Więcej informacji: DOx w Narkopedii [H]yperreala, TMA w Narkopedii [H]yperreala
Taka zależność pojawia się w wielu przypadkach, jeśli chodzi o substancje psychoaktywne.
NeuronowyJeździec
Muchomor! Czy już wszyyystkiee maAAaaszz?! Zdążymy ocalić świat! muchomor!
Taaaak, przyjaciel Twój! Ramie w ramie w wielki bóóóój.MUCHOMOR!
Z erowida wynika, że działa ok. 10h zjedzone, jest kilka raportów po 40mg oral, szukam tej dawki dla siebie "delikatnie za mocno". Wiem, że to trudne.
Lubię takie tripy, w których ledwo nadążam za tym co się dzieje, zdaję sobie sprawę z tego że przy tryptaminach o to łatwiej niż w fenkach. Coś wykrzesam :)
edit: wybaczcie za szyk zdań, to jest jakaś porażka, nie mam siły tego teraz poprawiać :|
Doświadczyłeś podczas tripa jakichś negatywnych fizycznych dolegliwości typu wazokonstrykcja, szczękościsk, typowe dla fenek uczucia niemożności oddania moczu itp.? Wyższe ciśnienie? Jeśli chodzi o te trzy pierwsze to częściowo zwalczałem je miksem magnez + nospa + ewentualnie loperamid, na 2cp.
Load znikomy.delikatne dreszczyki na pupci jak to po fene.
Wizualnie praktycznie zero, fajnie się pląsa do psajtrensów. Zapaliłem lufke zioła, podbiło mi to trochę mindfuck. muzyczka wchodzi przyjemnie. wielka ochota na sex, musze kiedyś na TMA-2 spóbować sexu, musze po prostu :D
czuję jakby mi się mózg wykręcał z przyjemności.
fajnie ale bez wykurwu i fajerwerów.
NeuronowyJeździec
Muchomor! Czy już wszyyystkiee maAAaaszz?! Zdążymy ocalić świat! muchomor!
Taaaak, przyjaciel Twój! Ramie w ramie w wielki bóóóój.MUCHOMOR!
W porównaniu np. z 2C-E to TMA-2 jest aloesem dla nosa.
NeuronowyJeździec
Muchomor! Czy już wszyyystkiee maAAaaszz?! Zdążymy ocalić świat! muchomor!
Taaaak, przyjaciel Twój! Ramie w ramie w wielki bóóóój.MUCHOMOR!
Jednych 40mg oralnie rozpierdala, innych po 40mg donosowo bez fajerwerków.
Lubię fajerwerki i wykurw, i jak tu się poznać...
Efekty terapii wspomaganej psychodelikami są zachwycające
Ekstaza i ekstaza: jak patrzyliśmy i patrzymy na narkotyki
Badanie: Brak dowodów na resztkowe efekty marihuany w prowadzeniu pojazdów
To nie rzeżucha. Internauci drwią z ujawnionej „plantacji” marihuany
Policjanci z Komisariatu Policji w Dębnie (woj. zachodniopomorskie) pochwalili się w zlikwidowaniem małej plantacji konopi indyjskich, które zaczął hodować w swoim domu jeden z mieszkańców gminy. Hodowla składała się z siedmiu jeszcze bardzo malutkich sadzonek. Zdjęcia całej instalacji dębniccy policjanci udostępnili w sieci. W mig w sieci zaroiło się od prześmiewczych komentarzy, które porównywały łup policjantów do… rzeżuchy. Tak bowiem wyglądały sadzonki ustawione obok siebie na jednym ze zdjęć.
Alkohol daleko od kasy i z brzydką etykietą
Minister Katarzyna Kęcka o walce z piciem w "Miodowej 15".
Parlamentarny Zespół ds. Depenalizacji Marihuany zawiesza prace
Rok temu politycy obozu rządzącego ogłosili wielki, historyczny projekt: pierwszy w Polsce Parlamentarny Zespół ds. Depenalizacji Marihuany. Miało być nowocześnie, postępowo, europejsko. Miał być projekt, miał być progres, miało być „po wyborach ruszamy pełną parą”.
