Dział służący dyskusji o pozostałych odmianach roślin, np. afrodyzjakach, ziołach snu, czy ziołach o właściwościach uspokajających i sedatywnych a także o substancjach pochodzących z organizmów zwierząt.
ODPOWIEDZ
Posty: 185 • Strona 1 z 19
  • 313 / 6 / 0
Próbował ktoś z was palić ziele lub pić napary z kocimiętki? Jest ogólnie dostępna i szybko rośnie. Rzekomo wywołuje lekkie i przyjemne halucynacje. Sam nie miałem jeszcze okazji się przekonać.
Ostatnio zmieniony 17 maja 2009 przez Kuba Powiatowy, łącznie zmieniany 1 raz.
Uwaga! Użytkownik Norberto nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1680 / 270 / 0
Ostatnio zmieniony 17 maja 2009 przez Kuba Powiatowy, łącznie zmieniany 1 raz.
Największy przegryw na forum
  • 91 / 15 / 0
Nieprzeczytany post autor: Anatol »
Bardzo lightowa faza, podobna do upalenia MJ. Uspokojenie i lekka euforia <ale nie spodziewajcie się fajerwerków>, z tego co wyczytałem z kocimiętki robi się krople nasercowe. Jest ogólnie dostępna, rośnie tu i ówdzie. Ciekawa jest nazwa - jakże prawdziwa. Za tą rośliną "przepadają" koty. Jej zapach sprawia że dostają "świra na jej punkcie". Może też chciałyby zapalić? :D
Ostatnio zmieniony 17 maja 2009 przez Kuba Powiatowy, łącznie zmieniany 1 raz.
"Nikt nie spodziewa się hiszpańskiej inkwizycji"
Jestem wytworem swojej wyobraźni, moje posty też.
  • 170 / 5 / 0
Nieprzeczytany post autor: paker »
A ta kocimiętka rosnąca w polsce nadaje sie tez do palenia ? podobno to jakas gorsza odmiana :-(
A da sie zrobić jakis extratkt z kocimiętki?
I gdzie można znaleść kocimiętke tzn gdzie lubi rosnąć itd
Ostatnio zmieniony 17 maja 2009 przez Kuba Powiatowy, łącznie zmieniany 1 raz.
  • 762 / 6 / 0
paker pisze:
I gdzie można znaleść kocimiętke tzn gdzie lubi rosnąć itd
w sklepach ogrodniczych chociażby. można zdaje się uprawiać w doniczkach.
http://hyperreal.info/drugs/go.to/art/1209 - info
http://www.robale.pl/index/2/287
Ostatnio zmieniony 17 maja 2009 przez Kuba Powiatowy, łącznie zmieniany 1 raz.
"Prawda jest daleko bardziej potężna niż jakakolwiek broń masowej zagłady" Mahatma Gandhi
  • 313 / 6 / 0
Nieprzeczytany post autor: Norberto »
Ja na allegro kupiłem ponad tysiąc nasionek tego ziółka. Jak zakwitnie to poprobuje. Posiałem też leonotisy, podobno też są ciekawe.
Ostatnio zmieniony 17 maja 2009 przez Kuba Powiatowy, łącznie zmieniany 1 raz.
Uwaga! Użytkownik Norberto nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1 / / 0
Nieprzeczytany post autor: C'tair »
Mam takie cuś jak Nepeta Mussina, zmylił mnie napis kocimiętka na opakowaniu =/, ale czy to się nadaje do palenia? Jak nie to muszę poszukać Nepeta Cataria...
Ostatnio zmieniony 17 maja 2009 przez Kuba Powiatowy, łącznie zmieniany 1 raz.
  • 313 / 6 / 0
Nieprzeczytany post autor: Norberto »
To jest kocimiętka ... tylko inna odmiana, dobre zioło na sen lub ból głowy :)
Ostatnio zmieniony 17 maja 2009 przez Kuba Powiatowy, łącznie zmieniany 1 raz.
Uwaga! Użytkownik Norberto nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 762 / 6 / 0
czy jest sens łączenia tej roślinki z innymi, np salvią?
Ostatnio zmieniony 17 maja 2009 przez Kuba Powiatowy, łącznie zmieniany 1 raz.
"Prawda jest daleko bardziej potężna niż jakakolwiek broń masowej zagłady" Mahatma Gandhi
  • 313 / 6 / 0
Nieprzeczytany post autor: Norberto »
Jest sens łączyć wszystko ze wszystkim póki się nie "gryzie".
Z samą salvią to może nie warto, ale pomieszać z konopiami, piołunem lub tytoniem, a na koniec zaprawić to lekką ilością mięty. Takie połaczenia moga być bardzo atrakcyjne. Mixy są często dużo ciekawsze w działaniu.
Ostatnio zmieniony 17 maja 2009 przez Kuba Powiatowy, łącznie zmieniany 1 raz.
Uwaga! Użytkownik Norberto nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
ODPOWIEDZ
Posty: 185 • Strona 1 z 19
Artykuły
Newsy
[img]
"Narcos z Podlasia" skazani. Ich narkotyki miały zalać polski rynek

Meksykańscy narcos, którzy produkowali metamfetaminę na Podlasiu, zostali skazani przed sądem w Białymstoku. To pierwszy przypadek w Polsce, który pokazuje zmianę modelu działania karteli - zamiast szmuglować narkotyki do Europy, wysyłają "kucharzy". Tylko w Polsce toczą się procesy jeszcze dwóch innych grup z Meksyku.

[img]
Powiedziała policji, że ktoś ją śledzi. Została zatrzymana za... posiadanie narkotyków

Zaalarmowała policję, że ktoś ją śledzi – usłyszała zarzuty za posiadanie narkotyków. 31-latka z Dobroszyc poprosiła funkcjonariuszy o pilną pomoc. Jak się okazało, jej zachowanie mogło mieć związek z działaniem substancji psychoaktywnych. Oleśniccy policjanci zostali postawieni na nogi przez 31-letnią kobietę z Dobroszyc. Spanikowana zgłaszająca poinformowała funkcjonariuszy, że śledzą ją podejrzani mężczyźni. Na dodatek grożą jej i wyzywają. Kobieta wyraźnie obawiała się o swoje bezpieczeństwo i prosiła o natychmiastową pomoc.

[img]
Prokurator częstował ciastkami z marihuaną. Zapadł wyrok

Przed Sądem Rejonowym w Lublinie zakończył się proces Bartosza F., prokuratora z Wrocławia oskarżonego o podanie kobiecie środka odurzającego w postaci ciastek z THC. Sąd uznał go za winnego i orzekł wobec niego grzywnę oraz pięcioletni zakaz zajmowania stanowiska prokuratora.