ODPOWIEDZ
Posty: 1575 • Strona 139 z 158
  • 6182 / 439 / 12
wendrowycz pisze:
Jednakże GBL ma połowiczny rozpad około 3 godziny i wg mnie po tym czasie już pożądnie schodzi jego faza.
O to chodzi, zatrzymywana przez niego dopamina zaczyna się po tym czasie wyzwalać, co działa synergicznie z efektami metylonu - zwiększa się stymulacja.
  • 2428 / 90 / 0
surveilled pisze:
wendrowycz pisze:
Jednakże GBL ma połowiczny rozpad około 3 godziny i wg mnie po tym czasie już pożądnie schodzi jego faza.
O to chodzi, zatrzymywana przez niego dopamina zaczyna się po tym czasie wyzwalać, co działa synergicznie z efektami metylonu - zwiększa się stymulacja.
Tylko stymulacja ?
Uwaga! Użytkownik Modyfikowany Bigos jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 6182 / 439 / 12
Ponoć GBL zatrzymuje także nieznaczne ilości serotoniny (by je po zakończeniu działania wypuścić), chyba gdzieś w temacie o GBL PCP o tym pisał, osobiście nie jestem tego pewien. Nie chce mi się szukać, idę spać.
  • 630 / 3 / 0
Z tego co wiem połowiczny rozpad GHB to około godziny - tak przynajmniej informuje angielska wiki pod hasłem Xyrem.
  • 6182 / 439 / 12
Być może. Na podstawie własnych obserwacji mogę stwierdzić, że moment, w którym jego działanie zaczyna się odwracać (dopamina zaczyna się wyzwalać), znajduje się po trzeciej godzinie.
  • 2814 / 14 / 0
surveilled pisze:
Ponoć GBL zatrzymuje także nieznaczne ilości serotoniny (by je po zakończeniu działania wypuścić), chyba gdzieś w temacie o GBL PcP o tym pisał, osobiście nie jestem tego pewien. Nie chce mi się szukać, idę spać.
http://talk.hyperreal.info/metylon-tek- ... ml#p908454
Bibliografia podana.
Uwaga! Użytkownik PCP jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 2428 / 90 / 0
Wreszcie stestowałem ten mix
metylon + 25C-NBOMe
w proporcjach około 400mg metylonu (Najpierw 300 i po niecalych 30 min dorzuciłem jeszcze reszte) + 2 blottery 25C po 500ug , z tym że jeden mi sie połknął przez przypadek po 12-15 min :'(
Euforia po tym to coś pięknego i trzymało ponad 3h i w pewnym momencie nagle znikła ale dalej było w miare milutko dopóki nie dopadła mnie zwała :'( która jest masakryczna
Wcześniej Czesław pisał że może być chujowo przez ciśnienie i powiem że do póki nie piłem browarów było ok , później jak zaschło mi w papie to zacząłem pić browary ze 3-4 wypiłem i przez jakiś czas nie powiem troszke chujowo sie czułem , ale było ok .
Jak tylko tolerka opadnie do znośnego poziomu bede testował z 25D-NBOMe , bo po C muzyka brzmiała normalnie :( co bardzo , ale to bardzo mnie smuciło :'(
Uwaga! Użytkownik Modyfikowany Bigos jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 462 / 7 / 0
jak połączyć 50-100mg metylonu z wiadrem konkret sativy? liczę na intensywniejszą blokadę serotoniny w obiegu ;)

edit: w ramach czasowych oczywiście
Ostatnio zmieniony 12 lipca 2011 przez kibelzpolka, łącznie zmieniany 1 raz.
  • 222 / 7 / 0
metylon z paleniem,co za hardkor ;-)

Daj chociaz 150motyla i lącz smialo nawet z 5 wiadrami.
  • 2428 / 90 / 0
Według mnie to nie ma sensu pierdolić sobie metylon ^_^
Zarzuć M1 i jak zejdzie dopiero jebnij wiadro %-D
Uwaga! Użytkownik Modyfikowany Bigos jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
ODPOWIEDZ
Posty: 1575 • Strona 139 z 158
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Newsy
[img]
Ks. Krystian na celowniku służb. Była już pigułka gwałtu, koka dla ubogich i śmierć znajomego

Nowe informacje w sprawie księdza Krystiana K. z Sosnowca oskarżonego o posiadanie narkotyków i nieumyślne spowodowanie śmierci 21-latka. W minioną niedzielę (12 października) duchowny został wylegitymowany przez patrol policji w Katowicach. Miał przy sobie podejrzaną substancję. Śledczy badają, czy nie jest ona zakazana. Jakub Jagoda, zastępca prokuratura rejonowego Katowice Północ, poinformował "Fakt" o okolicznościach sprawy księdza Krystiana.

[img]
Jak starzeć się wolniej? Odpowiedź tkwi w... grzybach halucynogennych

Badacze z Uniwersytetu Emory w stanie Georgia odkryli zaskakujące właściwości psylocyny – aktywnego metabolitu psylocybiny – które mogą mieć wpływ na spowolnienie procesów starzenia.

[img]
Mefedron z internetu w 20 minut z dostawą do domu. Uzależniają się już dzieci w wieku 12 lat

Kiedy dziennikarze TVN24 sprawdzili, jak wygląda dziś handel narkotykami w Polsce, zszokowały ich dwie rzeczy: jak łatwo są dostępne - dostawa może dotrzeć w ciągu nawet 20 minut - i kto je kupuje. Nawet 12-latkowie.