mam problem, otóż na wycieczce szkolnej babka podejrzewała nas o jaranie hempu. Ostatniego dnia znaleźli lufe u kolegi, no i teraz jest przekonana że paliliśmy na wycieczce i za wszelką cenę chce nam zrobić testy na THC (sam nie wiem czy na mocz czy na krew, możliwe także że u policji). Na wycieczce nic nie jaraliśmy, ale niestety tydzień wcześniej zkopciliśmy gibona. Sprawdziłem test ,,THC Strip" i udaje się go oszukać kilka kroplami Visine, + pijąc duże ilości wody
teraz moje pytanie:
czy jest to zgodne z prawem że nauczycielka może nam zrobić testy? Ile kosztuje test THC na krew? Nawet jeśli wykryją THC to mogą wyrzucić nas ze szkoły?(liceum)
tych typów u których znaleźli lufe wywalili ze szkoły :(
Grzybki zmieniają połączenia w mózgu. Czy to dobrze?
Ciemna strona zieleni: Wszystko, co musisz wiedzieć o negatywnych skutkach nadużywania konopi
Nowy sposób rozprowadzania narkotyków w Berlinie. Rodzice muszą być szczególnie ostrożni
Policja w Berlinie wydała ostrzeżenie dotyczące nowego sposobu rozprowadzania narkotyków: kolorowe ulotki z danymi kontaktowymi dealerów wrzucane są bezpośrednio do skrzynek pocztowych razem z saszetką kokainy, haszyszu, ekstazy, marihuany lub innego narkotyku.
83-latce z alzheimerem podano psychodelik. Niezwykła reakcja organizmu
Po jednorazowym podaniu wysokiej dawki psylocybiny 83-letnia pacjentka z ciężką chorobą Alzheimera, mówiąca dotąd głównie monosylabami, zaczęła inicjować rozmowę. Lekarze zauważyli też inne oznaki poprawy, a przypadek opisano w „Frontiers in Neuroscience” - uznanym, interdyscyplinarnym czasopiśmie naukowych poświęconym neurobiologii.
Druga poprawka i marihuana. Amerykański SN wydał ważny wyrok ws. broni
Sąd Najwyższy USA jednomyślnie orzekł w czwartek, że rząd federalny nie może pozbawiać prawa do posiadania broni osób okazjonalnie używających marihuany, uznając, że ściganie karne na tej podstawie narusza drugą poprawkę do konstytucji gwarantującej to prawo.
