bery pisze:Zamiast prochów itp poszukajcie sobie ludzi z którymi bedzie wam się chcialo gadać :finger: wiadomo ze po stymulantach i euforykach kazdy będzie wam sie wydawał ciekawy i zajebisty a tak nie jest, po co sie wjebać w jakieś gówno dla iluzji
Dlatego lepiej zrozumieć, na czym polega cały mechanizm - i to da ostateczne, a co ważniejsze - stałe i stabilne rozwiązanie problemu. Mechanizm jest prosty - człowiek interpretuje wewnętrznie daną sytuację, co rodzi w nim pewien poziom napięcia - w zależności od interpretacji bardziej wysoki lub niski. Gdy poziom jest niższy niż pewne optimum, psychika sama będzie szukać pobudzenia, m.in. poprzez "prowokowanie" sytuacji - na przykład inicjowanie gadki. Jeśli sama sytuacja rozmowy powoduje zbyt niski poziom napięcia, psychika może szukać pobudzenia poprzez ostrzejszą rozmowę, żarty, wychodzenie poza normy, szukanie większego audytorium, prowokowanie osób, etc. Jeśli odwrotnie - interpretacja sytuacji rodzi duże napięcie (co niekoniecznie musi być uświadamiane, wręcz często nie jest), psychika będzie szukać spokoju i unikać jeszcze większego pobudzenia.
Pozostaje pytanie, jak uzyskać niski poziom napięcia (prościej mówiąc - "wyluzować", choć zwykle ludzie nie rozumieją, co to właściwie znaczy). Kluczem jest fakt, który każdy narkoman powinien wiedzieć z pierwszej ręki - interpretacja sytuacji jest sprawą wyłącznie wewnętrzną, nie zaś zewnętrznych wydarzeń. Wszelkie pragnienia i zagrożenia (para przeciwieństw, jedno rodzi drugie jak yin-yang) są wytworem umysłu, można nauczyć się widzieć ich sztuczną, iluzoryczną istotę i olewać jako coś nieprawdziwego.
Właściwie to tu dopiero zaczyna się prawdziwy temat, niezbyt banalny i dość szeroki. Pewnie to nie ten dział na te filozofie :rolleyes: Ale kto chce, poprzez eksperymenty i szukanie może zajść bardzo daleko.
przeciez i tak xanax działa krótko i chyba tylko jedna firma wypusciła xanax sr
A Ty co z Policji ?;o
:)
Śmierć na zamówienie. Z dostawą na oddział psychiatryczny
GIF: Nielegalny handel w sieci lekami narkotycznymi zaczyna się od legalnej recepty [WYWIAD]
Młodzież i marihuana w Polsce – jak realnie minimalizować ryzyko?
Endometrioza, opioidy i droga do macierzyństwa
Kamila mówi wprost, że gdyby nie terapia konopna, prawdopodobnie zdecydowałaby się na histerektomię (usunięcie macicy) jako ostateczne rozwiązanie. W jej ocenie poprawa jakości życia pozwoliła jej podjąć inne decyzje terapeutyczne i odzyskać nadzieję. Dziś uważa, że bez tej zmiany nie byłoby ciąży i nie byłoby Gabrysia.
Prawie 60% rynku e-papierosów w Polsce to szara strefa
Prawie 60 proc. polskiego rynku e-papierosów funkcjonuje poza jakąkolwiek kontrolą państwa. Nowy raport Fraunhofer IIS pokazuje, że Polska jest jednym z europejskich liderów nielegalnego obrotu produktami do waporyzacji, a skala problemu może rosnąć jeszcze szybciej niż dotychczas.
Sposób studentów na problemy psychiczne: melisa i marihuana
Aż 96 proc. studentów deklaruje, że stosuje przynajmniej jedną metodę samodzielnego radzenia sobie z problemami psychicznymi. Najczęściej wybierają aktywność fizyczną lub techniki relaksacyjne, ale część sięga także po preparaty roślinne, a nawet marihuanę – wynika z badań wrocławskich naukowców.
