Dział, w którym omawiane są konkretne kondycje, oraz ich wpływ na i współzależności z efektami środków psychoaktywnych.
ODPOWIEDZ
Posty: 40 • Strona 3 z 4
  • 20 / / 0
Tak to jest gdy nie ma się umiaru. Zjesz za dużo np. pierogów i też będziesz się źle czuł więc nie dziw się , że po obalaniu paczek aco w krótkich odstępach czasu masz takie problemy... Swoją drogą jak zarzucasz aco prawie codziennie , bez większych odstępów czasowych, zastanów się więc jak to mogło wpłynąć na twoją mózgownicę...
Odstaw dmx na jakiś czas i odpocznij.
  • 66 / 1 / 0
600 mg Acodinu ladnie ladnie i tak przez 3 lata :scared:
znow sam chodziłem tu po parku - sam - pare browarków,spacer,walkman, bębny - DALEKO OD POPART'U...
  • 52 / 1 / 0
Ok myślałem że mózg mi rozjebało a tak naprawde stara mi teraz przypomniała że groziłem z nożem że sobie potne żyły jak mi nie da na acodin i mi poleciała do apteki po acodin a tego nie pamiętałem dlatego nad ranem tak mnie wykrzywiło kurwa ile ja tego zjadłem przez całą noc i dzień O_o a myślałem że mam sigme ale bogóe nie było :s

Dzięki koledzy za wsparcie bo czasem myślałem że psychicznie nie wyrobie.`
to nawet możliwe że bez waszych rad popełniłbym samobójstwo...

Ale.. zmieniam się w sportowca BAJU : *
  • 420 / 2 / 0
HardCoreSex pisze:
Ok myślałem że mózg mi rozjebało a tak naprawde stara mi teraz przypomniała że groziłem z nożem że sobie potne żyły jak mi nie da na acodin
%-D Przesledzilem na szybko Twoje posty na forum, szczegolnie urzekla mnie historia o tym jak ledwo uszedles z zyciem po zjedzeniu 8 tabletek thiocodinu. Szczerze mowiac brakuje mi slow zeby opisac tak skrajny przypadek idiotyzmu :retarded: Jedynie wiek moze Cie jakos usprawiedliwiac (stawiam na jakies 13-14 lat).
  • 52 / 1 / 0
szczerze 18 . Ale idiotą jestem miło mi mam gorzej nasrane w głowie niż klop pana boczka z kiepskich
  • 20 / / 0
Z całym szacunkiem ,ale autora tematu uważam za bajkopisarza i szczerze wątpię w te powikłania , machanie nożem oraz pełnoletność...
  • 19 / / 0
....... <------ Masz trochę ryżu Ci rozsypałem, może Ci pomoże. A tak poważnie: IDIOTA :wall: !!.
Uwaga! Użytkownik ktosmalowazny nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 52 / 1 / 0
Rozumiem każdy ma prawo się wypowiedzieć ale pomyśl co człowiek robi po mieszance wiśniówka. piwka, paczka acodinów ? szczerze to poznałem co czują ludzie z Zespołem Downa czy czymś innym... No ale każda porażka to nowe doświadczenie... Postaram się wziąść za siebie
  • 634 / 4 / 0
HardCoreSex pisze:
ale pomyśl co człowiek robi po mieszance wiśniówka. piwka, paczka acodinów ?
Ty pomyśl kto robi takie akcje jak Ty, wiek tym bardziej Cię nie usprawiedliwia.
Ogarnij się chłopak, serio. Nawet ja w wieku 18 lat miałem bardziej poukładane w głowie choć za wybitnie ogarniętą jednostkę się nie uważam ;)
Uwaga! Użytkownik NeverRewarded nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 6 / / 0
kurwa ale kretyn jajebie, dzięki, uśmiałam się dzisiaj po pachy. Jak bym była twoją matką ... a z resztą. Albo to troll albo nie tylko wczoraj miał zespół dałna
ODPOWIEDZ
Posty: 40 • Strona 3 z 4
Artykuły
Newsy
[img]
Niemal 3 tony kokainy pod ziemią. Policja przejęła rekordową kontrabandę

Australijska policja skonfiskowała 2,7 tony kokainy, ukrytej w plastikowych pojemnikach zakopanych pod ziemią na obrzeżach Sydney. Wskazano, że to rekordowa ilość narkotyków przejęta w tym kraju.

[img]
Czysta fikcja. Dlaczego MSWiA udaje, że nie ma rąk ubrudzonych wojną z narkotykami?

Klasyczny urzędniczy unik w Polsce opanowano do perfekcji. Gdy obywatele pytają o absurdalne koszty i społeczne dramaty wynikające z obecnej polityki narkotykowej, Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji (MSWiA) zasłania się procedurami: „Idźcie do Ministerstwa Zdrowia”. Problem w tym, że w rzeczywistości nie lekarze w kitlach, ale policjanci w mundurach zamykają rocznie tysiące ludzi za przysłowiowego grama. Czas wreszcie zacząć o tym rozmawiać.

[img]
Niebezpieczny proceder na lotniskach. Tak działają przemytnicy narkotyków

Przestępcy znaleźli nowy sposób na przemyt narkotyków, wykorzystując do tego dane nieświadomych pasażerów samolotów. Proceder polegający na podmianie zawieszek bagażowych z nazwiskami klientów linii lotniczych ujawniły kanadyjskie media. O ustaleniach kanadyjskiej stacji CTV News pisze też amerykański serwis podróżniczy Travel + Leisure.