Luźne dyskusje na tematy związane z substancjami psychoaktywnymi.
ODPOWIEDZ
Posty: 35 • Strona 1 z 4
  • 199 / 4 / 0
Siemano, o którym dragu jest najwieksze cisnienie na nastepny raz i jakie tro uczucie, ze nie mozna sie opanowac tylko sie to bierze? Bo nigdy nie mgoe tego zrozumiec
  • 297 / 2 / 0
Nie ma "największego ciśnienia".
Jak się człowiek chce ućpać to ciśnienie będzie miał i na kilka gałek muszkatołowych.
IMO jak ktoś się nie chce wjebać to planuje sobie ćpanie tak żeby ciśnienie było jak najmniejsze i trudno było go zaspokoić.


Kto się wjebał ten cipka ;p


Jakie to uczucie "ciśnienie" ?

Kiedy np schodzi Ci metkatynon to czujesz się hujowo psychicznie, masz doła a czym można by wyjść z tego dołka jak dającym zajebisty wjazd metkatem który przed chwilą był tak dla Ciebie dobry? Jeśli cisnienie wygrywa nad zdrowym rozsądkiem to jest to zajebiste uczucie pokonania zjazdu w mgnieniu oka...


A takie ciśnienie, że nie można się opanować występuje jak się orzeszki ziemne wpierdala.
Ew. słonecznik.

Jeśli nie ulegasz to jest: "kuźwa wytrzymam i przynajmniej sie nie wjebie, będzie ok, nie umre od tego zjazdu, nie ma sensu walić kolejnej dawki, niech to się wreszcie skończy"
Ostatnio zmieniony 31 sierpnia 2011 przez Skurwol, łącznie zmieniany 3 razy.
nie bądźmy typowi bo jeszcze ktoś weźmie z nas przykład.
NeuronowyJeździec
Muchomor! Czy już wszyyystkiee maAAaaszz?! Zdążymy ocalić świat! muchomor!
Taaaak, przyjaciel Twój! Ramie w ramie w wielki bóóóój.MUCHOMOR!
  • 1238 / 30 / 0
Ciśnienie to największe po DMT, lecz nie takie jak myślisz, zapewne Ci chodzi o ciągoty do następnego razu. No więc tak się składa że upalonym jak świnia jestem i chce mi się jeszcze jedno wiadro :-D
לאכול חומצה!
  • 5958 / 1230 / 43
MDPV kto brał w ciągu ten wie co to było. Masakra , nieopanowana chęć do dorzucania , która skończyła się rozbiciem psychicznym, mega zjazdem i pojebanymi rozkminami.
>A komendant po tym gównie ląduje na Kolskiej.
  • 1615 / 29 / 0
Obstawiam crack i meth.
  • 1558 / 18 / 0
A ja mefedron.
Świadomość jest uświadomieniem sobie bycia świadomym. -Blef?
:)
  • 1615 / 29 / 0
i kokainę (nie przestaniesz, do puki nie wywąchasz wszystkiego co masz)
  • 199 / 4 / 0
mi chodzi o cos typu, ze wiesz ze jestes uzalezniony a mimo to bierzesz bo nie mozesz sie powstrzymac, nigdy tego nie moge zrozumiec
  • 17 / / 0
W ten sposób możesz uzależnić się prawie od wszystkiego.
  • 1615 / 29 / 0
To chyba każdy kto jest uzależniony od jakieś substancji tak właśnie robi. Bierze, choć wie, że jest uzależniony, ale nie może się opamiętać...

Dla jednego tą zmorą może to być marihuana a dla kogoś innego heroina, crack, mefedron, amfetamina, kokaina, meth... itd. W zależności od preferencji.

Nie muszą to być nielegalne substancje. Zniewolić może nikotyna albo alkohol.

Edit:
Wiadomo też, że niektóre substancje mają większy potencjał uzależniający a inny mniejszy.
ODPOWIEDZ
Posty: 35 • Strona 1 z 4
Newsy
[img]
Alkohol wciąż na czele uzależnień w Holandii

Alkohol pozostaje najczęstszą przyczyną leczenia uzależnień w Holandii i odpowiada za 43 procent wszystkich przypadków terapii. Tak wynika z najnowszych danych krajowego systemu monitorowania problemów związanych z alkoholem i narkotykami za 2025 rok.

[img]
Heroina ukryta w cegłach. Ponad tona zatrzymana w Porcie Gdynia

Wspólne działania Centralnego Biura Śledczego Policji (CBŚP) oraz Krajowej Administracji Skarbowej (KAS) doprowadziły do przejęcia ponad tony heroiny o czarnorynkowej wartości blisko 220 milionów złotych. To największe zabezpieczenie narkotyków w takiej ilości od dekady na terytorium Polski, a szczegóły tej spektakularnej akcji przedstawili na specjalnej konferencji prasowej minister spraw wewnętrznych i administracji Marcin Kierwiński oraz minister finansów i gospodarki Andrzej Domański.

[img]
Niebezpieczny proceder na lotniskach. Tak działają przemytnicy narkotyków

Przestępcy znaleźli nowy sposób na przemyt narkotyków, wykorzystując do tego dane nieświadomych pasażerów samolotów. Proceder polegający na podmianie zawieszek bagażowych z nazwiskami klientów linii lotniczych ujawniły kanadyjskie media. O ustaleniach kanadyjskiej stacji CTV News pisze też amerykański serwis podróżniczy Travel + Leisure.