Wiadomo, że można przypierdolić ekstremalną dawkę czegokolwiek, ale to nieogar i zerwane filmy, a nie do rzeczy psychoza.
Moje typy:
jungle DMT - tyle że tego nie mam. Można DMT do tego przerobić?
bromoważki - dałbym na mszę za mięsnego tripa, ale weź tu traf akurat takiego, jak właśnie do takich rzeczy nie masz tendencji.
końskie dawki salvinorinu są straszliwe, ale ja w tym świecie mam jakąś kretyńską sieczkę. Marzyłem o tych wszystkich kopułach strachu itp., cisnąłem ekstrakt 40x z wiadra, najlepszym osiągiem było oobe na pysk z łóżka na ziemię. Mogłem się na siebie pogapić z ziemi, no super.
benzydamina odpada. Bardzo siada na oczy, a ja już większych smug i powidoków nie mogę sobie fundować, bo dużo jeżdżę autem.
Pomóż hyperrealku!
Myślę też że tak naprawdę to nie substancja jest ważna (ważne żeby był psychodelik w każdym bądż razie a jak mocny to kolejny +) tylko s&s i umiejętne wkręcanie się/przeciwnika.
Edit: jeżeli to doświadczony zawodnik to ciężko będzie wkręcić go w coś ciekawego na jednej substancji. Najlepiej żeby był wymęczony i miał lekko psychotyczny podkład (wtedy już nic nie będziesz musiał robić)
FAQ:
Jeszcze raz Cię ostrzegam, prawdopodobnie zacznie się od psychozy i jeśli będziesz miał dobrego opiekuna może wrócisz do rzeczywistości w miejscu gdzie zaczynałeś. Jeśli masz pecha możesz zwariować, mieć „przełom ciśnieniowy” lub wylądować w szpitalu.
Sprawdzone i przetestowane. Żyję, ale rysa po takim czymś zostaje przeogromna.
![[mem]](https://hyperreal.top/wtf/memy/3/30ff09e2-a8fd-46e4-b29a-d217154264a2/78A98DAE-6482-4CF9-9AC6-164D8E8731F4.jpeg?X-Amz-Algorithm=AWS4-HMAC-SHA256&X-Amz-Credential=nxyCWzIV8fJz5t5dUSIx%2F20250705%2FNOTEU%2Fs3%2Faws4_request&X-Amz-Date=20250705T102701Z&X-Amz-Expires=3600&X-Amz-SignedHeaders=host&X-Amz-Signature=992d088b642aa9d09b7b4ccc170d785b79c77e8d87dde70eeec0eea56ccdeb9c)
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/cannababcia.png)
Marihuana? Nie taka straszna, jak ją malowali.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/cbd_0.jpg)
Legalne, ale traktowane jak podejrzane. Nowy biznes tonie w absurdach przepisów i kontroli
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news/klefedronfabrik5.jpg)
Polski narkobiznes zwiększa zasięgi. Czarny rynek domaga się towaru
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/narkotyki-cbsp-30062025-768x376.jpg)
Rozbita grupa narkotykowa. Marcin K. odpowie za handel heroiną i kokainą wartą miliony
Przed Sądem Okręgowym w Gdańsku stanie mężczyzna oskarżony o udział w zorganizowanej grupie przestępczej zajmującej się międzynarodowym obrotem heroiną i kokainą oraz praniem pieniędzy. Śledztwo w tej sprawie, pod nadzorem prokuratora Prokuratury Regionalnej w Gdańsku, prowadzili funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego Policji w Gdańsku.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/mozgnastolatka.png)
THC i rozwój mózgu nastolatków – co pokazują najnowsze badania?
Używanie marihuany może prowadzić do ścieńczenia kory mózgowej u nastolatków – wynika z najnowszego badania prowadzonego przez Gracielę Piñeyro i Tomáša Pausa, naukowców z CHU Sainte-Justine oraz profesorów Wydziału Medycznego Uniwersytetu w Montrealu. Współpraca dwóch laboratoriów badawczych, korzystających z uzupełniających się podejść, wykazała, że THC – czyli tetrahydrokannabinol, substancja aktywna w konopiach – powoduje kurczenie się arborescencji dendrytycznej, czyli „sieci anten” neuronów, które odgrywają kluczową rolę w komunikacji między nimi. Skutkuje to zanikiem (atrofią) pewnych obszarów kory mózgowej – co jest szczególnie niepokojące w wieku, w którym mózg się rozwija.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/rcps_konferencja_mis05304.jpg)
Nastolatki z województwa łódzkiego najrzadziej w Polsce sięgają po używki
Nastolatki z województwa łódzkiego rzadziej, niż ich rówieśnicy w innych częściach Polski, sięgają po alkohol i narkotyki. Wynika to z najnowszych badań przeprowadzonych na zlecenie Regionalnego Centrum Polityki Społecznej w Łodzi. Wyniki zaprezentowano w Międzynarodowym Dniu Zapobiegania Narkomanii.