Inne preparaty zawierające Izotretinoine (producent w nawiasie):
Roaccutane (Hoffman-La Roche), Amnesteem (Mylan), Claravis (Barr), Clarus (PremPharm), Decutan (Actavis), Isotane (Pacific Pharmaceuticals), Izotek (BlauFarma), Oratane (Genepharm Australasia), ISOTRET (Liva Healthcare Ltd.) Sotret (Ranbaxy), Isotrex or Isotrexin (Stiefel)
[1] http://en.wikipedia.org/wiki/Isotretinoin
http://www.izotek.pl/niepozadane_skutki ... 222.0.html
http://www.izotek.pl/archiwum/artykul_t ... 873.0.html
http://www.erowid.org/experiences/exp.php?ID=17424
http://www.bluelight.ru/vb/showpost.php ... ostcount=6
Lately things just don't seem the same
Actin' funny, but I don't know why
'Scuse me while I kiss the sky
Everybody loves my baby, everybody loves my baby
She gets high!
psychozy - nie, alienacja - zdecydowanie
nie wiem jak bardzo do moich problemów przyczynił się izotek, ciężko to stwierdzić
równie dobrze to mógł być przypadek, zbieżność w czasie
cóż... na pewno pomógł mi uporać się z trądzikiem
suche, popękane wargi to normalka podczas kuracji
A poza tym to nie orientuje się na tej substancji
Jak wspominałem, stosowałem to kiedyś, niedawno powiązałem pewien fakt, bo tak się składa że zaczęły się u mnie wahania nastroju po skończonej kuracji które z czasem doprowadziły do deprechy. Potem zacząłem ćpać i jakoś się nie przejmowałem, ale treraz kiedy wracam do trzeźwości to się nie da po prostu, znów te same wahania co wtedy i ten brak siły. Myślałem że ten stan będzie przejściowy, to po prostu przez koniec wieku nastoletniego i wchodzenie w dorosły. Niestety nie ma jak sprawdzić co miało do tego Izo potwierdzić, za mało badań nad tym było, ale są podejrzenia bo u gryzoni wywoływała Izotretynoina depresję kliniczną.
Cóż z jednego się wyleczyłem, to teraz mam drugie no naprawy.
Ale gdybym miał znowu konieczność rozpoczęcia leczenia to bym się nie wahał, świetny lek
twojego upadku
![[mem]](https://hyperreal.top/wtf/memy/e/e9840fec-09a3-4b30-b97d-6b6089d16d52/Screenshot_2024-02-01-21-06-57-362_com.facebook.orca-edit.jpg?X-Amz-Algorithm=AWS4-HMAC-SHA256&X-Amz-Credential=nxyCWzIV8fJz5t5dUSIx%2F20250730%2FNOTEU%2Fs3%2Faws4_request&X-Amz-Date=20250730T153601Z&X-Amz-Expires=3600&X-Amz-SignedHeaders=host&X-Amz-Signature=73467a9346640b13d345bc9fe891871c0e8fa036f3452399a6fc7d0077aa4ac5)
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/weedatwork.jpg)
Jeden na dziesięciu trzydziestolatków pracuje pod wpływem. Naukowcy biją na alarm
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news/klefedronfabrik5.jpg)
Polski narkobiznes zwiększa zasięgi. Czarny rynek domaga się towaru
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/mozg-jointy-1000.png)
„Tysiąc jointów później” – co naprawdę dzieje się z mózgiem stałego palacza marihuany?
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/malenczuk2.jpg)
Maleńczuk bez ogródek o przeszłości. „Tęsknię za heroiną. To najlepsza rzecz na świecie”
Chociaż dziś Maciej Maleńczuk prowadzi względnie ułożone i spokojne życie, w młodości był uosobieniem hasła „sex, drugs, rock and roll”. Jak wielokrotnie wspominał, brakuje mu niektórych aspektów tamtych lat – przede wszystkim heroiny. – Tęsknię zwłaszcza za heroiną. To najlepsza rzecz na świecie – mówił bez ogródek muzyk.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/emblemat-kpp-gniezno.jpg)
Nie wiedzieli, że zatrzymują kolegę. Pijany policjant szalał na hulajnodze
Już jego „styl jazdy” zwracał uwagę, ale okazało się, że to dopiero początek problemów mężczyzny. Policjanci z Gniezna zatrzymali kierowcę hulajnogi. Miłośnik szaleństw na elektrycznym jednośladzie nie tylko był pijany, ale też miał przy sobie narkotyki. Lekkomyślny kierowca to... policjant.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/1460x616.jpg)
77-letnia cudzoziemka oskarżona o produkcję narkotyków
Prokuratura Okręgowa w Jeleniej Górze skierowała do sądu akt oskarżenia przeciwko 77-letniej obywatelce Rosji, która miała na swojej posesji uprawiać konopie indyjskie i wytwarzać z nich narkotyki. Na poddaszu jej domu znaleziono 19,5 kg suszu i 197 sadzonek ziela konopi.