czy jak skrzyzuje siejke (przemyslowke), z jakas narkotyczna odmiana, to czy taka hybryda bedzie kopac ???
nie chodzi mi o to zeby wyszedl jakis upierd*alacz, tylko zeby krzaczekl rosl tak duzy, piekny jak sieja w polskich warunkach i zeby wogole cos kopal :)
mam pytanko]
Będzie z tym kiepsko.
Chemotyp:
Dziedziczenie chemotypu: kodominacja.[ allaele syntazy THC - prawidłowa chemotyp THC "walnieta CBD" ]
Masz: przemysłówka/dziczka : chemoptyp CBD.
I narkotyczna chemotyp: albo mieszany THC/CBD lub THC.
W F1 najprawdopodobniej wszystkie będą kopliwe.[ kopliwo/mulace - 100% roślin chemotyp mieszany]
Potem masz rozszczepienie 1:2:1
1 chemotyp THC na 2 TCH/CBD i 1 CBD
pierwszy ok. drugi muli.. 3 zero mocy.
+ niska zawartość żywicy i kanabinoli.- mało gruczołów żywicznych – cechy kumulatywne.
Jeśli z czymś krzyżować to z dziczka nie przemysłówka: przy czym będą podobne problemy: trzeba by przez ładnych parę pokoleń prowadzić ostra selekcje roślin - do tego po linii żeńskiej bo u męskich trudno .. sprawdzić ile są warte.
Ba: z hybrydy afgani/skunk.. lub samego afgani możesz niechcący otrzymać rośliny które nie klepią. Wystarczy, że jakimś cudem: wybierzesz do rozmnożenia rośliny które maja czysty chemotyp CBD. – wynik coś co wygląda jak super ziele.. pachnie ma żywice.. wszystko. Ale nie ma WCALE mocy.
[ u afgani i innych haszyszowych indyj: bardzo dużo roślin ma mieszany chemotyp: trafiać się mogą także takie które maja chem CBD..]
patrz tabelka.
[ external image ]
tu co prawda: badane były specjalnie wyselekcjonowane czyste linie wzglądem chemotypu : do tego prowadzone wsobnie poprzez częściową rewersje płci.. ale widać.. co można niechcący otrzymać: patrz chemotyp skunk/afgani.
[ tabelka z arta: o dziedziczeniu chemotypu u cannabis sativa..]
i jeszcze jedno jaka roslinke byscie poradzili do krzyzowki ( osobiscie bralbym haze, ale to najpozniejsza odmiana jaka znam :( )???
TMq pisze: no ladnie, to teraz pytanie czy jest sens to robić??
Imo]i jeszcze jedno jaka roslinke byscie poradzili do krzyzowki ( osobiscie bralbym haze, ale to najpozniejsza odmiana jaka znam :( )???
[/quote]
Jakie krzyzówki ?
To do innego tematu: jeśli krzyzówki na out: zakładaj osobny temat
Jakie krzyzówki ?
To do innego tematu: jeśli krzyzówki na out: zakładaj osobny temat
no ladnie, to teraz pytanie czy jest sens to robić??
PS: shakir mowi imo/imho a ja mowie troche brutalniej IMFO ;)
I naprawde wyszlo z tego prawie nieklepiace, ladnie pachnace, fioletowe, oblane zywica gowno... ;)
Lepiej sie pobaw z lowryderami...
LeonardoDaVinci pisze: I naprawde wyszlo z tego prawie nieklepiace, ladnie pachnace, fioletowe, oblane zywica gowno... ;)
ps: hiperwczesna..mamusia miała w sobie ledwie 1/2 dziczki :
--> F1 połowa WW i 1/4 out from holand + 1/4 dziczka : wynik = F1 znośne : w F2 różniście : czyli--> przecietnie gównianie: F3.. zły wybór rolśin ;>.. --->ładny wyglad mocy niet.. --> F4.. Leonardo opisze [ może to F5 ?]
nie wiem może ktoś bedzie miał wiecej szcześcia <_<
LeonardoDaVinci pisze: Lepiej sie pobaw z lowryderami...
edit: usunalem pytanie :)
Rzetelna historia kryminalizacji konopi (USA + kontekst międzynarodowy)
Grzybki zmieniają połączenia w mózgu. Czy to dobrze?
Psychoaktywny kameleon. Dlaczego marihuana to nie psychodelik?
Wolne Konopie: Mamy dowód, że policyjna machina działa dla statystyk
WK: Pamiętacie nasz niedawny tekst o KPP w Głogowie, która wydała ponad 1000 zł publicznych pieniędzy i zmarnowała 13 godzin pracy systemu na ściganie 0,06 grama marihuany? Wtedy zastanawialiśmy się, czy te kosztowne, absurdalne procedury prowadzą do wykrywania jakichkolwiek poważnych przestępstw. Policja nie potrafiła nam odpowiedzieć. Wysłaliśmy więc kolejny wniosek UIP. I właśnie dostaliśmy odpowiedź, która potwierdza całkowity bezsens tej polityki. Komendant Powiatowy Policji w Głogowie oficjalnie przyznał, że ta cała „walka z dilerami” to fikcja, a system produkuje puste zatrzymania.
Prokurator częstował ciastkami z marihuaną. Zapadł wyrok
Przed Sądem Rejonowym w Lublinie zakończył się proces Bartosza F., prokuratora z Wrocławia oskarżonego o podanie kobiecie środka odurzającego w postaci ciastek z THC. Sąd uznał go za winnego i orzekł wobec niego grzywnę oraz pięcioletni zakaz zajmowania stanowiska prokuratora.
Druga poprawka i marihuana. Amerykański SN wydał ważny wyrok ws. broni
Sąd Najwyższy USA jednomyślnie orzekł w czwartek, że rząd federalny nie może pozbawiać prawa do posiadania broni osób okazjonalnie używających marihuany, uznając, że ściganie karne na tej podstawie narusza drugą poprawkę do konstytucji gwarantującej to prawo.
