Więcej informacji: Mitragyna speciosa na Narkopedii [H]yperreala
Jak dla mnie to wy beszcześcicie kratom , nawet trzymając go w szufladzie razem z lekami , a nie mówiąc o mieszaniu , nigdy już tu nie piszmy więcej o opio.i.miksaxch z kratomem , kurwa to świeta roślina , wy nie wiecie tego. Nie wiecie co ta roślina jest wstanie dać. Niech mnie zabija bo mówię prawdę, niech podniesie rękę ten kto jest w EKA , lu lub ten to chociaż euro wpłacił. Dzięki jeśli was nie obchodzą losy tej rośliny to raczej nie dla was.
Saguarro99 pw.
21 kwietnia 2026Czesiek z Grajewa pisze: I tak samo w drugą stronę tylko że gorzej po tramalu kratom nie działa z 100% dawki więcej a i tak nie poczujesz jebniecia. Ogólnie to pojebane albo kratom albo tramal. Wiadomo że lepszy kratom, nie wiem jak można lubić tramal, i w ogóle go tu wymieniać , niech przepadnie, w receptomat i komuś da potrzebującemu a proszę Was niegdy nie mieszajcie tego razem itp.
Jak dla mnie to wy beszcześcicie kratom , nawet trzymając go w szufladzie razem z lekami , a nie mówiąc o mieszaniu , nigdy już tu nie piszmy więcej o opio.i.miksaxch z kratomem , kurwa to świeta roślina , wy nie wiecie tego. Nie wiecie co ta roślina jest wstanie dać. Niech mnie zabija bo mówię prawdę, niech podniesie rękę ten kto jest w EKA , lu lub ten to chociaż euro wpłacił. Dzięki jeśli was nie obchodzą losy tej rośliny to raczej nie dla was.
Saguarro99 pw.
Edit:
Ja byłem wcześniej na dawkach kratomu do 5g/dziennie. Zazwyczaj rozbite na kapsułki po 1gr. i wszystko było git. W sumie próbowałem wielu opio, no oprócz mst heroiny itp, ale wleciało oxy i kodeina też i prawdę mówiąc żaden nie robił jak kratom. Oczywiście oxy grzało, ale tylko przy pierwszych strzałach, odpuściłem.
19 czerwca 2026pandudzik pisze: Czy zdarza się, że w czeskich sklepach z Kratomem sprzedają nieklepiące gówno? Wydałem 500 koron i nic. Opędzlowałem po 25 g zielonego i czerwonego i lepsze "fazy" miewałem jak wiedziałem, że zaraz sobie zapodam. Tolerki jakieś dużej chyba nie mam, lecę od kilkunastu tygodni na ok. 300 mg kody dziennie z mniejszymi i większymi przerwami. Kurwica zaraz mnie strzeli nie dość, że w życiu nic mi nie wychodzi od paru lat to nawet naćpać się nie można BO KURWA NIC NIE KLEPIE.
Legalizacja marihuany w Polsce: 15 g suszu i jedna roślina. Sejm zdecyduje
Marihuana w psychiatrii. Dlaczego „nie leczy” nie oznacza „nie działa”?
Czysta fikcja. Dlaczego MSWiA udaje, że nie ma rąk ubrudzonych wojną z narkotykami?
Klasyczny urzędniczy unik w Polsce opanowano do perfekcji. Gdy obywatele pytają o absurdalne koszty i społeczne dramaty wynikające z obecnej polityki narkotykowej, Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji (MSWiA) zasłania się procedurami: „Idźcie do Ministerstwa Zdrowia”. Problem w tym, że w rzeczywistości nie lekarze w kitlach, ale policjanci w mundurach zamykają rocznie tysiące ludzi za przysłowiowego grama. Czas wreszcie zacząć o tym rozmawiać.
Niemal 3 tony kokainy pod ziemią. Policja przejęła rekordową kontrabandę
Australijska policja skonfiskowała 2,7 tony kokainy, ukrytej w plastikowych pojemnikach zakopanych pod ziemią na obrzeżach Sydney. Wskazano, że to rekordowa ilość narkotyków przejęta w tym kraju.
DMT, meskalina i psylocybina mogły wyewoluować jako narzędzia ekologiczne
Chińscy naukowcy uważają, że naturalne substancje halucynogenne mogły ewoluować przede wszystkim jako narzędzia ekologiczne, pomagające organizmom przetrwać, bronić się i wchodzić w interakcje z innymi gatunkami.