zlysmok pisze: mnie interesuje jak sie ma 15 abilify do 300 bupropionu i 300 kwetiapiny do 300 bupropionu
P.S chuj strzelil moje hasla nowo pozmieniane - zlysmok.
dwa dni trochę niemrawie siem czułem; ewidentnie.
Potem nastał kolejny czas, coś tam innego jadłem i czułem, bulproprion jadłem regularnie rano 300mg wraz z magnezem, żeńszeniem itepe suplami kręgu homeopatyczne placebo.
Skończył się Welbutrionik, którego wszak wychłeptałem pół paczki wieczoru pierwszego, i wtedym poczu ł że źle jest best bupriopron i nie miałwtedy łida. źłe czuł i byłoby źle w tej bajce, ale ketrel zawsze w kufajce, to znaczy morał taki, jesz seroquel kończysz draki, broić, ketipinor jeść nie iść do paki.
FAZA
koala pisze:mogę Ci powiedzieć tak, właściwie się przyznać, pierwszej doby, ściśle wieczora, przyjebałem dwutygodniową dawkę
I to jest właśnie powód, dla którego BARDZO DOBRZE czynią lekarze, nie przepisując niektórych leków niezrównoważonym durniom.
poza tym dobrze że se zapisałem, już bym nie pamiętał i przepadłaby nauka; czyli na plus generalnie.
Brakuje mi Welbutroniczlu.
koala pisze: i nie miałwtedy łida. źłe czuł i byłoby źle w tej bajce, ale ketrel zawsze w kufajce, to znaczy morał taki, jesz seroquel kończysz draki, broić, ketipinor jeść nie iść do paki.
FAZA
co byście określili jako podobne w działaniu (bezpośrednim, nie chodzi mi o proces leczenia) do kwetiapiny? Najbliższy jest chyba chlorprotiksen, w pewnym sensie także stilnox (jeżeli brać kwetiapinę nieregularnie, to również ma potencjał nasenny i działa podobnie). Chodzi mi o ten charakterystyczny sposób rozluźnienia, uspokojenia i wyciszenia.
CannaBeat pisze:Nie wie nikt z was jak tolerancja Kwetiapiny ma się do tolerancji np. clonazepamu? Nie znam się na chemii ale czy czasem nie jest ona sama benzodiazepiną, lub jej pochodną? czy zajadanie na głodzie złagodzi głód i nie pozwoli na zmniejszenie tolerki, a najwyżej na zwiększenie, bądź odwrotnie - czy po kilkumiesięcznej kuracji tym neuroleptykiem nie będzie na mnie działać 60mg clonazepamu?
koala pisze:ja pierdole, co ja wypisuję, chyba kalafiora ćpałem.koala pisze: i nie miałwtedy łida. źłe czuł i byłoby źle w tej bajce, ale ketrel zawsze w kufajce, to znaczy morał taki, jesz seroquel kończysz draki, broić, ketipinor jeść nie iść do paki.
FAZA
co byście określili jako podobne w działaniu (bezpośrednim, nie chodzi mi o proces leczenia) do kwetiapiny? Najbliższy jest chyba chlorprotiksen, w pewnym sensie także stilnox (jeżeli brać kwetiapinę nieregularnie, to również ma potencjał nasenny i działa podobnie). Chodzi mi o ten charakterystyczny sposób rozluźnienia, uspokojenia i wyciszenia.
są jednak dwa minusy tej substancji. Po pierwsze, zmniejsza ilość białych krwinek, co obniża odporność, i przy długotrwałym stosowaniu powinno się robić badania krwi. Dwa, to że klozapina obniża próg drgawkowy, co akurat mnie dotyczy, bo mam prądy w mózgu. Czy zauważyłeś u siebie samowolne podkurczanie palców czy inne oznaki?
[Poprawiłam błąd na prośbę użytkownika. Pozdrawiam, leiche]
Marihuana to gorsze wyniki w nauce i stres emocjonalny
Magiczne grzybki działają na mózg dłużej. Odkrycie pomoże w leczeniu depresji
Pacjenci szukają ulgi w bólu. Jak zmienia się podejście do medycznej marihuany w Polsce
Przemycali narkotyki z Hiszpanii w sklepach i automatach paczkowych. Rozpoczął się proces
Przed Sądem Okręgowym w Gdańsku rozpoczął się proces przeciwko trzem zatrzymanym i aresztowanym mężczyznom z Gdyni, Suszu i Bochni oskarżonym o przemyt narkotyków z Hiszpanii. Trafiały one do Polski za pośrednictwem firm kurierskich.
Podziemie narkotykowe w więzieniu, skorumpowani strażnicy. Prokuratura oskarża
Prokuratura skierowała do sądu akt oskarżenia przeciwko ośmiu osobom w związku ze zorganizowaniem w Zakładzie Karnym w Nowym Wiśniczu (Małopolska) narkotykowego podziemia. W odrębnym postępowaniu zarzuty ma kilkoro strażników więziennych. Śledztwo przeciwko funkcjonariuszom jest w toku.
Dentysta od razu pozna, czy paliłeś marihuanę. Kilka ważnych szczegółów
Coraz więcej pacjentów siada na fotelu "po skręcie", licząc na mniejszy stres. Tymczasem stomatolodzy i badacze alarmują: regularne używanie marihuany może odbić się na zębach i dziąsłach, a przed zabiegami potrafi skomplikować działanie znieczulenia. Na liście konsekwencji pojawiają się nie tylko ubytki i utrata zębów, ale też sygnały związane z nowotworami jamy ustnej.
