Leki stosowane w leczeniu zaburzeń psychicznych.
Zobacz też: Wikipedia
ODPOWIEDZ
Posty: 2271 • Strona 5 z 228
  • 784 / 28 / 0
zlysmok pisze:
mnie interesuje jak sie ma 15 abilify do 300 bupropionu i 300 kwetiapiny do 300 bupropionu
no rzecz jasna kompletnie nijak, chyba że chodzi Ci, jak do siebie pasują w leczeniu? 300 bupropionu brałem rano, 300 kwetiapiny wieczorem, więc nie było żadnych punktów styku. No a chyba zawsze będziesz tak brał, skoro pierwszy ma cię pobudzić, drugi przeciwnie. Nie rozumiem pytania.
Uwaga! Użytkownik koala nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 3 / / 0
Koala no wlasnie chodzilo mi o interakcje i w jakich wskazaniach "pasuja do siebie w leczeniu". Psychol mi taki zetaw zapisuje bez problemow wiec to polaczenie musi miec jakas logike skoro nie mnie jednemu. nie jest to tak oczywiste ze antydepresanty przy neurolach nie dzialaja , dzialaja inaczej. Na co to brales? Punkty stykow (interakcji) nie wyznacza 12 godzin (rano wieczor) tylko okresy poltrwania.

P.S chuj strzelil moje hasla nowo pozmieniane - zlysmok.
Uwaga! Użytkownik dystannns nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 784 / 28 / 0
mogę Ci powiedzieć tak, właściwie się przyznać, pierwszej doby, ściśle wieczora, przyjebałem dwutygodniową dawkę tego amfebutambambo, nadupcałem w nocha do 1,5 grama, przerabiawszy kolejne o,5 na zastrzyk naglem się ocknąłem i pomyślłem że może nie chcem tak prekursorzyć.
dwa dni trochę niemrawie siem czułem; ewidentnie.
Potem nastał kolejny czas, coś tam innego jadłem i czułem, bulproprion jadłem regularnie rano 300mg wraz z magnezem, żeńszeniem itepe suplami kręgu homeopatyczne placebo.
Skończył się Welbutrionik, którego wszak wychłeptałem pół paczki wieczoru pierwszego, i wtedym poczu ł że źle jest best bupriopron i nie miałwtedy łida. źłe czuł i byłoby źle w tej bajce, ale ketrel zawsze w kufajce, to znaczy morał taki, jesz seroquel kończysz draki, broić, ketipinor jeść nie iść do paki.

FAZA
Uwaga! Użytkownik koala nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1111 / 17 / 0
koala pisze:
mogę Ci powiedzieć tak, właściwie się przyznać, pierwszej doby, ściśle wieczora, przyjebałem dwutygodniową dawkę
Załóż wątek "jestem debilem", codziennie będziesz miał wiele do powiedzenia. Nie pojmuję, jak można mieć problemy z głową i robić takie eksperymenty. Potem płacz i zgrzytanie zębów.

I to jest właśnie powód, dla którego BARDZO DOBRZE czynią lekarze, nie przepisując niektórych leków niezrównoważonym durniom.
  • 784 / 28 / 0
no to właśnie się leczę, ale i w leczeniu widać czyhają pułapki.

poza tym dobrze że se zapisałem, już bym nie pamiętał i przepadłaby nauka; czyli na plus generalnie.

Brakuje mi Welbutroniczlu.
Uwaga! Użytkownik koala nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 784 / 28 / 0
koala pisze:
i nie miałwtedy łida. źłe czuł i byłoby źle w tej bajce, ale ketrel zawsze w kufajce, to znaczy morał taki, jesz seroquel kończysz draki, broić, ketipinor jeść nie iść do paki.

FAZA
ja pierdole, co ja wypisuję, chyba kalafiora ćpałem.

co byście określili jako podobne w działaniu (bezpośrednim, nie chodzi mi o proces leczenia) do kwetiapiny? Najbliższy jest chyba chlorprotiksen, w pewnym sensie także stilnox (jeżeli brać kwetiapinę nieregularnie, to również ma potencjał nasenny i działa podobnie). Chodzi mi o ten charakterystyczny sposób rozluźnienia, uspokojenia i wyciszenia.
Uwaga! Użytkownik koala nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 486 / / 0
Nie wie nikt z was jak tolerancja Kwetiapiny ma się do tolerancji np. clonazepamu? Nie znam się na chemii ale czy czasem nie jest ona sama benzodiazepiną, lub jej pochodną? czy zajadanie na głodzie złagodzi głód i nie pozwoli na zmniejszenie tolerki, a najwyżej na zwiększenie, bądź odwrotnie - czy po kilkumiesięcznej kuracji tym neuroleptykiem nie będzie na mnie działać 60mg clonazepamu?
  • 1709 / 11 / 0
CannaBeat pisze:
Nie wie nikt z was jak tolerancja Kwetiapiny ma się do tolerancji np. clonazepamu? Nie znam się na chemii ale czy czasem nie jest ona sama benzodiazepiną, lub jej pochodną? czy zajadanie na głodzie złagodzi głód i nie pozwoli na zmniejszenie tolerki, a najwyżej na zwiększenie, bądź odwrotnie - czy po kilkumiesięcznej kuracji tym neuroleptykiem nie będzie na mnie działać 60mg clonazepamu?
Już kiedyś to pisałem ale cytuje: "Powinowactwo do receptorów muskarynowych i benzodiazepinowych jest nieznaczne", czyli minimalnie jest
  • 155 / 3 / 0
koala pisze:
koala pisze:
i nie miałwtedy łida. źłe czuł i byłoby źle w tej bajce, ale ketrel zawsze w kufajce, to znaczy morał taki, jesz seroquel kończysz draki, broić, ketipinor jeść nie iść do paki.

FAZA
ja pierdole, co ja wypisuję, chyba kalafiora ćpałem.

co byście określili jako podobne w działaniu (bezpośrednim, nie chodzi mi o proces leczenia) do kwetiapiny? Najbliższy jest chyba chlorprotiksen, w pewnym sensie także stilnox (jeżeli brać kwetiapinę nieregularnie, to również ma potencjał nasenny i działa podobnie). Chodzi mi o ten charakterystyczny sposób rozluźnienia, uspokojenia i wyciszenia.
Klozapina :] ma bardzo silny efekt nasenny i uspokajajacy a i nie wystapuje tolerancja jak w przypadku ketrelu.
  • 784 / 28 / 0
tak, chcę jej spróbować, ale mimo że siedzę teraz w psychiatryczlu, to wyobraź sobie że nie mają i dopiero zamówili.

są jednak dwa minusy tej substancji. Po pierwsze, zmniejsza ilość białych krwinek, co obniża odporność, i przy długotrwałym stosowaniu powinno się robić badania krwi. Dwa, to że klozapina obniża próg drgawkowy, co akurat mnie dotyczy, bo mam prądy w mózgu. Czy zauważyłeś u siebie samowolne podkurczanie palców czy inne oznaki?

[Poprawiłam błąd na prośbę użytkownika. Pozdrawiam, leiche]
Uwaga! Użytkownik koala nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
ODPOWIEDZ
Posty: 2271 • Strona 5 z 228
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Newsy
[img]
Już 1 drink dziennie zwiększa ryzyko zgonu. Alkohol nie przynosi żadnych korzyści

W Journal of Studies on Alcohol and Drugs ukazało się jedno z najbardziej kompleksowych badań dotyczących wpływu alkoholu na zdrowie populacji amerykańskiej. Zostało przeprowadzone przez ponad trzydziestu badaczy z wiodących instytucji naukowych, w tym z Columbia University, University of California, Mayo Clinic, University College London czy Harvard Medical School. Dostarcza ono precyzyjnych szacunków ryzyka zgonu powodowanego przez spożycie alkoholu z uwzględnieniem płci, wieku i poziomu konsumpcji.

[img]
Palenie marihuany zmniejsza chęć na alkohol? Nowe badania kliniczne przynoszą zaskakujące wnioski

Coraz więcej osób na świecie eksperymentuje z zastępowaniem alkoholu konopiami indyjskimi, a trend ten zyskał w popkulturze miano „California sober”. Choć do tej pory opieraliśmy się głównie na niejednoznacznych obserwacjach, najnowsze badanie opublikowane na łamach American Journal of Psychiatry rzuca nowe światło na ten fenomen. Kontrolowany eksperyment udowadnia, że doraźne zapalenie marihuany znacząco zmniejsza ilość spożywanego alkoholu i opóźnia moment sięgnięcia po pierwszego drinka.

[img]
Ucieczka zakończona w jeziorze

Próba uniknięcia odpowiedzialności doprowadziła do serii niebezpiecznych i irracjonalnych zachowań. 31-letni mieszkaniec powiatu chodzieskiego nie zatrzymał się do kontroli drogowej, porzucił samochód a następnie kontynuował ucieczkę pieszo. Finalnie wskoczył do jeziora i próbował pozbyć się narkotyków. Policjanci z Chodzieży zatrzymali sprawcę, który w ujawnionym pakunku posiadał ponad 50 gramów narkotyków.