV. A taki staż na HR. Ja mam ogromne kable, porady proszę... Wiem, że jest FAQ, tylko który lepszy?
Uwaga! Użytkownik greenwave nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 3497 / 741 / 9
Wczoraj 2 mg klona iv. Tableta rozpuszcza się "latami". I nakurwianie jej zatyczką od strzykawki nic nie daje. Rozpuszcza się ładnie cała. W końcu. Roztwór jest biały. Podane nie ma jakiegoś specjalnego wejścia. Ale lekki headbuzz. Natomiast po 15 minutach jest już pełnia efektów i są one 50% mocniejsze, wiadomix chill, lighthead, rozmemłanko dużo większe.
Uwaga! Użytkownik Zgienty jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 987 / 8 / 0
Mordko poradź mi czy zwykła mineralka się nada do rozpuszczenia 2 mg Clona, albo chociaż 0,5 mg?

Czy w wodzie nie pyknie, albo już lepiej etizolam na glikolu propylenowym podać? Poczytajcie sobie a znajdziecie, że glikol glikol propylenowy służy również do iniekcji? Poczytajcie lekturki z działu medycyny - Taki Miadzolam na przykład)

Dajcie mi proszę linka do działu jak zrobić iniekcję?
Uwaga! Użytkownik greenwave nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 8103 / 914 / 0
@up
Odpusc sobie iniekcje, ja tez mam dobrze widoczne zyly i nie wychodzilo mi walnie po kablach, pelno siniakow, nie moglem utrafic w zyle mimo dobrze widocznych.
Lekoman :tabletki:
Nie zapomnę pierwszy nastuk
W wieku lat piętnastu
Później zarzucanie różnych wynalazków
  • 1360 / 180 / 0
W miksie z opoi/stimami spoko sprawa, solo bez sensu imo. Chyba, ze ma się ampy rolki lub klony.
mój mail: maykel855@gmail.com
  • 987 / 8 / 0
20 września 2017UJebany pisze:
@up
Odpusc sobie iniekcje, ja tez mam dobrze widoczne zyly i nie wychodzilo mi walnie po kablach, pelno siniakow, nie moglem utrafic w zyle mimo dobrze widocznych.
Mam ten sam problem. A nie dość , że trafić trudno to jeszcze piecze jak skurw****.
Uwaga! Użytkownik greenwave nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
ODPOWIEDZ
Posty: 580 • Strona 41 z 58
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Prokurator częstował ciastkami z marihuaną. Zapadł wyrok

Przed Sądem Rejonowym w Lublinie zakończył się proces Bartosza F., prokuratora z Wrocławia oskarżonego o podanie kobiecie środka odurzającego w postaci ciastek z THC. Sąd uznał go za winnego i orzekł wobec niego grzywnę oraz pięcioletni zakaz zajmowania stanowiska prokuratora.

[img]
Palenie marihuany zmniejsza chęć na alkohol? Nowe badania kliniczne przynoszą zaskakujące wnioski

Coraz więcej osób na świecie eksperymentuje z zastępowaniem alkoholu konopiami indyjskimi, a trend ten zyskał w popkulturze miano „California sober”. Choć do tej pory opieraliśmy się głównie na niejednoznacznych obserwacjach, najnowsze badanie opublikowane na łamach American Journal of Psychiatry rzuca nowe światło na ten fenomen. Kontrolowany eksperyment udowadnia, że doraźne zapalenie marihuany znacząco zmniejsza ilość spożywanego alkoholu i opóźnia moment sięgnięcia po pierwszego drinka.

[img]
Heroina ukryta w cegłach. Ponad tona zatrzymana w Porcie Gdynia

Wspólne działania Centralnego Biura Śledczego Policji (CBŚP) oraz Krajowej Administracji Skarbowej (KAS) doprowadziły do przejęcia ponad tony heroiny o czarnorynkowej wartości blisko 220 milionów złotych. To największe zabezpieczenie narkotyków w takiej ilości od dekady na terytorium Polski, a szczegóły tej spektakularnej akcji przedstawili na specjalnej konferencji prasowej minister spraw wewnętrznych i administracji Marcin Kierwiński oraz minister finansów i gospodarki Andrzej Domański.