Więcej informacji: GHB w Narkopedii [H]yperreala. GBL w Narkopedii [H]yperreala
Ile propranololu zarzucać? Mam tabletki po 10mg.
2C-B! 2C-C: 2C-I, 2C-E! 2C-T-2 - 2C-P!
Kładzenie ćpuna spać na trzeźwo to jak kładzenie żywego do trumny.
~ Lilia1
GG: 450537
e-Mail: FriendlyToker@gmail.com
ps. hydroksyzyna nie działa 225mg nie samo ale i tak nic niepomogło
Jednak najmilej wspominam odstawkę z miesięcznego ciągu 24/7 klonem z alprą i wszystkim polecam właśnie to benzo na objawy odstawienne + opcjonalnie zopiklon (nie mylić z zolpidemem) na lepszy sen po to żeby zredukować branie alpry w nocy, bo kiedyś pamiętam jak z zerową tolerancją zjadłem przez noc 6mg alpry to czułem to na drugi dzień - swoisty kac po alprze.
2C-B! 2C-C: 2C-I, 2C-E! 2C-T-2 - 2C-P!
Kładzenie ćpuna spać na trzeźwo to jak kładzenie żywego do trumny.
~ Lilia1
GG: 450537
e-Mail: FriendlyToker@gmail.com
U mnie najgorsze po odstawce GBLa jest cisnienie na jakas "faze". Jednak ciezko po miesiacach bycia prawie non stop na bani przejsc od razu do kompletnej trzezwosci. No i niestety teraz czesciej pije broawry wieczorami, nawet przez 5 dni w tygodniu.
Na odstawienie dragów/ oczyszczenie organizmu najlepszy jest jakiś psychodelik ( dobry byłby bad trip), a potem sport + yerba mate + magnez. Ja wiem, że to może ogólnik, ale po tygodniu- dwóch powinniście czuć się mocniejsi psychicznie. No i zasadnicza sprawa- jakieś stałe zajęcie. Praca wam pomoże skierować myśli na inne tory.
Kato, mi się wydaje że u mnie właśnie tak będzie. Browary dla lajtu albo jakieś benzo, ale to nie jest to samo co GBL - tylko na nim po prostu CHCIAŁEM iść na spacer i się przejść, tak z niczego, muzyka w uszy i spacerek z rozmowami z ludźmi. Nic innego nigdy nie dało mi czegoś takiego, jak GBL.
2C-B! 2C-C: 2C-I, 2C-E! 2C-T-2 - 2C-P!
Kładzenie ćpuna spać na trzeźwo to jak kładzenie żywego do trumny.
~ Lilia1
GG: 450537
e-Mail: FriendlyToker@gmail.com
Psychoaktywny kameleon. Dlaczego marihuana to nie psychodelik?
Grzybki zmieniają połączenia w mózgu. Czy to dobrze?
Coraz więcej Francuzów sięga po kokainę. Mafia silniejsza niż państwo?
Kokaina przestała być we Francji narkotykiem elit. Sięga po nią już około półtora miliona osób, a handel białym proszkiem stał się biznesem wartym nawet siedem miliardów euro rocznie. W siłę rosną mafie, Marsylia zmaga się z kolejną falą gangsterskich porachunków, a eksperci alarmują, że kraj mierzy się z kryzysem zdrowia publicznego.
USA: DEA tymczasowo zaklasyfikuje 7-OH do tej samej kategorii co heroinę i LSD
W środę amerykańska Agencja ds. Walki z Narkotykami (DEA) ogłosiła zamiar tymczasowego zaklasyfikowania 7-hydroksymitagyniny (7-OH) oraz trzech powiązanych substancji jako narkotyków Grupy I, czyli tej samej kategorii co heroina i LSD.
Policjanci z warszawskiej Woli udaremnili przemyt narkotyków z Hiszpanii do Polski
Policjanci z warszawskiej Woli udaremnili międzynarodowy przemyt narkotyków i zabezpieczyli ponad 10 kg czystej kokainy ukrytej w specjalnych skrytkach pojazdu. Dzięki funkcjonariuszom narkotyki nie trafią na warszawski rynek, a osoby biorące udział w tym procederze, usłyszały zarzuty w prokuraturze i zostały tymczasowo aresztowane. Zatrzymanym mężczyznom może grozić kara do 20 lat więzienia.
