Zarzuciłem o 16.30 doustnie 40mg rozpuszczonych w wódce, w przeliczeniu wychodziło 1,85mg/kg. Paskudne w smaku. Zaczęło mnie brać po około 15 minutach, miękkość w nogach lekka euforia. Po około bodyload ból brzucha, nudności. Zero Ovów na początku i później jak również Cevów. Ataksja, ból brzucha przeszedł po około godzinie, miałem wielką chęć zwiedzania, świat wydawał się bardzo interesujący interesujący, brak problemów z wyrażaniem myśli, dużo pomysłów generalnie kreatywność mocno.
Ogólnie jestem zawiedziony, nie odczułem jakiegoś peaku zejście też niezauważalne. Pamiętam że miałem wielką chęć ściskać różnie przedmioty - butelka z wodą została zniszczona. Brak jakiegoś większego odrealnienia. Co do efektów dźwiękowych trudno powiedzieć, przy wysokich dźwiękach 0 różnicy (dostępny był tylko śpiew ptaków).
Jesli o DiPT, to powinienes wziasc okolo 80-100mg, zeby poczuc wyraznie efekty, wizualizacji sie nie spodziewaj, jednak ze strony sluchu bardzo sieszne rzeczy maja miejsce ;)
Thirteen pisze:Ważysz 21kg?
świetliste macki kosmicznej jaźni pisze:piszesz o DiPT, 4-ho/aco-DiPT, 5-meo-DipT, czy jakiejs jeszcze innej?
Jesli o DiPT, to powinienes wziasc okolo 80-100mg, zeby poczuc wyraznie efekty, wizualizacji sie nie spodziewaj, jednak ze strony sluchu bardzo sieszne rzeczy maja miejsce ;)
Unikat jak unikat, to prawda. Działa jak działa jedni polubią inni stwierdzą OK a jeszcze innym może się nie spodobać. Największe działanie to właśnie w dwóch obszarach afrodyzjak + dźwięk. OEV chociaż potężne to nie robiły wrażenia wybitnie ładnych, ale co człowiek to inna reakcja i nie ma co się sugerować.
derb pisze:Tego nie ma sensu brać mniej niż 40mg. Dopiero wtedy pokazuje swoje unikatowe działanie.
Moze napisalem to zle ale rozwijaj, rozwijaj swoje mysli.
Waporyzowane dmt też jest unikatowe jak uda się przebić. A to też psychodelik.
Tak więc
Raoull pisze:HUJ
Od 2019 roku trwa złota era medycyny psychodelicznej
Dlaczego ograniczenie marihuany do listy chorób to katastrofa dla pacjentów – historia Adriana
Polacy a marihuana w 2025 roku: Co mówią najnowsze badania?
Maroko stawia na legalne konopie. Ulga dla tysięcy farmerów
Największy na świecie producent konopi indyjskich stawia na legalizację upraw. Po dekadach działania w cieniu, rolnicy z regionu Rif mogą wreszcie pracować bez obaw o aresztowanie. Legalizacja przynosi nowe możliwości, ale też wyzwania — nielegalny rynek wciąż ma się dobrze, a rolnicy narzekają na problemy z wypłatami za plony.
Kanada zebrała ponad 5,4 miliarda dolarów z podatków od sprzedaży legalnej marihuany
Od momentu legalizacji marihuany minęło siedem lat. Kanada podsumowuje zyski. Kwoty robią wrażenie, ale szczegółowe dane pokazują, że nie wszystko poszło zgodnie z planem. Rząd federalny zarobił mniej, niż zakładał. Z kolei wydatki na edukację okazały się znacznie niższe od obiecanych.
Trump uznał fentanyl za broń masowego rażenia. „Używają go, by zabijać Amerykanów”
Prezydent USA Donald Trump podpisał w poniedziałek rozporządzenie uznające fentanyl za broń masowego rażenia. W uzasadnieniu stwierdził, że „wrogowie USA używają go, by zabijać Amerykanów”. Oświadczył zarazem, że rozważa złagodzenie federalnych restrykcji obejmujących marihuanę.
