http://wyborcza.pl/1,75248,8764564,Mefe ... skiej.html
Powód: uaktualnienie tematu
czyli mozna posiadac ? legalnie, czy nie ? bo slyszalem od chlopakow ze oni beda brac towar legalny z czech i to rozprowadzac. ktos wie jak to teraz wyglada w swietle prawa w polsce ?
i czy automatycznie delegalizuje ono mefedron w kazdym kraju ue? a poszczegolne kraje sobie ustala, przykladowo, ze u nas za posiadanie bedzie grzywna, a inni ustala kare np. na 5 lat wiezienia?
moze ktos sie orientuje jak, biorac pod uwage ostatnie rozporzadzenie eu, wyglada kupno mefedronu przez internet z azji, czy podczas wysylki paczki do hiszpanii mozna spodziewac sie problemow na ktorejs granic? jak to wyglada przy przesylaniu paczek firmami kurierskimi? czy sa one bezpieczne? ( nie chodzi mi o samo dostarczenie paczki, ale jakas pozniejsza wizyte..). podkresle ze nie chodzi o przesylke do pl ale do hiszpanii.
jezeli ktos bedzie w stanie pomoc dzielac sie wiedza, bede wdzieczny
pozdrawiam
PcP, Wycieczka do Czech, talk.hyperreal.info,8 gru 2010, 21:32 pisze:PcP pisze:Śledzić można pod adresem http://eur-lex.europa.eu/Result.do?dire ... 32005D0387 i w odpowiednich serwisach publikującego akty z konkretnego kraju.
Obecnie jest tylko Wniosek DECYZJA RADY w sprawie poddania 4-metylometkatynonu (mefedronu) środkom kontrolnym /* COM/2010/0583 końcowy - COD 2010/0293 */ (PDF). Musi zostać opublikowana decyzja Rady, aby było to wiążące [, zmuszające i obowiązkowe] dla krajów UE.
W przypadku wcześniej przypadku BZP minęło od uchwalenia dokumentu Wniosek decyzja Rady dotycząca środków kontroli i sankcji karnych w odniesieniu do nowego syntetycznego narkotyku N-benzylpiperazyny (BZP) /* COM/2007/0430 końcowy */(PDF) do opublikowania Decyzja Rady 2008/206/WSiSW z dnia 3 marca 2008 r. dotycząca uznania 1-benzylopiperazyny (BZP) za nową substancję psychoaktywną, którą należy objąć środkami kontroli i sankcjami karnymi Dz.U. L 63 z 7.3.2008, str. 45—46 (PDF) 280 dni. Przepisy te muszą być również indywidualnie zapisane w toku uchwalenia normalnej ustawy(ustawy o zmianie ustawy) z tej przyczyny w polsce uhcwalono ustawę z dnia 20 marca 2009 r. o zmianie ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii(Dz.U. 2009 nr 63 poz. 520)(HTML) w celu wykonania prawa Unii Europejskiej
o to że jakiś zjebany diler sprzeda coś innego lub dostanie się sproszkowaną jarzeniówkę....
Pytam bo rzygać mi się chce od próbowania co rusz jakiegoś nowego świństwa 'ala' ketono...
Szukam tego mocnego wejścia pstrego wjazdu euforii który tak dobrze pamiętam z kilku sesji.
Chciałem to zrobić ostatni raz jak należy bez względu na koszty bo żona w ciąży i dziecko w drodze.
Chętnie wsiądę w auto i wybiorę się na ostatniego tripa w życiu jeden dzień jazdy po bandzie
a później powrót do klasycznej alkoholowej rzeczywistości.
złączyłem Twój post z innym wątkiem o niemal identycznej tematyce - surv
Dlaczego ograniczenie marihuany do listy chorób to katastrofa dla pacjentów – historia Adriana
Narkomani i nędza. Niemcy wolą się tu nie zapuszczać. "Sytuacja nie do przyjęcia"
Marihuana negatywnie wpływa na płodność kobiet? Nowe badania kanadyjskich naukowców
Depenalizacja 3 gramów marihuany i rynek regulowany. Treść Dezyderatu nr 176
20 listopada 2025 roku Komisja do Spraw Petycji uchwaliła Dezyderat nr 176, skierowany do Prezesa Rady Ministrów. Dokument, oparty na petycji obywatelskiej, wzywa rząd do przeprowadzenia systemowej analizy depenalizacji posiadania do 3 gramów marihuany na własny użytek. W treści pisma pojawia się również pytanie o możliwość utworzenia rynku regulowanego. Do dnia 7 stycznia 2026 roku Kancelaria Premiera nie opublikowała odpowiedzi.
Rekordowe przejęcie kokainy. Narkotyki ukryte w soli
Hiszpańska policja przechwyciła na Atlantyku kontenerowiec z ładunkiem 9994 kilogramów kokainy ukrytej w soli. To rekordowa ilość przejęta na morzach. Operacja zorganizowana przez służby z kilku krajów zaowocowała także aresztowaniem 13 osób.
Bryan Johnson znów odmłodniał. To jego wyniki po sesji z magicznymi grzybkami
Pod koniec listopada pisaliśmy o nowatorskim eksperymencie, jaki Bryan Johnson rozpoczął na sobie samym. Słynny milioner i "człowiek, który chce być nieśmiertelny" zaczął przyjmować tzw. magiczne grzybki i badać swój organizm przed, w trakcie i po każdej sesji. To najlepiej udokumentowane tego typu badanie w historii. Na wyniki nie trzeba było długo czekać. Nowe dane wykazały niezwykłą poprawę w biomarkerach związanych z długowiecznością - stresem, stanami zapalnymi i neuroprotekcją.