Luźne dyskusje na temat opioidów. Posty napisane w tym dziale nie sumują się do licznika postów.
ODPOWIEDZ
Posty: 3828 • Strona 221 z 383
  • 422 / 21 / 0
Ktoś orientuje się czy lek Debretin ma jakiś wpływ na opioidy?
  • 143 / 7 / 0
u mnie w ogóle nie działał, w ten, czy inny sposób -przy trampku
  • 28 / / 0
Mam pytanko ile zapodać etylomorfiny, jeśli grzeje mnie 150mg kody. Przejrzałem wątek o dioninie, ale nie jestem pewien. Podobno wyrzut histaminy jest mocniejszy niż po kodzie więc dorzucę 50mg dimenhydrynatu. Pozdro ćpaki [emoji6]
Doświadczenia nie ściągniesz na wi-fi ziomek :-D
  • 2116 / 634 / 0
Przeglądam dysk i tak mi wpadło w oko autorskie,,,

[ external image ]

No, fakt - za tą ścianą nie ma już nic. ;-)
widzę szalonych, którzy chodzili po morzu
wierzyli do końca i poszli na dno
teraz jeszcze przechylają moją łódź niepewną
odtrącam te sztywne dłonie okrutnie żywa
odtrącam rok za rokiem.
  • 879 / 192 / 5
@Jamedris prośba. Może zrób foty jak przygotować majke do iv i wstaw do faq a ja jak wyjdę z detoksu wstawie zdjęcia jak przygotować browna? Zdjęcia to zawsze lepiej jak suchy tekst. Oczywiście pobrane z Internetu bo posiadanie takich substancji to w tym kraju zbrodnia jak ludobójstwo...
Masz problem z wypadaniem z żyły? Spróbuj podczas iniekcji patrzeć na igłę, nie na tłoczek.
Jeżeli czytając moje posty uznałeś opiody za fajne, przepraszam. Byłam strasznie nieodpowiedzialna w czasie swojej aktywności tutaj.
Trzymajcie się ciepło.
  • 2116 / 634 / 0
[mention]Klepsydra[/mention], myślę, że jutro/pojutrze poszukam zdjęć tych odstręczających i urągających godności człowieka czynności, gdyż dziś już nie mam siły nawet na nie patrzeć... ;) Jakości lustrzankowej nie będzie, bo ci degeneraci to co najwyżej z komórek korzystają, ale widoczność powinna być okej.

Jak wołasz przez znacznik mention, to dostaję ładne powiadomionko - zajrzałam tu w sumie teraz przypadkiem, taki protip na przyszłość bo ta funkcja jest naprawdę świetna. :-)
widzę szalonych, którzy chodzili po morzu
wierzyli do końca i poszli na dno
teraz jeszcze przechylają moją łódź niepewną
odtrącam te sztywne dłonie okrutnie żywa
odtrącam rok za rokiem.
  • 422 / 21 / 0
Ahoj wszystkim! Powoli zacznę udzielać się w waszej knajpce, powoli wyrabiam sobie staż jako opiowrak. Przy okazji chciałbym bardzo pochwalić pracę [mention]Jemedris[/mention] i [mention]Klepsydra[/mention], dziewczyny, robicie dobrą robotę! Z chęcią bym was poznał, ale wtedy jeszcze bardziej pewnie wtopiłbym się w opio! Ale wierzę że kiedyś będzie okazja!
  • 17 / / 0
Panowie przepraszam że troszkę taki off top ale piszę to w moich działąch i nikt nie odpowiada,paranoja,a tu widzę jesteście aktywni,jestem 2 miesiące na metadonie piję srednio powiedzmy 40-50ml od tyg piłem 20 i paliłem troszke cukru brązowego teraz od 2 dni nie biorę wgl metki i tylko palę ,od metadonu czułem sie okropnie miałem taką nerwice że nie wytrzymywałem,Czy to bezpieczne że odstawiłęm metke i zamiast niej pale,nie czuję nic oprucz żejscia skręta i najważniejsze kiedy wypłucze sie całkowcie metka żebym czuł odziaływanie cukru już 2 dni nie biorę,receptory dalej zablokowane po 2 miesiącach brania to dziwne,do tego dostałem anginy i mam puls od 85-110 to dziwne ale na metce to samo kołatania dlatego psotanowiłęm zejśc,kiedy odblokują sie receptory i czy to jest bezpieczne zamienić tak metke na cukier proszę o pomoc naprawde
Uwaga! Użytkownik Zemsta93 jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 3455 / 563 / 2
Z chęcią Ci pomogę, lecz za bardzo slangowo napisałeś. Wytłumacz mi co to jest:
-cukier
-metka

A będę w stanie Ci pomóc. Metka jest metanabol styryd metka metamfetamina, metek jest wiele.
Uwaga! Użytkownik Mefistofeles1945 jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 96 / 3 / 0
Ale to dział opioidy, metka to metadon, cukier to heroina.Nie do mnie bylo to pytanie ale znam odpowiedź więc pisze.
Ćpun wierzy w to, co mówi, tylko za minutę myśli już całkiem coś innego, bo osaczyło go pragnienie narkotyku, które wszystko niweczy. :strzykawka: :* :ziew:
ODPOWIEDZ
Posty: 3828 • Strona 221 z 383
Artykuły
Newsy
[img]
Druga poprawka i marihuana. Amerykański SN wydał ważny wyrok ws. broni

Sąd Najwyższy USA jednomyślnie orzekł w czwartek, że rząd federalny nie może pozbawiać prawa do posiadania broni osób okazjonalnie używających marihuany, uznając, że ściganie karne na tej podstawie narusza drugą poprawkę do konstytucji gwarantującej to prawo.

[img]
Największa taka operacja w historii Chile. Przejęto 100 ton narkotyków

Władze Chile poinformowały w poniedziałek o przejęciu rekordowej ilości ponad 100 ton narkotyków, głównie kokainy i ketaminy. Ukryte były w transportach drewna, które miały popłynąć między innymi do USA i Europy - przekazały miejscowe media.

[img]
KAS: Przemyt ketaminy w świecach zapachowych

Podczas kontroli w jednej z firm kurierskich, funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej (SCS) z Mazowieckiego Urzędu Celno-Skarbowego (MUCS) w Warszawie zwrócili uwagę na przesyłkę zaadresowaną do odbiorcy w Filadelfii (USA). Zgodnie z deklaracją nadawcy, miały się w niej znajdować świece zapachowe o wartości ok. 111 euro.