4-MMC, M-CAT, metyloefedron
Więcej informacji: Mefedron w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 1294 • Strona 1 z 130
  • 56 / 2 / 0
duszon pisze:
Cały jebiesz przez tydzień co najmniej, do tego wszystkie ubrania śmierdzą takim specyficznym smrodem, w sumie to da się go polubić po jakimś czasie xD wg słyszeliście o delegalizacji w Czechach? jak to potem będzie, gdzie jeszcze będzie się można zaopatrzyć legalnie?

normalnie we wro
Uwaga! Użytkownik fikcjajestmodna nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 26 / / 0
@fikcjajestmodna

Kolega duszon pyta gdzie legalnie bedzie mozna dostac 4mmc a nie wogole.Nielegal to jasne przeciez ze caly kraj.A gdzie legalnie ,hm,na 100 % ciezko powiedziec ja obstawiam Ukranie,Bialorus,Wegry.Czas pokaze gdzie sie przeniosa rc shopy ktore beda go wciaz sprzedawac.
Uwaga! Użytkownik TravisP nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 2814 / 14 / 0
PCP mówi, że poza Unie, jeśli w ogóle.
Uwaga! Użytkownik PCP jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 180 / 1 / 0
mozna gdzies w 3miescie dostac meph prawdziwy? Gdyz ile ja juz slyszalem, ze to bedize M M M... a sie konczylo, ze to buf, met, metyl itp... eh :/ wszyscy klamia...
Uwaga! Użytkownik immortal11 nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 2775 / 40 / 0
wszędzie można dostać lub załatwić. Kwestia kontaktów. Skoro takie pytanie zadajesz to znaczy że ich nie masz i nie znajdziesz.
Na zdrowie %-D
Uwaga! Użytkownik BS nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 180 / 1 / 0
chyba skoro mialbym kontakty, i dojscie do 4mmc to bym nie zadawal pytania tutaj nie? Stary wez pomysl 2x zanim cos napiszesz "fajnego". Wystarczylo napisac, ze jest opcja. A wiesz moze z jakiego miasta ?

forum nie jest od kupowania substancji psychoaktywnych - @czeslaw
Uwaga! Użytkownik immortal11 nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 2775 / 40 / 0
Chyba nie myślisz że przez hajpa kupisz tym bardziej mając 8 postów na koncie %-D
Opcja jest zawsze i wszędzie jak już wspominałem
Uwaga! Użytkownik BS nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 443 / 7 / 47
immortal11 pisze:
mozna gdzies w 3miescie dostac meph prawdziwy? Gdyz ile ja juz slyszalem, ze to bedize M M M... a sie konczylo, ze to buf, met, metyl itp... eh :/ wszyscy klamia...
Jest. Szukaj a znajdziesz. Tzn. wiem z relacji. Z autopsji będę wiedział pojutrze. Ale źródeł jest wiele.
Gdynia i Gdańsk na bank oferują.
  • 22 / / 0
w Gdańsku jest b. mało mefedronu... przeważnie cwaniaczki z pod bramy sprzedaja modyfika wmawiając ze to mefedron :) ale da rade dostać, ale słyszałem ze w Gdyni ma sie bardzo dobrze...
  • 52 / 1 / 0
Pod koniec marca miałem dostęp do dobrej jakości kryształu, sort ten był dość popularny, bo miało go naprawdę sporo osób, ale obecnie każda z nich próbuje mi wciskać jakieś gówno nazywając je mefedronem.
ODPOWIEDZ
Posty: 1294 • Strona 1 z 130
Artykuły
Newsy
[img]
Ucieczka zakończona w jeziorze

Próba uniknięcia odpowiedzialności doprowadziła do serii niebezpiecznych i irracjonalnych zachowań. 31-letni mieszkaniec powiatu chodzieskiego nie zatrzymał się do kontroli drogowej, porzucił samochód a następnie kontynuował ucieczkę pieszo. Finalnie wskoczył do jeziora i próbował pozbyć się narkotyków. Policjanci z Chodzieży zatrzymali sprawcę, który w ujawnionym pakunku posiadał ponad 50 gramów narkotyków.

[img]
Druga poprawka i marihuana. Amerykański SN wydał ważny wyrok ws. broni

Sąd Najwyższy USA jednomyślnie orzekł w czwartek, że rząd federalny nie może pozbawiać prawa do posiadania broni osób okazjonalnie używających marihuany, uznając, że ściganie karne na tej podstawie narusza drugą poprawkę do konstytucji gwarantującej to prawo.

[img]
Wolne Konopie: Mamy dowód, że policyjna machina działa dla statystyk

WK: Pamiętacie nasz niedawny tekst o KPP w Głogowie, która wydała ponad 1000 zł publicznych pieniędzy i zmarnowała 13 godzin pracy systemu na ściganie 0,06 grama marihuany? Wtedy zastanawialiśmy się, czy te kosztowne, absurdalne procedury prowadzą do wykrywania jakichkolwiek poważnych przestępstw. Policja nie potrafiła nam odpowiedzieć. Wysłaliśmy więc kolejny wniosek UIP. I właśnie dostaliśmy odpowiedź, która potwierdza całkowity bezsens tej polityki. Komendant Powiatowy Policji w Głogowie oficjalnie przyznał, że ta cała „walka z dilerami” to fikcja, a system produkuje puste zatrzymania.