Ogolnie po zrobieniu grama uwazam ta subtancje za najwiekszy nie wypal rynku rc, speeda zero, gadana ogromna,empatia,eufori czy nawet emaptii zero. buf to gowno,nie ma co go porownywac do innych substancji...
nie słyszałem ani nie czytałem jeszcze, żeby u kogokolwiek występował jakikolwiek szczękościsk. Sam na pierwszy raz zjadłem/wciągnąłem go z 4g przez całą noc, bo myślałem, że w ogóle nie działa. A następnego dnia (rano) poszedłem do pracy.. i miałem straszne jazdy/lęki itp :/
rrx pisze:Buf lepszy bedzie od mdpv? mdpv jest calkiem spoko ale sie juz nudzi powoli szukam podobnego zamiennika, buf sie nada?
nihilion pisze:A czy ktoś mógłby porównać Bufedron z metkatynonem? Zawsze liczyłem na to że ten związek będzie miał podobne działanie jak kot. Ahh, ta euforia. ;)
nie wiedząc o tym, nie
nie wiedząc, nie
jak mocno ja
jak mocno ja kocham Cię"
nie wiedząc o tym, nie
nie wiedząc, nie
jak mocno ja
jak mocno ja kocham Cię"
Reez pisze:Wszystkie stymulanty, gdy się ich nadużywa, prowadzą do powstawania psychoz.
Legalizacja marihuany w Polsce: 15 g suszu i jedna roślina. Sejm zdecyduje
Psychoaktywny kameleon. Dlaczego marihuana to nie psychodelik?
Jest wyrok za sprzedawanie dopalaczy. "Brak pobłażania dla sprawców tego typu przestępstw"
Dwa lata więzienia za handel dopalaczami. Taki wyrok wydał lubelski sąd ws. Jakuba G. - właściciela sklepu, w którym sprzedawano „Cząstkę Boga”. Na 1,5 roku więzienia w zawieszeniu na 4 lata została natomiast skazana ekspedientka Patrycja M.
Marihuana medyczna w wywiadzie stomatologicznym. Pytanie, którego nie warto pomijać
Jeszcze kilka lat temu marihuana medyczna kojarzyła się przede wszystkim z leczeniem przewlekłego bólu lub łagodzeniem dolegliwości u pacjentów onkologicznych. Dziś coraz częściej mówi się o jej stosowaniu także w depresji, zaburzeniach lękowych czy zespole stresu pourazowego. Nie oznacza to jednak, że skuteczność takiego postępowania została potwierdzona. Wyniki najnowszej metaanalizy wskazują, że dowody naukowe są w tym zakresie ograniczone, a w przypadku depresji brakuje dowodów z randomizowanych badań klinicznych.
Alarm w całej Polsce! To miał być mak do ciasta ;)
Główny Inspektorat Sanitarny wydał ostrzeżenie publiczne dotyczące partii maku niebieskiego, w której wykryto przekroczenie dopuszczalnego poziomu alkaloidów opium. Jak podkreślono, spożycie produktu może stanowić zagrożenie dla zdrowia konsumentów. To nie są „zwykłe nasiona” – skażony mak może działać na organizm jak opioidy, wywołując objawy podobne do zatrucia narkotykami.
