Więcej informacji: DOx w Narkopedii [H]yperreala, TMA w Narkopedii [H]yperreala
A takie rzeczy jak flegma itp to często mam po amfetaminach tyle ze zazwyczaj ustepuje po zaladowaniu sie .
Tak przy okazji, to jak z tolerancją po takim tripie jak ostatnio miałem? Ledwie mi to receptory posmyrało, także nie skoczyła ona jakoś specjalnie? Nie znam się na słabych tripach
Potworne spięcie mieśni, spid jak cholera wizuale dość ciekawe. Na upartego jeśli miałbym porównywać to tylko OEV'y były przy tej tej dawce podobne do około 300mg meskaliny. Fajne te TMA-2 ale dawka jaka by mnie zadowoliła to dopiero 80mg ale wtedy bałbym sie potężnego wpływu na ciało i serducho, bez captoprilu nunu takie ilości.
Osobiście wole jednak meskaline, ona wchodzi lekko, troche gorączki, ale jak jak juz się załaduje to łolabogarety hehe.
Trzeba przyznać że nie jest t zła substancja\, a;e w większej ilości już pazury pokazuje...
Zaczynam mieć awersje do psychoamfetamin
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/poldrugs.jpg)
Marihuana najczęściej używaną substancją psychoaktywną w Polsce po alkoholu, kofeinie i nikotynie
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/a12a216cf97460608e37260bc2663020f9aa0a82.jpg)
Dlaczego Portugalia może być europejską stolicą medycznej marihuany?
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/psyloszwajcaria.jpg)
Szwajcaria – jedyne miejsce w Europie z legalną terapią psychodeliczną
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/sejm9.jpg)
Depenalizacja marihuany w Polsce już wkrótce? „Projekt jest już gotowy”
Czy jeszcze w tym roku w Polsce marihuana zostanie zdepenalizowana? Jak dowiedział się reporter RMF FM, poselski projekt ustawy jest już gotowy. Teraz jego autorzy szukają poparcia w innych klubach parlamentarnych.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/1460x616.jpg)
77-letnia cudzoziemka oskarżona o produkcję narkotyków
Prokuratura Okręgowa w Jeleniej Górze skierowała do sądu akt oskarżenia przeciwko 77-letniej obywatelce Rosji, która miała na swojej posesji uprawiać konopie indyjskie i wytwarzać z nich narkotyki. Na poddaszu jej domu znaleziono 19,5 kg suszu i 197 sadzonek ziela konopi.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/new_york_weed.jpg)
Stan opublikował raport o spożyciu marihuany. Niemal 15 proc. nowojorczyków zażywa ją regularnie
Tylko 14,7 proc. dorosłych nowojorczyków regularnie spożywa konopie indyjskie – zgodnie z najnowszym raportem stanowego Departamentu Zdrowia. Najwyższy odsetek korzystających z marihuany w dowolnej formie występuje u osób w wieku 21-24 lat. Z raportu wynika ponadto, że większą tendencję do zażywania konopi mają osoby, które jednocześnie nadużywają innych używek.