Pochodne dwuazepiny, które produkowane są jako preparaty lecznicze.
ODPOWIEDZ
Posty: 3096 • Strona 2 z 310
  • 291 / 43 / 0
Nieprzeczytany post autor: Nof »
Iwan pisze:
I zostaje wizyta na toksykologii ;)
Pan Iwan jest niepoprawnym optymistą.
Uwaga! Użytkownik Nof nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 24 / / 0
Nieprzeczytany post autor: Kid »
Mowicie o dzialaniu rekreacyjnym Relanium, ale ja po 10mg czulem sie jedynie zmeczony i poszedlem spac. Tez tak macie?
  • 170 / 5 / 0
Nieprzeczytany post autor: paker »
jak zarzuciles 10 mg to sie nie dziw ze nic nie czules minimum to 20 albo i 30 mg
  • 654 / 14 / 0
Nieprzeczytany post autor: Gum@ »
No tak ale jak piszecie o tym że łatwo uzależnia to macie na myśli psychiczne uzależnienie czy fizyczne??? Bo benzodiazepiny uzależniają fizycznie i jeśli relanium szybko uzależniałoby fizycznie to w moich oczach sporo traci.....
  • 185 / 25 / 0
Nieprzeczytany post autor: PanMuchomor »
Dostałem relanium (5mg) przedwczoraj, zjadłem 2 tabletki i też NIC nie poczułem.
Ile tego trzeba zjeść i jakie są po tym ciekawe efekty, mogłby ktoś w punktach wypisać ?

Bo nie wiem czy warto brać tego więcej... :rolleyes:
Uwaga! Użytkownik PanMuchomor nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1680 / 270 / 0
To tak jakbyś zjadł 2 acodiny i nic nie poczuł. No może ciut zły przykład, bo acodinu je się przynajmniej 15 tabsów, a Relanium powinno się jeść 4-5 tabsów po 5mg każda.
Największy przegryw na forum
  • 291 / 43 / 0
Nieprzeczytany post autor: Nof »
Gum@ pisze:
No tak ale jak piszecie o tym że łatwo uzależnia to macie na myśli psychiczne uzależnienie czy fizyczne??? Bo benzodiazepiny uzależniają fizycznie i jeśli relanium szybko uzależniałoby fizycznie to w moich oczach sporo traci.....
Raczej nic nie uzależni fizycznie szybciej niż po kilku tygodniach codziennego stosowania.
Uwaga! Użytkownik Nof nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 24 / / 0
Nieprzeczytany post autor: Kid »
I czego mozna sie spodziewac po 4 tabach na pierwszy raz?
  • 1680 / 270 / 0
Rozluźnienia, absurdalnych myśli, humoru, lekkich problemów z chodzeniem, fajnego nastroju.
Ja tak miałem za pierwszym (i jedynym) razem, było to w prawdzie 10mg ale podane dożylnie.
Największy przegryw na forum
  • 1599 / 47 / 0
Nieprzeczytany post autor: pol90 »
Jutro zamierzam iśc do lekarza ogólnego z prośbą o zapisanie mi relanium, ale nie wiem czy się zgodzi, bo jak 10 miesięcy temu byłem u niego ostatni raz z prośbą o zapisanie czegoś na sen i zaproponowałem oxazepam lub clonazepam to powiedział, że clonazepam jest zbyt niebezpieczny lek i przeciwpadaczkowy, a oxazepam jest na uspokojenie a nie na sen, wtedy zapisał mi nitrazepam, a teraz jak patrze na ceny leków to nitrazepam podrożał i kosztuje cos około 9 zł a relanium ok 3,5 zł, więc lepszy relanium bo tańszy, tylko on może powiedzieć, że relanium jest uspokajający, ale przecież benzodiazepiny uspokajające tez można podawać na sen, więc jak go przekonać do zapisania mi relanium na sen, pomimo iż miałem zawsze nitrzepam.
http://tomi001.prv.pl
ODPOWIEDZ
Posty: 3096 • Strona 2 z 310
Newsy
[img]
Druga poprawka i marihuana. Amerykański SN wydał ważny wyrok ws. broni

Sąd Najwyższy USA jednomyślnie orzekł w czwartek, że rząd federalny nie może pozbawiać prawa do posiadania broni osób okazjonalnie używających marihuany, uznając, że ściganie karne na tej podstawie narusza drugą poprawkę do konstytucji gwarantującej to prawo.

[img]
Jedna dawka i tygodnie ulgi. "Magiczne grzybki" dają nadzieję na nowe leczenie bólu

Psylocybina

[img]
DMT, meskalina i psylocybina mogły wyewoluować jako narzędzia ekologiczne

Chińscy naukowcy uważają, że naturalne substancje halucynogenne mogły ewoluować przede wszystkim jako narzędzia ekologiczne, pomagające organizmom przetrwać, bronić się i wchodzić w interakcje z innymi gatunkami.