Więcej informacji: NBOMe w Narkopedii [H]yperreala
Nadchodzą:
25E-NBOMe
25G-NBOMe
25N-NBOMe
Dotarłem do jednego, króciutkiego raportu o 25E, który wskazywał na to, że substancja jest bardziej płytka i nudna w działaniu od swojej kuzynki 2C-E, zaś dawkowanie jest podobne do 25C-NBOMe, czyli 250-600mcg. Jednak jest to raport tylko jednej osoby i być może w większej dawce substancja pokaże pazurki. Pozostałe dwie to zupełna niewiadoma.
Chsn przekonałes mnie chyba zeby od razu przeprowadzic eksperyment na 500 mcg 25E , wazne ze ktos juz sprawdzil wiec nie trzeba będzie zaczynać od najnizszych wartości.
randomuser811 pisze:Dobre na weekendy, jak ktoś jest leniem i nie chce mu się dorzucać. xd
lost myself in every way
http://www.youtube.com/watch?v=1i-L3YTe ... ture=share
Gamrok pisze:Prędzej bomba dla kogoś,kto bardzo nie lubi spać...randomuser811 pisze:Dobre na weekendy, jak ktoś jest leniem i nie chce mu się dorzucać. xd
Nawet jak 25G będzie fundował jakieś miłe, immersyjne CEVy, to z dysocjantem byłoby fajne wyłączenie z rzeczywistości. Koncert życzeń trochę robię, zobaczymy jak się pojawi w sklepikach<3
Kurwa od razu zmiksujcie z amfetamina , ketamina i heroina ;/
w sumie co mnie to interesuje sami dokonujecie wyborów .
Moze pierw wypadalo by zrobic test na sucho?
opak pisze:Moze pierw wypadalo by zrobic test na sucho?
nie no, odurzam się odpowiedzialnie, tak sobie tylko tutaj fantazjuję xd
Jestem też chemicznym ignorantem i zastanawiam się, co tak naprawdę oznacza, że dany NBOMe jest pochodną danego 2-Cx. Da się to jakoś nie-chemikowi wytłumaczyć? Jak się to otrzymuje? I czemu trzeba znacznie mniej niż 2-Cx odpowiednika?
/edit
Ze względu na innych "psychonautów", tych rozsądnych, jednak przydałby się umiar. Nikt nie chce delegalizacji kolejnych substancji po ewentualnych zgonach/kaftanach i histerii medialnej, co nie? I to w dodatku zanim na dobre odkryto ich właściwości. Taki 25D wydaje się być niesamowicie obiecujący.
Przydałoby się jednak czymś różnić od swołoczy ciągnącej mefa gramami i palącej tajfuny jak fajki, czyż nie?
Śmierć na zamówienie. Z dostawą na oddział psychiatryczny
Legalizacja marihuany w Polsce: 15 g suszu i jedna roślina. Sejm zdecyduje
Grzybki zmieniają połączenia w mózgu. Czy to dobrze?
Coraz więcej zatruć dopalaczami wśród nieletnich. Rzeczniczka Praw Dziecka apeluje do MEN
Rzeczniczka Praw Dziecka Monika Horna-Cieślak ponownie zaapelowała do Ministerstwa Edukacji Narodowej o wzmocnienie edukacji o dopalaczach i substancjach psychoaktywnych w szkołach. Powodem są rosnące statystyki dotyczące zatruć dopalaczami wśród dzieci i młodzieży w Polsce. Według danych systemu SMIOD w 2024 roku odnotowano 557 interwencji medycznych związanych z podejrzeniem zatrucia nowymi substancjami psychoaktywnymi.
NIK odpowiada na wniosek Wolnych Konopi. „Przyjęto do wiadomości”, ale my nie odpuszczamy
Najwyższa Izba Kontroli odpowiedziała. I choć pismo jest obszerne, to w kluczowej dla nas [ Wolnych Konopi] kwestii … milczy. Otrzymaliśmy oficjalne stanowisko Izby w sprawie naszego wniosku o przeprowadzenie kontroli dotyczącej kosztów i efektywności obecnego modelu ścigania za posiadanie marihuany.
Badanie ścieków 2025: Marihuana dominuje w europejskich miastach, kokaina i ketamina w górę
Badanie ścieków to dynamicznie rozwijająca się dziedzina nauki. Pozwala ona naukowcom bardzo dokładnie oszacować, jakie narkotyki i w jakich ilościach spożywają mieszkańcy. Najnowsze badanie z 2025 roku miało ogromną skalę. Badacze sprawdzili ścieki w około 115 miastach na terenie Europy.
