Więcej informacji: Alfa-pirolidynoalkilofenony w Narkopedii [H]yperreala
otóż dostałem dzisiaj gratisowy MDPV do 1g M1, wszystkie te substancje spożyłem od godziny 22.00 wczoraj do połowy dzisiaj. walnąłem się niestety z dawką MDPV. gratis ów był nie zważony, więc założyłem, że - tak jak w przypadku wszystkich gratisów tego dostawcy- są to 2 małe dawki. Po 10min od wciagniecia uswiadomiłem sobie swój błąd, przypuszczam że mogłem wciagnać ok. 60mg MDPV do 1g M1. Pierwsze 15min było ok wiec liczylem że mi się upiekło lol, ale później czułem się coraz gorzej.
problem polega na tym, że już po 10h od spożycia MDPV mam zestaw niepokojących objawów: 1. baardzo niskie ciśnienie, aż do granic osłabnięcia, wyraźne blade plamy na twarzy, blade uszy, zawroty głowy, tachykardia, opadniete powieki, brązowe zabarwienie twarzy, zwlaszcza górnych powiek, lekko zmieniony odcien białkówki ocznej w kierunku perłowej lub żółtej, temperatura 38C Pytanie brzmi czy są to objawy kwalifikujące mnie do wycieczki do szpitala (i tym samym dopisania kolejnego rozdziału do czarnej prasy jaką mają w Polsce RC) czy to tylko tymczasowe objawy wyjątkowo nieprzyjemnego zejścia. dodam, że nigdy nei miałem tak silnych fizycznych objawów po niczym.
Powód: Zmiana nazwy tematu.
fouc pisze:brązowe zabarwienie twarzy, zwlaszcza górnych powiek, lekko zmieniony odcien białkówki ocznej w kierunku perłowej lub żółtej
wuerte pisze:mdpv ma psychodeliczny ostro zjazd w większych dawkach
Czechy luzują prawo konopne. Duży krok naprzód, ale z gwiazdką
Grzybki zmieniają połączenia w mózgu. Czy to dobrze?
Dlaczego ograniczenie marihuany do listy chorób to katastrofa dla pacjentów – historia Adriana
Używanie marihuany zwiększa ryzyko wystąpienia chorób psychicznych u młodzieży
Używanie marihuany przez nastolatki i młodych dorosłych ma związek z wyższym ryzykiem wystąpienia u nich chorób psychicznych, zwłaszcza psychozy i choroby afektywnej dwubiegunowej – wynika z badania, które publikuje czasopismo „JAMA Health Forum”.
Przebrały drona za ptaka, by przemycać narkotyki do więzienia
Policja aresztowała dwie kobiety, po tym, jak użyły drona przebranego za plastikową wronę do przemytu narkotyków, tytoniu i telefonów komórkowych. Kobiety w ten sposób próbowały szmuglować przez mury więzienia w Luizjanie.
Rzeczniczka praw dziecka apeluje o edukację w zakresie skutków dopalaczy
Rzeczniczka praw dziecka ponowiła swój ubiegłoroczny apel skierowany do Ministerstwa Edukacji Narodowej o podjęcie działań edukacyjno-informacyjnych na temat szkodliwości dopalaczy we wszystkich placówkach oświatowych. Problem jest powszechny, a obecny wśród dzieci i młodzieży trend sięgania po dopalacze nie maleje. Jak pokazują statystyki, z roku na rok jest coraz więcej przypadków zatruć spowodowanych sięganiem po substancje psychoaktywne.
