ODPOWIEDZ
Posty: 16 • Strona 2 z 2
  • 394 / 5 / 0
Ale taki chlorowodorek loperamidu jest nie rozpuszczalny w wodzie.
  • 2814 / 14 / 0
Podałem link gdzie jest zawarta informacja o rozpuszczalności. Nie ma sensu dyfagować dalej, czy jest, czy nie, skoro pisze czarno na białym.





Jest napisane ;-)
| 13 |
Uwaga! Użytkownik PCP jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 317 / 12 / 0
Nie wiem czy dobrze zrozumiałem,bo nie jestem za dobry w te klocki,rozpuszczalnosc,na przykładzie 50mg na 25ml wody??ale zakładam ze jestem w bledzie.Kros naprowadzi na poprawna droge :-)czyli biorąc pod uwagę ze tabletki są 5mg,musimy ja rozpuszczac w 2,5-3.0ml wody,tak??

Z góry dziękuje za odpowiedz %-D a jak ktos chce mnie zjebac ze debil,to smialo,nie krępowac się :cool:
  • 2814 / 14 / 0
http://talk.hyperreal.info/najcz-ciej-y ... 26994.html
freely soluble tzn.łatwo rozpuszczalny.
Uwaga! Użytkownik PCP jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 317 / 12 / 0
dzieki PCP :-) za info
  • 1680 / 266 / 0
Witam, spotkał się ktoś z podstawionym ketobromidonem?
Np. http://en.wikipedia.org/wiki/Acetoxyket ... midone.svg
Powinien być legalnym RC ;)
Największy przegryw na forum
ODPOWIEDZ
Posty: 16 • Strona 2 z 2
Artykuły
Newsy
[img]
Nastolatki z województwa łódzkiego najrzadziej w Polsce sięgają po używki

Nastolatki z województwa łódzkiego rzadziej, niż ich rówieśnicy w innych częściach Polski, sięgają po alkohol i narkotyki. Wynika to z najnowszych badań przeprowadzonych na zlecenie Regionalnego Centrum Polityki Społecznej w Łodzi. Wyniki zaprezentowano w Międzynarodowym Dniu Zapobiegania Narkomanii.

[img]
Rozbita grupa narkotykowa. Marcin K. odpowie za handel heroiną i kokainą wartą miliony

Przed Sądem Okręgowym w Gdańsku stanie mężczyzna oskarżony o udział w zorganizowanej grupie przestępczej zajmującej się międzynarodowym obrotem heroiną i kokainą oraz praniem pieniędzy. Śledztwo w tej sprawie, pod nadzorem prokuratora Prokuratury Regionalnej w Gdańsku, prowadzili funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego Policji w Gdańsku.

[img]
Używanie marihuany znacznie zwiększa ryzyko śmierci. „Byli młodzi i nie mieli wcześniejszych chorób

Regularne używanie marihuany może niemal podwoić ryzyko śmierci z powodu chorób sercowo-naczyniowych – wynika z najnowszej metaanalizy danych medycznych obejmujących blisko 200 milionów osób w wieku od 19 do 59 lat. Niepokoi fakt, że dotyczy ono również młodych osób, które do tej pory uważano za mniej narażone na takie zagrożenia.