Legalizacja miękkich narkotyków
W każdym społeczeństwie, także naszym, jest jakaś grupa osób, które potrzebują pomocy emocjonalnej w formie różnych używek. Nie zmienią tego żadne zakazy. Warto zatem objąć tę grupę specjalną opieką. Ponieważ miękkie narkotyki są mniej uzależniające niż alkohol czy dopalacze i nikotyna, ich legalizacja pozwoli zmniejszyć skutki toksycznego zatruwania się oraz rozwinąć programy społeczne oferujące tym osobom pomoc emocjonalną innego rodzaju. Udawanie, że tego problemu nie ma, gdy wprowadza się kary więzienia i zamyka sklepy z dopalaczami, to polityka całkowitej nieodpowiedzialności społecznej.
http://www.ruchpoparciapalikota.pl/wp-c ... am-RPP.pdf
Zmiana nazwy tematu na zgodny z netykietą i niosący więcej informacji. Poprawka BBCode i formatowania - PcP
Pozorna opozycja, która ma za zadanie odebrać trochę elektoratu LSD, które też przed wyborami mami takimi obietnicami userów dragsów. Póki w tym kraju jest jak jest, rządził układ agentarsko-kolesiowski to dragi zawsze będą nielegalne, w końcu oni na tym zarabiają. A co do tej kukły to nawet jakby się dostała do sejmu z 5% poparciem to jest to za mało by cokolwiek zmienić. Na wibratorach i krzykach by się skończyło. Najpierw to trzeba by było posprzątać cały ten bałagan co mógłby zrobić paradoksalnie antynarkotykowy PiS, by potem ich odstawić i wprowadzić prawdziwych liberałów, którzy zdepenalizowaliby posiadanie. Tak się jednak nie stanie, bo wyborcy wolą jak im się schlebia i kłamie niż głosować na wstrętny PiS. Tak więc zapomnijmy o wolnych dragach.
jeżeli użytkownicy narkotyków dadzą się poznać jako jednostki kulturalne, przydatne społeczeństwu i prowadzące inteligentną propagandę, MAMY KURWA SZANSE!
tylko coś mi do tego Palikot słabo przystaje
Niby każdy inny, a jednak wszyscy tacy sami...
Czy czasem PO ostatnio też coś nie pomrukiwało o depenalizacji posiadania ?
Rekordowe konsultacje: Polacy mają dość karania za roślinę.
Psychoaktywny kameleon. Dlaczego marihuana to nie psychodelik?
Grzybki zmieniają połączenia w mózgu. Czy to dobrze?
Konopie w leczeniu demencji. Naukowcy wskazują dwa związki
Doustna kombinacja oczyszczonego THC i CBD istotnie zmniejsza pobudzenie u seniorów z zaawansowaną demencją – wynika z badania LiBBY zaprezentowanego na konferencji Alzheimer’s Association International Conference w Londynie.
Coraz więcej Francuzów sięga po kokainę. Mafia silniejsza niż państwo?
Kokaina przestała być we Francji narkotykiem elit. Sięga po nią już około półtora miliona osób, a handel białym proszkiem stał się biznesem wartym nawet siedem miliardów euro rocznie. W siłę rosną mafie, Marsylia zmaga się z kolejną falą gangsterskich porachunków, a eksperci alarmują, że kraj mierzy się z kryzysem zdrowia publicznego.
Ministerstwo Rolnictwa alarmuje. Chodzi o nową akcyzę na alkohol
Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi wystąpiło do Ministerstwa Finansów o wycofanie planowanej podwyżki podatku akcyzowego na alkohol.
